» »

Strani za spoznavanje ljudi

Strani za spoznavanje ljudi

Invictus ::

Matako je izjavil:

Težava spoznavnih strani so profili s kategorijami.

Recimo nič hudega sluteči član gre na zmenek s članico "srednje" postave... na kraju dogodka pa ne ve več, ali naj pokliče Greenpeace in prijavi nasedlega kita in-ali izgine v noč...

Za to pa obstaja video chat.

Če noče, greš dalje. Saj jih je dosti ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ivanuscha ::

Dvomim da so še kakšne lušne punce v tem cajtu na IRCu :) Kater slovenski kanal pa je sploh še aktualen?

Boobiz ::

Nobeden ni omenil klepetulje, ircneta in frendov. Slednja sta na IRCu in sta dostopna tudi z mobitela.

Sam menim, da so strani tipa badoo in ona-on precej veliko sranje, klepetalnice pa malo manjše sranje, ker je večja verjetnost, da ti človek odpiše (v dostojnem času). Četudi se za imenom skriva tip. :))
I'm drunk, what's your excuse?

Invictus ::

Badoo je sranje, na ona-on pa se lažje pride do seksa kot na urgenci ...

Povsod moraš bit pa vztrajen. Ženske pač kar ne čakajo v vrsti ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ivanuscha ::

na ona-on pa se lažje pride do seksa kot na urgenci ...


what?

Kaj pa Tinder?

nagobčnik ::

Invictus je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Invictus je izjavil:


Če še seksat noče, kaj naj pol počnem z njo? Če pade že na prvem testu ... Naj ji bom prijatelj?


Če še prijatelj nočeš bit, kaj naj pol ona počne s tabo? Če padeš že na prvem testu ... Naj seksa s tabo?

A dej, ne bodi taka pi***ca, pa pojdi kako porihtat.

Sam rabim partnerko, ne prijateljico. In to ni eno in isto ...


Nope. Ti rabiš fleshlight. Pa iz nekega razloga še takega, ki govori (sam ne preveč, k to je tud problem potem verjetn).

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

ivanuscha je izjavil:

na ona-on pa se lažje pride do seksa kot na urgenci ...


what?

Kaj pa Tinder?


99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

SimplyMiha ::

Tinder je fail, ker vsi izbirajo med top 1%, vsi ostali pa izvisijo.

Matako ::

Slovenija je premajhna za tovrstne fukportale. Ne samo ženske, tudi moškim se ne da potem razlagati zgodbe pomežikajočim znancem in sorodnikom. Ker če vprašaš, se nihče ne ozira na mnenje drugih, smo kul in samostojni v resnici pa je entuziazma za tovrstne principe manj in raje ne tvegamo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

lexios ::

Problem ni to, da je premejhna, temveč sama selekcija na fukportalih odkar je zadeva plačljiva. "Fukportali" včasih so bili bistveno bolj obiskani in zastonj (mogoče je to razlog) ter si brez problema spoznal normalno dečvo tudi preko spleta, še lažje kot v živo. IRC recimo, danes še kdo uporablja? Kak SLO kanal, kjer se da normalno chatat še obstaja?

Invictus ::

Te strani so postale ful dobr bizniz.

V Nemčiji imajo ti portali reklame na jumbo plakatih in v prime timu na televiziji.

Glede na to da je implementacija preprosta, če si prvi, služiš.

Ona-on ima 400k prometa na mesec. Pa računaj ...

Tisti fuk chati so pa šli v zaton. Danes ni niti enega več, včasih se je dalo pa tam marsikaj dobiti [;-)]
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

lexios ::

Za fuk ne plačujem in me ne zanima kolk prometa imajo, je pa v vsakem primeru to dobr biznis. Predpogoj za kakršnkoli uspeh na takšnih portalih pa je, da si fotogeničen. Tko da pol načeloma s spoznavanjem že v RL ne bi smelo bit problemov...

Vitez ::

Tisti, ki je nesposoben dobiti f.uk v živo, ga tudi na interentu ne bo kar tako na izi našel.

Svetujem vam, da zdaj, ko je lepo vreme, greste malo v naravo, za praktične primere za Maribor je to Pohorje, za LJ verjetno kakšen Rožnik. Na Pohorju srečaš zdaj cel Maribor tudi samske in osamljene dekline. če niste čist levi, vam bo na ta način prej ratalo kaj upecat, kot pa zgubljat čas na nekih portalih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

[D]emon ::

A ni zabavno kako ste ubistvu iz "spoznavanje ljudi" presli na "fukat levo desno" :)) to vec pove o vas kot pa o OP-u.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Invictus ::

Vse te strani za "spoznavanje ljudi" so v bistvu namenjene iskalcem/iskalkam (da ne bo diskriminacije) fuka.

Ene pač to lepše zapakirajo, druga pač ne ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Glugy ::

Sej te razumem da bi rad vidu da bi bili vsi enaki tebi ampak žal sprijazni se da temu ni tako. Jz prijateljstva cenim, ja tud tista s puncami. Pač nekaj je ljubezen nekaj pa prijateljstvo. Oboje je lepo imet vsak na svoj način. Razmišljanje o nečem takem kot je "Fuk" kot samo sebi namen je pa pač zgrešeno. Ne rečem lahko da najdš žensko za to ki je taka kot ti ampak ne pa zdej govort da so vsi taki da jih zanima sam "fuk" ne pa dejansko spoznavanje. Men se določene osebe zanimive in z njimi klepetam z užitkom. Seks mi je kul samo kot pika na i ljubezni če je ta že sama po seb dost lepa. Nikakor pa ne nuja ali celo kot ti hočš prikazat: osnoven namen. Niso vsi 24/7 horniči. Jz verjamem da bi ti to rad verjel, še bolj pa v to verjetje prepričal še koga da ti potem nasede pa sprejme tvoj način dost primitivnega udejstvovanja odnosov. Ampak to kar ti delaš ni nič druzga kot ustvarjanje mita.

BorutO ::

Če iščeš seks, imaš www.avanture.net, http://frendiinflirt.si, ipd

Če iščeš ljubezen .. najbolj resna stran www.najdiljubezen.si ...
Pred leti sem tu gor iskal kaj ... par komadov sem jih našel ... Drugače punco, katero pa imam zdaj, pa sem spoznal zunaj v živo ... preko neta se mi zdi, da je zelo malo punc resnih, če pa že so, pa niso ravno preveč simpatične. ;) Vse ki sem spoznal, da sva se dobila v živo ... so bile kelnarce, ena je mela več kot 20 tipov, druga je lagala da je že sama sebi verjela itd ... :) Opasni primerki so na netu. :P

Unknown_001 ::

BorutO je izjavil:


Pred leti sem tu gor iskal kaj ... par komadov sem jih našel ... Drugače punco, katero pa imam zdaj, pa sem spoznal zunaj v živo ... preko neta se mi zdi, da je zelo malo punc resnih, če pa že so, pa niso ravno preveč simpatične. ;) Vse ki sem spoznal, da sva se dobila v živo ... so bile kelnarce, ena je mela več kot 20 tipov, druga je lagala da je že sama sebi verjela itd ... :) Opasni primerki so na netu. :P



Če se kdo sprašuje kaj lahko pričakuje od internet zmenkarij je objava @BorutO-a volltreffer (zadetek v polno). Pa mogoče je izpustil čustvene psihopate.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

No potlej sem jaz imel srečo.....zelo veliko srečo. Ker moja je simpatična in luštna ocena 9/10. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Blinder ::

Tanajboljsi tipi povsod dobijo kvalitetno robo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Unknown_001 ::

Blinder je izjavil:

Tanajboljsi tipi povsod dobijo kvalitetno robo.

makes sense
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

Awwwwww, thx Blinder.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:

Awwwwww, thx Blinder.


Si že šel loto listek vplačat?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

No pri loto pa nimam sreče.
|HP EliteBook|R5 6650U|

finpol1 ::

D3m je izjavil:

No potlej sem jaz imel srečo.....zelo veliko srečo. Ker moja je simpatična in luštna ocena 9/10. :D


Kera dating stran pa je bila, če ni skrivnost?

m0LN4r ::

Jst sm jo pohaklu v knjižnici (pozneje pa se vse odvijalo v študentu/parku) :)
Ko se sleče in vzame dol očala je taka mačka kot tiste na yoymii.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m ::

finpol1 je izjavil:

D3m je izjavil:

No potlej sem jaz imel srečo.....zelo veliko srečo. Ker moja je simpatična in luštna ocena 9/10. :D


Kera dating stran pa je bila, če ni skrivnost?


Bom poskušal najti.

Našel

http://www.najdiljubezen.si/

lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

m0LN4r ::

Rajši pejt v knjižnico, vzem kako knjigo v roke pa se malo zrihtaj. Tudi kak šport (občasno) je koristen na dolgi rok.
Tam je veliko finih, samskih, potr bnih deklet.

Malo poklepetaj s kako sramežljivo, ko se ti pa ta sramežljiva knjiga odpre pa ohohoo.

Na teh portalih so še verjetno hujše, kot v diskačih in klubih.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Blinder ::

A v diskacih in klubih so precej nedostopne?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

m0LN4r ::

Odvisno od budgeta in šarma :))
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

Molnar ima svoj stil osvajanja.

Malo športa in bukva. Namesto, da bi ji pokazal kako se OC računalnik.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Ji hitro dvignem frekvenco, če treba :))
Čisto zares med razvajene party miško in pridno miške, če bi jo moral menjat vzamem spet pridno miško.

Sicer pa, a FB ni dovolj kot stran za spoznavanje oz. G+ ? Tam se tudi lahko pogovarjaš "diskretno"
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

finpol1 ::

D3m je izjavil:

finpol1 je izjavil:

D3m je izjavil:

No potlej sem jaz imel srečo.....zelo veliko srečo. Ker moja je simpatična in luštna ocena 9/10. :D


Kera dating stran pa je bila, če ni skrivnost?


Bom poskušal najti.

Našel

http://www.najdiljubezen.si/

lp.


Je pa ta stran kar draga, recimo twoo ima skoraj vse zastonj...

NotSpecial ::

finpol1 je izjavil:

D3m je izjavil:

finpol1 je izjavil:

D3m je izjavil:

No potlej sem jaz imel srečo.....zelo veliko srečo. Ker moja je simpatična in luštna ocena 9/10. :D


Kera dating stran pa je bila, če ni skrivnost?


Bom poskušal najti.

Našel

http://www.najdiljubezen.si/

lp.


Je pa ta stran kar draga, recimo twoo ima skoraj vse zastonj...


Še moj + h »crap« stranem. Sicer sem spoznala samo dva preko »dating« strani (obakrat sem bila prijavljena c. slab mesec): eden je bil bivši, drugi pa samo frend (sva sicer poskušala tut nadgrajevati, ampak se nama na koncu nekako ni izšlo). Sta pa oba fajn dečka s katerima še vedno z veseljem popijem kakšno kavo. :) Nobena od teh »crap« strani od mene ni »dobila« niti centa (neposredno gledano), ker jaz za to (sem pač škrtinka :D) nisem in tut ne bi nikoli plačevala, si raje – tipično žensko – kupim kakšno cunjo več. Kot neplačnica sem sicer imela neke stvari omejene, za kar mi pa itak niti ni bilo mar, ker sem šla samo občasno gor - pač tko brez nekih večjih pričakovanj; po mojem se splača biti naročnik samo tistim ljudem, ki cele dneve gor čepijo (baje obstajajo tut taki). In ja, tut men so pisali kteri »potreb****«, samo take pač odj****, ker jih je itak povsod drugje polno. Pač odvisno kaj iščeš. Ne štekam zakaj eni pol jamrajo kok »čudne« ljudi (apatične, z nerealnim pogledom na sebe/svet, itd.) so spoznali, mogoče je dober, da se najprej zazrejo sami vase – ker to, da se srečaš s takšnim tipom ljudi lahko v prvi vrsti pripišeš samo sebi- za srečanje "v živo" si namreč tut sam moral dat zeleno luč. OK, to je že off topic. Morda samo še to, tut preko foruma sem spoznala enega fajn dečka (nihče od naju ni računal na to), samo sva se ful zaštekala in sva pač šla na tisto kavo, pa še eno in še eno – no, še dons sva dokaj dobra frenda. :) Sky's the limit.

korenje3 ::

badoo.com postaja popularen. naj omenim da imam 4/5 zvezdice na fotkah, ker sem lep.

edin to je problem da babe lažejo glede svoje starosti... ne vem al so take pušačice al jim pa res face razpadajo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

NotSpecial ::

korenje3 je izjavil:

badoo.com postaja popularen. naj omenim da imam 4/5 zvezdice na fotkah, ker sem lep.

edin to je problem da babe lažejo glede svoje starosti... ne vem al so take pušačice al jim pa res face razpadajo.


Tut moji dve kolegici uporabljata badoo (jaz ga nisem tko da pripovedujem kar mi je bilo povedano). Ena ga hvali na polno pa pravi, da je sklenila že kar nekaj prijateljstev, druga pa da je iskala nekaj več kot samo f** vendar dlje od tega ni prišla. Različne osebnosti različni pogledi – nič novega.

Za tale off topic se pa že vnaprej opravičujem vendar žal ne morem iz svoje kože. Lepota je hudo relativen pojem. Pa tut za vprašat se je kok je ta tvoja ocena tam sploh »verodostojna« glede na to, da so ti jo itak (med drugimi) podelile (tut) tiste »babe, ki so kao pusačice oz. jim razpadajo face.« :S Glej, tako si se izrazil. Predvidevam pa, glede na tvoje tukaj zapisane »komplimente« njim, da sam izgledaš najmanj kot Brad Pitt. :D Skratka, poden od podna izjava. Pa tut če lažejo glede svoje starosti – je to njihov problem. Se greš pač njihovo igro in jim napišeš nekaj v stilu: »Uvau, kok dober izgledaš, jaz bi ti dal vsaj 10 let manj.« Morda bi bil pa potem pozitivno presenečen nad odgovorom (iskrenostjo), ko bi ti ta ista ženska napisala: »Joj, hvala ljubček, v bistvu bi ti lahko bila babica.« :D Saj veš, lepa beseda (skoraj) vedno lepo mesto najde. Lahko pa, da so te ženske ("pusačice in tiste k jim razpadajo face") imele ne vem kok hude življenjske zgodbe (psihične probleme, itd.), ki so na njih pustile vidne posledice. Kdo si ti, da bi jih "sodil"?! Kot že rečeno se opravičujem za tale post, vendar so me tvoje (jaz jim bom rekla primitivne) izjave res zbodle.

Unknown_001 ::

NotSpecial je izjavil:

Kot že rečeno se opravičujem za tale post, vendar so me tvoje (jaz jim bom rekla primitivne) izjave res zbodle.


Je vsaj iskren...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

NotSpecial ::

Unknown_001 je izjavil:

NotSpecial je izjavil:

Kot že rečeno se opravičujem za tale post, vendar so me tvoje (jaz jim bom rekla primitivne) izjave res zbodle.


Je vsaj iskren...


Z iskrenostjo generalno gledano ni čisto nič narobe. Samo ponavadi so »najbolj iskreni« (govorim točno za to tematiko) ravno tisti, ki imajo "največ masla na glavi".

Unknown_001 ::

NotSpecial je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

NotSpecial je izjavil:

Kot že rečeno se opravičujem za tale post, vendar so me tvoje (jaz jim bom rekla primitivne) izjave res zbodle.


Je vsaj iskren...


Z iskrenostjo generalno gledano ni čisto nič narobe. Samo ponavadi so »najbolj iskreni« (govorim točno za to tematiko) ravno tisti, ki imajo "največ masla na glavi".


Ogromno masla na glavi imajo tudi hinavci, če ne celo še več.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

korenje3 ::

NotSpecial je izjavil:

korenje3 je izjavil:

badoo.com postaja popularen. naj omenim da imam 4/5 zvezdice na fotkah, ker sem lep.

edin to je problem da babe lažejo glede svoje starosti... ne vem al so take pušačice al jim pa res face razpadajo.


Tut moji dve kolegici uporabljata badoo (jaz ga nisem tko da pripovedujem kar mi je bilo povedano). Ena ga hvali na polno pa pravi, da je sklenila že kar nekaj prijateljstev, druga pa da je iskala nekaj več kot samo f** vendar dlje od tega ni prišla. Različne osebnosti različni pogledi – nič novega.

Za tale off topic se pa že vnaprej opravičujem vendar žal ne morem iz svoje kože. Lepota je hudo relativen pojem. Pa tut za vprašat se je kok je ta tvoja ocena tam sploh »verodostojna« glede na to, da so ti jo itak (med drugimi) podelile (tut) tiste »babe, ki so kao pusačice oz. jim razpadajo face.« :S Glej, tako si se izrazil. Predvidevam pa, glede na tvoje tukaj zapisane »komplimente« njim, da sam izgledaš najmanj kot Brad Pitt. :D Skratka, poden od podna izjava. Pa tut če lažejo glede svoje starosti – je to njihov problem. Se greš pač njihovo igro in jim napišeš nekaj v stilu: »Uvau, kok dober izgledaš, jaz bi ti dal vsaj 10 let manj.« Morda bi bil pa potem pozitivno presenečen nad odgovorom (iskrenostjo), ko bi ti ta ista ženska napisala: »Joj, hvala ljubček, v bistvu bi ti lahko bila babica.« :D Saj veš, lepa beseda (skoraj) vedno lepo mesto najde. Lahko pa, da so te ženske ("pusačice in tiste k jim razpadajo face") imele ne vem kok hude življenjske zgodbe (psihične probleme, itd.), ki so na njih pustile vidne posledice. Kdo si ti, da bi jih "sodil"?! Kot že rečeno se opravičujem za tale post, vendar so me tvoje (jaz jim bom rekla primitivne) izjave res zbodle.


sej sem napisal da lažejo. in pa kadilke v povprečju izgledajo starejše kot so v resnici. izjava je na mestu. in ja sem ful proti kadilcem ker me zlo moti.

NotSpecial je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

NotSpecial je izjavil:

Kot že rečeno se opravičujem za tale post, vendar so me tvoje (jaz jim bom rekla primitivne) izjave res zbodle.


Je vsaj iskren...


Z iskrenostjo generalno gledano ni čisto nič narobe. Samo ponavadi so »najbolj iskreni« (govorim točno za to tematiko) ravno tisti, ki imajo "največ masla na glavi".


lej levo, persona non grata, zaradi pisanja resnice na tem forumu :)
tako da nisi edina ki te zbodejo moje izjave.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

vostok_1 ::

NotSpecial je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

NotSpecial je izjavil:

Kot že rečeno se opravičujem za tale post, vendar so me tvoje (jaz jim bom rekla primitivne) izjave res zbodle.


Je vsaj iskren...


Z iskrenostjo generalno gledano ni čisto nič narobe. Samo ponavadi so »najbolj iskreni« (govorim točno za to tematiko) ravno tisti, ki imajo "največ masla na glavi".


Kako točno je to mišljeno?

korenje3 ::

da uporabljamo maslo za styling lasišča.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Unknown_001 ::

korenje3 je izjavil:

da uporabljamo maslo za styling lasišča.


Orahovo ulje FTW
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Blinder ::

Podam alternativen pogled na te zmenkarske strani. Kvaliteta teh strani se meri z razmerjem M:F, katero mora bit cimnizje (da bi bilo prevec F itak ni realno mozen scenarij). Dokler so te strani se neznane je to razmerje nizko, recimo 50:50. Ko se razve, da je tam pac veliko F, pride do navala M-jev kar posledicno vodi do pretiranega boja za zenske. Zenske tako imajo potem zasipan inbox in se jim ne da vec da jim pise na stotine tipov, tako da stran zapustijo. Moskih pa je zaradi nove popularnosti strani vedno vec in stran postane neuporabna.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Senitel ::

Saj za take primere imaš rešitev... >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Senitel ()

D3m ::

No no Senitel. Chill.
|HP EliteBook|R5 6650U|

korenje3 ::

sej pri nas imamo tudi bote... sam da so iz mesa.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Unknown_001 ::

korenje3 je izjavil:

sej pri nas imamo tudi bote... sam da so iz mesa.


Dosegljivi 24/7 tud ob praznkih če je treba :P

Pismo men se zdi da bi lahko en fini poslovni oglas iz tega sestavili.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

StarMafijec ::

Blinder je izjavil:

Podam alternativen pogled na te zmenkarske strani. Kvaliteta teh strani se meri z razmerjem M:F, katero mora bit cimnizje (da bi bilo prevec F itak ni realno mozen scenarij). Dokler so te strani se neznane je to razmerje nizko, recimo 50:50. Ko se razve, da je tam pac veliko F, pride do navala M-jev kar posledicno vodi do pretiranega boja za zenske. Zenske tako imajo potem zasipan inbox in se jim ne da vec da jim pise na stotine tipov, tako da stran zapustijo. Moskih pa je zaradi nove popularnosti strani vedno vec in stran postane neuporabna.

OKCupid ima glasovanje in tako recimo ženske (sicer tudi moški) dajo tam filter in gledajo le profile z najvišjo ali dvema najvišjima ocenama npr. Tako da grdi moški hitro odpadejo in potem ji ne ostane drugega kot to, da se poslovijo s strani.

NotSpecial ::

korenje3 ->sej sem napisal da lažejo.

@korenje3: Pa kok veš da kar (vse popreko) lažejo? Kaj so se ti identificirale s kakšnim dokumentom al kako? :D Niso ne. Torej, imaš morda kakšen poseben »rentgen« za ugotavljanje starosti al kaj? Al to telepatsko zaznavaš? Pa če že imaš res te Nostradamusove sposobnosti bodi vsaj toliko prijazen, pa jim povej s kterega vrelca mladosti sam piješ. :D
@korenje3 in Raptor F16: saj to fuul cenim pri ljudeh. Ker smisla za humor (maslo za styling in orahovo ulje) je dons še premalo, tko da kul. ;)
@vostok_1: v bistvu nič posebnega, čisto po domače: da ponavadi najbolj kritizirajo ravno tisti, ki se svojih napak/pomanjkljivosti ne »zavedajo«. Pa jih imajo sami tut polno. Pri nas jim pravimo »narcisi«. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520762 (17074) BigWhale

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414545 (11568) 111111111111

Več podobnih tem