» »

Težave z samsung galaxy s3 (Odin)

Težave z samsung galaxy s3 (Odin)

Domobrancek ::

Lep pozdrav. Kot že naslov pove mam par težav z galaxy s3 modelom...in sicer ko se je telefon podobaljal se je neki zalomil in zdj ne pridm do menija. Pokaže se sam napis samsung galaxy s3 in to je to..telefon negre naprej se ne ugasne...nč se ne nardi. Probu sm že pridt u recovery mode sam se neda (nevem zakaj..ko tišim volume up + home + power se užge telefon tko k vedno..napiše se samsung galaxy s3..isto k da bi sam power držu)največ kar lohka nardim je da pridem u download mode. Probu sm na telefon spustit prvotni rom preko odina ampak zmeri dobim tale error : Can't open the serial(COM) port.

Probu sm nanov inštalirat driverje na PC zamenat usb slot zamenat usb kabel probu sm tud na drugem pcju pa mi zmeri to napiše. Probu sm tud več različnih verzij odina pa je zmeri ista napaka. Vsaka pomoč zaželjena :)

xda develope ::

Ali imas na racunalniku namescen kies

Domobrancek ::

sm ga mev ja pa sm brav po forumih da lahko kies povzroča ta error k ga mam tko da sm ga zbrisu

BladE_ ::

Če prideš v download mode potem bi se morala zadeva sflešati normalno. Previ ali imaš nameščene Samsung USB driverje. Ali pa vse odstrani in ponovno namesti.

EDIT: Mogoče tole ali tole.
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

Domobrancek ::

BladE_ je izjavil:

Če prideš v download mode potem bi se morala zadeva sflešati normalno. Previ ali imaš nameščene Samsung USB driverje. Ali pa vse odstrani in ponovno namesti.

EDIT: Mogoče tole ali tole.


Hvala za pomoč. Samsung driverje imam nameščene. Poizkušal sem jih tudi odstraniti in naložiti ponovno vendar ni pomagalo. Bom pogledal še linke, ki si mi jih predlagal. Sporočim če bo kaj uspeha.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počen zaslon, kako do podatkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6213864 (4126) Daniel
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325940 (72450) 21kiss
»

Samsung Galaxy S3 (pomoc glede nadgradnje)

Oddelek: Mobilne tehnologije
132426 (2031) kamuee
»

Samsung galaxy note BRICK

Oddelek: Mobilne tehnologije
203643 (3130) CaqKa
»

Android 2.3 Gingerbread za Samsung Galaxy S

Oddelek: Mobilne tehnologije
306631 (5185) Dr_M

Več podobnih tem