» »

Windows Phone - aplikacija za vreme

Windows Phone - aplikacija za vreme

Primoz_mmx ::

Pozdravljeni!
Uporabniki Wp,katera vremenska aplikacija je najbolj ažurna in najbolj točna za slovensko območje:\\Vse so za en ****..vsak dan zanič prikazuje...je sploh katera uporabna..
P.S Očitno še ARSO ne meri pravilno temperature..primer:Ravne na koroškem danes 28,slovenj gradec danes 25..Na razdalji manj kot 15 zračne razdalje pa ni možno 3C razlike...
  • spremenil: bluefish ()

NLight ::

Microsoftova original aplikacija... Microsoft Weather

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()

Tilen ::

Sam sem na WP uporabljal WeatherPro.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

krneki0001 ::

NLight je izjavil:

Microsoftova original aplikacija... Microsoft Weather


Jap, tale je res dobra in kr točno zadanejo, medtem ko je arso patetičen in SI vreme tudi.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

mm&r ::

Meni dosedaj najbolj ustreza Weather View.
Nenavadno natančno zadanejo.

Not A Number ::

Za WP obstajata SI Vreme in SI Vreme+ - oba dobita podatke od ARSO in sta po mojem mnenju dalec najboljsa.

trololo2 ::

krneki0001 je izjavil:


Jap, tale je res dobra in kr točno zadanejo, medtem ko je arso patetičen in SI vreme tudi.


Huh sam bi rekel da je SI vreme ena boljših aplikacij za WP. O točnosti podatkov iz ARSO sicer lahko razpravljamo, ampak izvedbeno je aplikacija v sami špici.

krneki0001 ::

Not A Number je izjavil:

Za WP obstajata SI Vreme in SI Vreme+ - oba dobita podatke od ARSO in sta po mojem mnenju dalec najboljsa.


Na si vreme+ javlja sončno vreme, na msn weather pa Američani napovedo da bo ob 10h zjutraj padal dež. Ugani kakšno je bilo vreme?

Točno ob 10h je začelo padat.

trololo2 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


Jap, tale je res dobra in kr točno zadanejo, medtem ko je arso patetičen in SI vreme tudi.


Huh sam bi rekel da je SI vreme ena boljših aplikacij za WP. O točnosti podatkov iz ARSO sicer lahko razpravljamo, ampak izvedbeno je aplikacija v sami špici.


Izvedba aplikacije mene ne zanima, če mi ne daje točnih podatkov. Mene vreme za nazaj ne zanima, zanima pa me koliko časa bo še dež padal ali pa kakšno bo vreme v prihodnjih dneh. Pa ne s podatki kot so "bo delno do pretežno oblačno" in "zjutraj bo sonce vzšlo, zvečer bo sonce zašlo".
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

NLight ::

trololo2 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


Jap, tale je res dobra in kr točno zadanejo, medtem ko je arso patetičen in SI vreme tudi.


Huh sam bi rekel da je SI vreme ena boljših aplikacij za WP. O točnosti podatkov iz ARSO sicer lahko razpravljamo, ampak izvedbeno je aplikacija v sami špici.


Potem še nisi uporabljal Microsoft Weather (MSN weather)... Prikazuje vse možne podatke

 1

1



 2

2



 3

3



 4

4



 5

5



 6

6



 7

7



 8

8



 9

9



 10

10



 11

11



+ možnost prikaza vremena na glance screen & locked screen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NLight ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelal vremensko aplikacijo za namizne računalnike

Oddelek: Loža
214239 (2856) Erikk
»

RADARSKA SLIKA PADAVIN - animacija

Oddelek: Loža
4715242 (9924) BorutK-73
»

Nenatančnost iOS aplikacij za vreme

Oddelek: Mobilne tehnologije
113683 (3308) Bolf3nk
»

Anomalija v SIRAD / sliki radarja padavin (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
8419778 (12294) Valentin
»

Trenutno vreme, najbolj ažurni podatki ?

Oddelek: Loža
258290 (6660) msjr

Več podobnih tem