» »

Nosilec za AM2 podnožje.

Nosilec za AM2 podnožje.

StajercSSS ::

Ma mogoče kdo v Mariboru to črno plastiko, ki pride okoli procesorja, viška? Se je odlomila, pa bi rad en računalnik popravil, ker ga nameravam v nedeljo podariti.


Pa mogoče kako PCI-E grafično za podariti? Samo da bo slika. :)

V zameno lahko dam TL-WR471N router, mam enega viška.
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Seljak ::

Mislim,da bi še nekje morala ležati kakšna takšna plastika. Sem imel vedno samo AMD procesorje. Pa tudi iz MB sem. Drugače pa kakšen servis bi ti jo tudi šenakal po mojem ;)

StajercSSS ::

Še ma kdo mogoče tole? Sem probal vse servise v MB, pa noben nima več tega. Jaz pa sem na prejšnjem servisu vse kar se je dalo dol odšraufal, če bi še kdaj rabil. :))
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Pšenični ::

Seljak je izjavil:

Mislim,da bi še nekje morala ležati kakšna takšna plastika. Sem imel vedno samo AMD procesorje. Pa tudi iz MB sem. Drugače pa kakšen servis bi ti jo tudi šenakal po mojem ;)


Plastiko mu noben ne bo šenkal. Sploh, ker se težko dobi. Naj poskusi na Bolhi.

Seljak ::

Jaz imam te plastike,sem včeraj našel. Če še vedno potrebuješ ti jih dam. Tudi router-ja se ne bom branil ;)

oemdzi ::

Pšenični je izjavil:

Seljak je izjavil:

Mislim,da bi še nekje morala ležati kakšna takšna plastika. Sem imel vedno samo AMD procesorje. Pa tudi iz MB sem. Drugače pa kakšen servis bi ti jo tudi šenakal po mojem ;)


Plastiko mu noben ne bo šenkal. Sploh, ker se težko dobi. Naj poskusi na Bolhi.

Meni jo je pred 2 leti šenkal uporabnik _geek_ :) Tako, da se najdejo ljudje, ki pomagajo. Se spomnim, da je zadevo zapakiral boljše od 3/4 trgovin.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

StajercSSS ::

Zadeva je rešena, pomagal uporabnik Siko. Se zahvaljujem. :) Tudi glede grafične sem rešil, tako da je zadeva rešena, računalnik pa že podarjen.
Mam pa še eno prošnjo, ki je tudi v temi mali oglasi. Torej iščem nek SSD (rabljen/nov) 64GB tam za 25€/30€, ki ga bom šel naknadno vgradit, ker sam že več kot 2 leti laufam prenosnik in zdaj nov PC na SSD, pa se mi zdi podarjen obupno počasen z navadnim HDD, skoz nekaj šrota :)) (AMD x64 4200.3GB DDR2 800MHz). Zgleda, da SSD dela čudeže. :D Če ma kdo kakega, prosim na ZS ali na 031-467-976.

PS: Bi bil tudi 30GB zadosti za Win 8.1,Word in par osnovnih programov (GOM,Chrome..)? Za ostalo bom pustil noter starega HDD-ja 250GB.
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Seljak ::

30 GB? Raje daj 50EUR za nov HDD,bo več koristi,ker z 30 GB SSD si ne bo mogel kaj dosti pomagati. Ja Windowsi in programi se bodo na začetku hitro nalagali,ko pa bo polno updejtov pa bo teh 30 GB še prehitro polnih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim zlimati tole...

Oddelek: Loža
202561 (2249) Brane22
»

LG G2 popolnoma razbit

Oddelek: Mobilne tehnologije
111411 (1283) shadeX
»

Poslušanje radia na letalu

Oddelek: Zvok in slika
4311462 (9969) [D]emon
»

Bo Galaxy S5 predstavljen v Barceloni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8319050 (14870) MrStein
»

V avtu smrdi po barvi

Oddelek: Loža
215885 (5090) korenje3

Več podobnih tem