» »

totalno neažurna vremenska napoved.

totalno neažurna vremenska napoved.

#000000 ::

Poglejte tale fijasko, zgleda ker ni tako obiskano in ne m0rejo trajbat reklam, so zadevo čist prepustili ne vem čemu, ampak avtomatika to ni, prej bi reku random skripti ki prikazuje trenutne temperature, ali pa jih merijo v kletnih prostorih.

vreme.zurnal24.si
  • spremenilo: #000000 ()

Letalec ::

Ja in? Torej žališ se da neka komercialna x-y stran ne prikazuje ažurne vremenske napovedi. Plačuješ jih ne in na svoji strani lahko oni prikazujejo karkoli. Če ti to gledaš je pač tvoja stvar.

Za razliko državno vremensko stran plačujemo posredno vsi, zaradi česar se imamo pravico žaliti. Ta na srečo deluje točno in detajlno.

Ne gledati vremenskih napovedi, ki jih pošloga ciganka iz šalice kofeta in se nato nad napovedmi pritoževati. Obstajajo bolj zanesljivi uradni in brezplačni viri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Letalec ()

#000000 ::

No jest samo pravim da so kekci neažurni, oni so sami postavili stran, torej pričakujem neko resnost da za tem stojijo, sploh ker niso neki laiki. Zarad mene jo lahko brišejo, jest sem jo že od-bookmark-al :)

Yohan del Sud ::

Stojim za nulami nad mano. Sem tudi sam večkrat ugotovil, da se njihovi podatki ne ujemajo z dejanskim stanjem. Kot bi kdo pozabil posodobit vzorec. Teden ali dva nazaj je za cel teden en čas pisalo vsaj 10 C prenizke temperature za vse napovedi.

Ampak saj je rešitev enostavna. Namesto žurnal24 uporabi arso.
www.strancar.com

#000000 ::

yohan ja itak arso, ampak pred kakim letom dvemi so bili ažurni in zato so leteli med bookmarke, zdej pa zadnje dneve malo gledam in skor crknem od smeha, ali imajo meritve iz kleti ali pa kar random, ma sej je težje spisat skripto ki ti dela random kot ukrast feed z druge strani kot je recimo arso, edino če ni treba arsu kaj plačat za ta feed, kar pe ne vem, že precej ven iz web ustvarjanja :)

aja dans sem nameril prd bajto v senci ob 17:63 41.9 °C ok naj termometer laže za dve stopinji gor dol, in pogledam na to stran in vidim da imamo dejansko malo toplejše pomladno vreme :) 23 stopinj so rekli da je v Lj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

chucki ::

Malce več, kot stopinjo ali dve ti laže. Nisi nič boljši, kot ta stran. :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

#000000 ::

mogoču res za stopinjo ampak več ne.

Furbo ::

Jaz na žurnal ne bi šel niti pogledati ali je dan ali noč, kaj šele vreme.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

#000000 ::

No ja zdej so kokr vidim temperature že ažurne zgleda malo berejo :)

konspirator ::

Odkar ima arso svoj super comp so postali smeh od napovedi.

SimplyMiha ::

vreme.zurnal24.si

Tu je tvoj problem. Pritoži se njim, ne nam.

noraguta ::

#000000 je izjavil:

yohan ja itak arso, ampak pred kakim letom dvemi so bili ažurni in zato so leteli med bookmarke, zdej pa zadnje dneve malo gledam in skor crknem od smeha, ali imajo meritve iz kleti ali pa kar random, ma sej je težje spisat skripto ki ti dela random kot ukrast feed z druge strani kot je recimo arso, edino če ni treba arsu kaj plačat za ta feed, kar pe ne vem, že precej ven iz web ustvarjanja :)

aja dans sem nameril prd bajto v senci ob 17:63 41.9 °C ok naj termometer laže za dve stopinji gor dol, in pogledam na to stran in vidim da imamo dejansko malo toplejše pomladno vreme :) 23 stopinj so rekli da je v Lj

piš na arso, al pa kr z bejzbolko ke ulet, naj ti priznajo vricinski rekord. Pa si zoher da nisi meril rektalno? Tudi tam je senca.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Pithlit ::

#000000 je izjavil:

aja dans sem nameril prd bajto v senci ob 17:63 41.9 °C

Obvladaš ti sceno. Tvoj termometer pa še bolj.
Life is as complicated as we make it...

Furbo ::

Zdaj bo pa vsak s cheap shit termometrom iz deal extrema pametoval vremenologom.. jao.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

neon21 ::

Na internetu imaš ogromno spletnih strani , aplikacij ki kažejo napovedi vremena. Nevem a imaš mogoče kakšno zamero do žurnala ali pa imaš preveč časa pa neveš kaj bi delal in si se piknil v neko malenkost. Ponudi se na žurnalu , da boš ti urejeval in posodabljal vremensko napoved. :)

BigWhale ::

#000000 je izjavil:

aja dans sem nameril prd bajto v senci ob 17:63 41.9 °C ok naj termometer laže za dve stopinji gor dol, in pogledam na to stran in vidim da imamo dejansko malo toplejše pomladno vreme :) 23 stopinj so rekli da je v Lj


Poslji svoj CV na ARSO pa jim povej, da si tata mata kar se vremena tice. Take potrebujejo. ;>

s1m0n ::

Furbo je izjavil:

Zdaj bo pa vsak s cheap shit termometrom iz deal extrema pametoval vremenologom.. jao.


Termometer za 4€ + arduino je 0.5° C odstopanja (v vremenski hišici)
Tako, da tudi poceni gre natančno :)

urli ::

#000000 je izjavil:

No jest samo pravim da so kekci neažurni, oni so sami postavili stran, torej pričakujem neko resnost da za tem stojijo, sploh ker niso neki laiki. Zarad mene jo lahko brišejo, jest sem jo že od-bookmark-al :)


Kar ti pričakuješ je povsem nepomembno. Dejstvo je, da je v Sloveniji z oglasi na spletnih straneh težko preživeti. Imam kar nekaj strani in verjemi, da bi bil presenečen o kakšnih zneskih je govora (3-4EUR/mesec). Uporabniki pa pričakujete ne vem kaj, da se vam bomo lastniki strani klanjali al kaj? Bodi vesel, da je zastonj. Za ažurnost se pa še posebej zahvali tistim, ki si nameščajo adblock-erje. Si med njimi tudi ti, kajne?

Drugače je pa vreme.net glede vremenske napovedi neažurna, ker so včasih za te podatke plačevali mislim, da 1000EUR/mesec zdaj se jim pa več ne splača pa so dali kr neki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

korenje3 ::

#000000 je izjavil:

yohan ja itak arso, ampak pred kakim letom dvemi so bili ažurni in zato so leteli med bookmarke, zdej pa zadnje dneve malo gledam in skor crknem od smeha, ali imajo meritve iz kleti ali pa kar random, ma sej je težje spisat skripto ki ti dela random kot ukrast feed z druge strani kot je recimo arso, edino če ni treba arsu kaj plačat za ta feed, kar pe ne vem, že precej ven iz web ustvarjanja :)

aja dans sem nameril prd bajto v senci ob 17:63 41.9 °C ok naj termometer laže za dve stopinji gor dol, in pogledam na to stran in vidim da imamo dejansko malo toplejše pomladno vreme :) 23 stopinj so rekli da je v Lj


termometer ti laže...

http://shrani.si/?Y/H1/47ar2hdL/temp1.p...

http://shrani.si/?3Y/za/2leemi63/temp2....
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

čuhalev ::

Elektroomarca se ti greje 8-)

Arso, to je to, drugega ne gledati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko stopinj imate trenutno?... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44460413 (40362) Riff
»

Vreme..nenatančnost? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9921288 (18460) matijadmin
»

Nenatančnost iOS aplikacij za vreme

Oddelek: Mobilne tehnologije
113681 (3306) Bolf3nk
»

Trenutno vreme, najbolj ažurni podatki ?

Oddelek: Loža
258287 (6657) msjr
»

Napovedovanje vremena

Oddelek: Loža
4710157 (7001) NoSee

Več podobnih tem