» »

kako narediti facebook bolj uporaben?

kako narediti facebook bolj uporaben?

chrispy ::

Zdravo!
Zadnje čase čedalje bolj pogosto uporabljam facebook samo še zaradi messengerja ter skupin v katerih sem prijavljen. Kar mi gre na živce je newsfeed ki mi prikazuje sam bullshit. Veliko je reklam, veliko je raznih zadev ki jih je folk lajkal... Zadnje čase so ful popularni tisti videji kjer si folk nariše neke pike potem pa se slikajo brez tistih pik. Mogoče kdo ve kako bi lahko vse novice izklopil in potem vklopil samo tisto kar mene zanima?
Rad bi videval samo vsebine od strani ki sem jih lajkal oz. razne objave v skupinah v katerih sem priključen. Ter mogoče objave recimo desetih ključnih oseb za katere me interesirajo njihove objave? Ker 3/4 vsebine na temu newsfeedu je trenutno neuporabne, tisto kar pa bi rad videl pa ponavadi sploh ni objavljeno ali pa spregledam.

starboi ::

Tako, da ga nehate uporabljati . Brez sarkazma .

Furbo ::

Odstrani bedake, ki lajkajo neumnosti in boš odstranil tudi te vsebine. Pusti si samo tistih omenjenih 10 folka, pa bo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

hellboy123 ::

Saj pa lahko vsakega uporabnika "unfollowaš". Ostaneš prijatelj, ampak ne vidiš več njegovih objav na zidu.

Pojdi na stran osebe, pa maš tam v header delu gumb "(Kljukica) Following". Klikni na gumb, pa več neboš videl objave te osebe....

chrispy ::

ja vem to že sedaj delam sproti.. samo bo trajalo nekaj časa preden sfiltriram vse hehe.
fajn zadeva bi bila mogoče da bi facebook kar sam sortiral. tako kot recimo mape v mailu bi imel lahko recimo
mapo fun pa notri razne vine itd... potem educational razne članke.. itd...

@antiani
nevidm poante zakaj bi ga nehal uporabljati. messenger je topšit zadeva. kontaktiram lahko vsakega kadarkoli hočem.

radmannsdorf ::

radmannsdorf ::

Invictus ::

Unfollow ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

menjalnik ::

Tale unfollow je res super. Jest mam 3/4 ljudi na unfollow pa še fino je ker noben prijatelj ne ve:))

Tr0n ::

Facebook Business. 10$ monthly sub. :)

zee ::

Dodatek Social Fixer in uBlock. Vec ni potrebno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Download videa s spletne strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
101724 (1335) buttcrack
»

Vtičniki/addons za Chrome

Oddelek: Programska oprema
61939 (1197) treker
»

chrome odpira veliko reklam

Oddelek: Pomoč in nasveti
71897 (1680) blaz5
»

*ebena Igra Prestolov

Oddelek: Omrežja in internet
111972 (1794) Yugos
»

Firefox 7 opušča oznako "http://" v naslovni vrstici (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6223836 (21014) keworkian

Več podobnih tem