» »

Jamranje

Jamranje

cegu ::

Danes bom jaz jamrač in pojamral o tem, zakaj ljudje jamrajo.

Zakaj ljudje tako jamrajo, ko jih nič ne boli. Zakaj ljudje tekmujejo v tem, kdo je bolj bolan in večji revež?

    Če nekomu omenim, da me boli gleženj; takoj nazaj dobim informacije, kdaj in kako je šele njega bolel gleženj, pa še noga, rit in komolec povrh.

    Če nekomu omenim, da sem utrujen, izvem kako je bil šele on utrujen ko je vozil 10 ur z avtom domov.

    Če nekomu omenim, da me boli glava, ugotovim kako je on imel nekoč migrene in kakšen revež je bil.

    V čakalnici pri zdravniku zadnjič poslušam dva starca ki sta imela putiko. Kaj vse je koga bolelo se je kar stopnjevalo, kot da je tekmovanje, kaj koga boli in kakšne vse tablete je "moral" žret.

    Zakaj v čakalnicah vedno o čakalnih dobah jamrajo ravno tisti, ki imajo največ časa? Zakaj si s seboj ne vzamejo knjige. Vedo, da bo treba čakati. Vedo, da hodijo pogosto k zdravniku. Nazadnje sem o tem slišal jamrati klošarja v Ljubljani. Jamral je, kako dolgo je moral čakati na rentgen. Sedel je pa pred zdravstvenim domom na betonski ograji, z rentgenom v roki.


Na ta način popolnoma razvrednotijo, da je z menoj kaj narobe. Kaj želijo s tem doseči? Da me čarobno ne bo več bolelo? Da so oni večji mučeniki kot jaz?
  • zaklenilo: zee ()

oldguy ::

cegu je izjavil:

Na ta način popolnoma razvrednotijo, da je z menoj kaj narobe. Kaj želijo s tem doseči? Da me čarobno ne bo več bolelo? Da so oni večji mučeniki kot jaz?


Da ti 1st hand demonstrirajo, kako tečno je poslušati jamr. ;)

cegu ::

Ta Dum Tss...

Bud_Bundy ::

Torej, če ti zdaj povem kakšno jamranje jaz poslušam, me boš dodal na seznam:D

cegu ::

Bud_Bundy je izjavil:

Torej, če ti zdaj povem kakšno jamranje jaz poslušam, me boš dodal na seznam:D


V si v tej temi izključeni :D Kar povej, me zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cegu ()

Buggy ::

Kar se zdravstvenih tezav je cisto odvisno. Lahko je to kar si sam rekel, ce pa si potozil s strahom/zaskrbljenostjo glede svojih tezav, pa so ti lahko s svojimi potenciranimi izjavami morda zeleli samo povedati nekaj v smislu "Glej sam sem se vedno ziv, pa sem imel take in take probleme...nic bati in skrbeti... ne bo hudega in bo minilo"...nekak tako vcasih otroke potolazis :)

Isotropic ::

a to slučajno fotr al kakšni podobni stari ljudje

The Player ::

Najbolj smešni so tisti, ki jamrajo, kako drugi jamrajo, potem pa istega človeka slišiš kako sam jambra,...

po možnost kak kapitalistični podjetnik k jambra kok je bedn v naši državi k more plačevat davke, pa da je vse tok bedn, da je povsod drugje bolš, itd.

Zgodovina sprememb…

Bud_Bundy ::

No, svojevrstno jamranje je recimo to, kako se nič ne splača(kmetijstvo npr.), a vendar očitne za nekatere se, če od tega živijo

edit: no podobno, kot je napisal The Player...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bud_Bundy ()

bambam20 ::

The Player je izjavil:



po možnost kak kapitalistični podjetnik k jambra kok je bedn v naši državi k more plačevat davke, pa da je vse tok bedn, da je povsod drugje bolš, itd.



Delavce ima na minimalcu, jim mogoče sploh ne plačuje prispevkov, ma 2-3 res dobre avte na lizing, kredit ampak takšni še kr jamrajo kako jim je hudo.

mitja73 ::

OP, nehi jamrat po netu in pojdi na zrak, v vodo, ....

gendale_sef ::

men je ful tecno k ljudje odpirajo teme v kjerih sam jamrajo

recimo Jamranje

opeter ::

Jaz te rade volje poslušam, kako jamraš, seveda pa ne brezplačno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

francek1 ::

Danes je baje najbolj vremensko obremenjujoč dan v letu....folk je siten ko muhe.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

zee ::

Dovolj.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaživel je YouTube Gaming

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3611602 (7504) ahac
»

Kje kupiti (navadne) mlečne žarnice?

Oddelek: Loža
257238 (6679) ...:TOMI:...

Naše gospodarstvo umira na obroke, tuje pa se krepi

Oddelek: Loža
232625 (2381) Gandalfar
»

Nokiini zaposleni stavkajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
6523307 (20964) amacar
»

MSN + IP

Oddelek: Programska oprema
71217 (1078) bosstjann

Več podobnih tem