» »

Sumljivo poceni grafične kartice na bolhi

Sumljivo poceni grafične kartice na bolhi

ace99 ::

Na bolhi sem zasledil nekaj oglasov za nove grafične kartice, ki so bile sumljivo poceni. 1080ti konkretno pod 500€ itd.
V oglasu pa nobenih drugih podatkov kot email.

Ko sem ga kontaktiral in ga vprašal kako mi garantira, da bom jaz po plačilu res prejel kartico mi je odgovoril sledeče:

Če ste še vedno zainteresirani, lahko opravimo transakcijo preko najbolj zaupanja vrednega portala, to je "Amazon A-to-z Guarantee Protection". S tem se odpravijo vsa vprašanja glede zaupanja, kajti šele po tem, ko boste prejeli paket in ga pregledali, bo Amazon sprostil denar za aparat na moj račun. S tem sva tako oba zaščitena.

Kupec prejme fakturo naročila s podrobnostmi plačila.
Ko boste prejeli račun iz Amazona, boste morali plačati Amazonu preko Paysafecard kartice. (kreditnih kartic, bančnih nakazil in Paypala ne podpiramo)

Kartice paysafecard so najbolj razširjene predplačniške kartice v Sloveniji in so na voljo v vrednosti po 10, 25, 50 in 100 €. Paysafecard kartico lahko kupite po vsem svetu na 500.000 prodajnih mestih. To so npr. supermarketi, kioski ali bencinske črpalke. S paysafecard kartico lahko plačujete preko spleta tako enostavno in varno kot z gotovino. Pri plačevanju vam ni potrebno razkriti kreditne kartice oz. številko vašega bančnega računa ali ostalih osebnih podatkov.

Imate 30 dni časa, od dneva ko boste prejeli paket, da pregledate izdelek. Če iz kakšnega koli razloga izdelka ne želite obdržati, ga nam preprosto pošljete nazaj na naš naslov in vam v celoti povrnemo denar.

Dostava je brezplačna in traja 1-3 dni.

Če ste resen kupec, mi pošljite vašo telefonsko številko, ime in priimek, naslov za dostavo in se bom obrnil na Amazon za obdelavo vašega naročila.

Kaj vi mislite o tem? gre za nateg? Je varno naročiti?

hojnikb ::

N.A.T.E.G
#brezpodpisa

Qcube ::

Sem videl te oglase ja. Meni smrdi kot nateg. Jaz bi kupil edino v primeru da osebno dvignem in da vidim da delujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qcube ()

hojnikb ::

Ja, če je osebni dvig in da lahko sprobaš prej, potem ja, sicer pozabi.
#brezpodpisa

šernk ::

Amazon A-to-z Guarantee Protection


to je kar vem samo za nakupe direktno preko amazon strani. kot drugo: amazon podpira kreditne kartice.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

eniLS ::

Ah, pozabi, ti oglasi so nateg..
Sem se jaz tudi pred časom pogovarjal z tem tipom..

gmajna84 ::

vprašaj amazon, če res prejema denar preko tega sistema...oz če poznajo tega človeka...
i7 8700K @ 5GHz|Intel UHD Graphics 630|16GB DDR4 3000MHz|
Asus Prime Z370 - A|NZXT Hale 90 v2 1000W 80+ Gold|
Corsair Carbide Air 540 White|Logitech G105 / G500 / Z623|

Lonsarg ::

Če po več kot 1/2 prebranega oglasa še ne porajtaš da gre za nateg potem je za razmislit, če ni morda bolje, da nikoli ne kupuješ preko interneta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Seljak ::

To je čisti nateg.

TheBlueOne ::

To je vejretno nateg, ker Amazon uporablja kreditne kartice in ne neki paysafe. Za zascito preko Amazona je verjetno treba kupit preko Amazona, tukaj predvidevam, da nepridipravi posljejo kak email kjer se izdajajo za Amazon. Najboljse, da zadevo anonimno prijavis policiji.

Furbo ::

ace99 je izjavil:

Če ste resen kupec, mi pošljite vašo telefonsko številko, ime in priimek, naslov za dostavo in se bom obrnil na Amazon za obdelavo vašega naročila.

Kaj vi mislite o tem? gre za nateg? Je varno naročiti?

Nateg, ki se šlepa na amazonovo slavo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha in "diler" TechLand+

Oddelek: Kaj kupiti
396307 (2819) Veron
»

Ali je tole legit?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183409 (2126) Jerry000
»

Ali je na nakup varen

Oddelek: Mobilne tehnologije
101746 (1595) abyssus
»

SmartBuy.GmbH@gmail.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
437731 (4515) rACrAC

Več podobnih tem