» »

Abit KT7 Raid + krom orb ali super orb

Abit KT7 Raid + krom orb ali super orb

Medved ::

Glede tistga članka o brušenju rebr na orbu (ker ne gre na ploščo, motijo kondenzatorji), lahko povem sam to da se tisti kondenzatorji lahko kr odrinejo ali celo oguljo in ni nič hudga, kondenzatorji so trpežni, jz sm jih pol zaviu v izolirtrak zaradi lepšga, tako delajo tud pri mlacomu so mi rekli, lepo odrineš počas kondenzatorje in gorb se uleže:)

mico ::

no sej tut ni tak velik problem zbrusit krom orba....flex uzames pa se v 1 minut fertig...

DeLonghi ::

ja, sam pazite! men je uspelo od vrocine pri rezanju zviti liste statorja in so se vkup zlepili..
tako da se lahko ta minuta krepko zavlece ;(
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

GodStyler ::

TomCat: Stran slo-tech je čist kul, to da so kkšni članki sfaleli se boš mogu pač navadt. Ni sam ta član o brušenju sfalen.
Sej ne da bi sam datvou stran, so tud dobri članki, sam sm pa ke jim kkšn spodleti.:)

luni ::

GodStyler heh mislim, da smo se zadevo izmislili? Wrong, clanek so prispevali zunanji avtorji in ta problem je splosno priznan v svetu, torej clanek zagotovo ni zgresen...

Kateri se ti se zdi zgresen?
Artificial Intelligentia

yjj ::

Crome

mojsterpeter ::

Do zdej me še noben članek na Slo-Tech ni zajebal - če pa kdo misl da bo dobil vse na pladnju se moti; pisec članka ne more predvidet vseh možnosti, zato je treba uporabit tudi svojo glavo..

GodStyler ::

Kukrkol že, sam orba pa res ni treba brust.

GodStyler ::

Kukrkol že, sam orba pa res ni treba brust.

sinko999 ::

Za brušenje Orbov ne uporabljajte brusilke ( flexa ) ampak eno navadno srednje grobo pilo . Gre zelo lepo odbrusiti rebra . Pa vse skupaj se privije u primež ( šrauf štok ) pa na vsako stran orba se da zložen kos krpe oz mehkega materiala .


LP
Ni? ni ve?no !

StarY ::

glej, e ne bi rajs kupu Golden Orb za socket A (pazi, to ni Chrome Orb). Golden Orb za socket A ima enak mehanizem pritrditve kot Chrome orb, le da je ozji in lepo pase v plate kot so Abit KT7. Dobis ga v Mlacomu...

RudeBw ::

Na žalost pa ta G Orb hladi slabše , kot pravi C Orb, saj ima ventilator manj vrtljajev(5000 deklariranih, COrb pa 5500), kar pomeni Kar nekaj °C manj.

romci ::

Plus tega, da je GOrb tolk nevaren za AMDje kot primez za glavo :)
-- not all those who wander are lost...

Yohan del Sud ::

poleg tega ga nimajo v Mlacomu.

BTW: kdo izmed vas (ma siguren je bil en slotechar), je bil tist s kirim sva v petek ob 14h rugala prodajalca zarad krom orba?

yjj ::

Priporočam G orb , spričo tihosti. Razlika v temp. je neznatna

Yohan del Sud ::

Evo glih inštalirov corba - lastne ugotovitve:

- je precej tišji (skorej znosen), kot defolt hladilnik, samo rabi ene dve minute da se segreje in se šele pol utiša
- temperatura jedra je ene 5° (a ni to malo mal) nižja
- ko sem postrgu pol še uno rumeno zadevo dol in nanesel pasto, nisem nobene razlike opazo

A sem kaj zjebu?

Eh, dejstvo, zdej dela pri zaprti škatli duron 600 na 900 pri max temperaturi do 50°, če škatlo odprem, gre do konca (970=102x9.5) pri temperaturi 45°.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chrome ORB na socket370

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131460 (1319) slycer
»

Orb? Sux...Sem danes ugotovil...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161283 (1022) Huey P
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604152 (3402) miguell
»

Chrome orb in Epox 8KTA3

Oddelek: Strojna oprema
111539 (1363) danielka84
»

super orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
361770 (1474) bluehacker

Več podobnih tem