» »

Siolov Sinope568+ r4 modem/router

Siolov Sinope568+ r4 modem/router

He-Man ::

Pozdravljeni,

kdor uporablja dotični Siolov model - ali se ga da nastaviti tako, da oddaja wifi signal do naslednje dostopne točke? Imam še en router doma, ki bi ga lahko uporabil kot naslednjo dostopno točko (da bi imel signal čez celo stanovanje), a le, če Sinope podpira možnost tega.

Če ne, bom zadevo rešil s powerline adapterjem. Tale komplet dveh se mi zdi zelo ugoden, mislite, da bo delal v redu?
https://www.mimovrste.com/mrezni-adapte...

Hvala!

GTX970 ::

Imho siolove škatle ne podpirajo wds_bridge .

amacar ::

Drugi router nastaviš kot repeater.

He-Man ::

Pa se to da, če Siolov Sinope modem/router (oboje v eni škatli) tega ne podpira? Če da, kako?

He-Man ::

V tem smislu, da drugi router nastavim, da deluje le kot access potint? Kako to naredim, če Siolov Sinope tega ne podpira? Se da vseeneo?

amacar ::

Se da. Recimo gargoyle fw ali ddwrt naložiš na router in nastaviš kot wifi bridge/repeater.

He-Man ::

In DDWRT router bo potem lovil WiFi signal od Sinope routerja in ga hkrati posredoval naprej? To res deluje? In za to ni treba pri Sinope nič posebnega nastavljati?

amacar ::

Deluje preverjeno. Doma imam sicer siolov oxygen, prej na tplink 741 in na sedanjem wdr3600 pa imam gargoyle in zadeva deluje.

He-Man ::

Router z DD-WRT firmwareom lahko torej prejme WiFi signal od kakršnegakoli navadnega (brez posebnih funkcionalnosti) routerja (oddajnika) in ga potem oddaja naprej? OK, zveni super, hvala za nasvete! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: He-Man ()

amacar ::

Jup, sem ravno včeraj enemu pomagal: https://slo-tech.com/forum/t646575/p481...
Mi je pisal preko ZS, mu že deluje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bridge mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
283667 (2697) imagodei
»

Dodatni router za WiFi po vsej hiši (AMIS)

Oddelek: Omrežja in internet
62905 (2775) SeMiNeSanja
»

wifi v drugo nadstropje

Oddelek: Kaj kupiti
122307 (1830) potepuhec
»

Brezžična povezava med modemom in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
95094 (4885) telexdell
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951155 (22905) simone

Več podobnih tem