» »

mazanje hrbta brez pomoči

mazanje hrbta brez pomoči

Deetron ::

Imam en problem ... in sicer ne vem kako se nej brez tuje pomoči namažem po hrbtu s kremo za sončenje.
Ker sem bil nekaj dni nazaj izpostavljen soncu in mi konkretno opeklo hrbet zaradi tega, ker pri mazanju nisem dosegel hrbta.
A imate kakšne ideje kako in kaj .... oz. kako se vi soočate s tem ?

LP

Olórin ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

Miha 333 ::

Deetron je izjavil:

Imam en problem ... in sicer ne vem kako se nej brez tuje pomoči namažem po hrbtu s kremo za sončenje.
Ker sem bil nekaj dni nazaj izpostavljen soncu in mi konkretno opeklo hrbet zaradi tega, ker pri mazanju nisem dosegel hrbta.
A imate kakšne ideje kako in kaj .... oz. kako se vi soočate s tem ?

LP

Če se lahko normalno gibaš, bi skoraj moralo iti. Z zgornje strani kolikor dosežeš (leva roka desna stran in obratno), nato pa še s spodnje, z zadnjo stranjo prstov / dlani. Meni se ravno izide, da se lahko tako namažem po celem hrbtu. Ni sicer popolnoma lepo razmazano, ampak služi pa namenu.

Mare3 ::

Skoraj povsod se najde kdo ki bi ti pomagal glede tega. Vsaj jaz sem vedno koga prosil če sem bil sam pa nima veze moški ženska, nima te kj bit sram vprašat koga od 5ih te bo ziher en namazal ;)

martincek1 ::

Jaz se sam namažem po hrbtu brez problema. Do lopatic (ali še višje) iz spodnje strani, višje pa z roko čez ramena. Pa sem eden tistih bolj slabo gibčnih ljudi. Če imaš s tem težave, boš moral najti nekoga, da te namaže tam kamor ne dosežeš. Saj ni nujno, da se namažeš 10 minut pred sončenjem.

fikus_ ::

Malo za šalo:
Kaj pa če vzameš mali valjček za pleskanje?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Martin Krpan ::

Nabavi si kremo v sprayu-pršilu , če te že mazati ne bodo hoteli ali pa je tebi neprijetno , te bo gotovo vsak našprical.

shadeX ::

Še vedno je treba pol mal pomazat ..

srdžan ::

Oh god kakšne teme. Če si na plaži prosi za to kakšno izmed punc, drugače pa delaj na gibljivosti ramen in bo šlo.

mitja73 ::

Hmm, kako se pa umiješ sam ? ;-)

Deetron ::

mitja73 je izjavil:

Hmm, kako se pa umiješ sam ? ;-)


se ne ... mama me :P

chesn ::

Mojster bodi malo iznajdljiv... daljso palico ali npr. klofar za muhe tista rokica zih se ti kje vala...ovijes v malo debelejs bombaz al pa gor nalimas kaksno penco in uoala 8-) njoy


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupujete IR-A sončno kremo ?

Oddelek: Loža
305529 (4570) Glugy
»

opečen od sonca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518462 (6709) Paramedic
»

Rekordna ozonska luknja nad Skandinavijo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3712167 (10061) Pyr0Beast
»

Krema za sončenje - faktor

Oddelek: Loža
91594 (1515) Tarzan

Več podobnih tem