» »

Wordpress -specialni znaki(@)

Wordpress -specialni znaki(@)

Janac ::

Pozdravljeni,

Eno vprašanje. Imam vzpostavljen wordpress s contact formom pa obrazcem za komentarje, ampak nikakor ne gre naredit afne? Vprašaj, piko ipd. se lahko vnese afne pa ne, tudi kopirat se je ne da.

Mogoče kdo pozna rešitev?

Hvala.
  • spremenil: Janac ()

wini ::

kateri plugin pa uporabljaš za contact form?

Janac ::

Sem zamenjal temo in probal še dve drugi...tudi ne prime afna..

najprej sem imel contact form 7, pa sem potem še enega probal in tudi ne dela...če ni tema, ni plugin, kaj bi še lahk blo?

Janac ::

Sem našel napako. Zgleda sem v sami inštalaciji nekak nastavil angleško tipkovnico, ker na telefonu je @ vpisat možno...rešitev zaenkrat je levi alt pa 64 cifra na numričnem delu...

Janac ::

Lahko prosim nekdo na moji strani pogleda zakaj mi kontakt form ne pošlje maila?

jangregorin.eu

Hvala lepa.

sandmat ::

imaš nastavljen strežnik za pošiljanje (smtp)?

dope1337 ::

Probaj shift+2 (vsaj tako imam jaz, ki imam skoz na ang. tipkovnico nastiman).

P.S. probal, dela normalno (afna mislim).

P.S. #2 maila ne pošlje
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Janac ::

sandmat je izjavil:

imaš nastavljen strežnik za pošiljanje (smtp)?



vse štima?

hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

šajtrga ::

Sorry samo najprej se raje ubadaj s hitrostjo strani kot pa s tem če ti deluje kontakt - mogoče se folku sfuzla od počasnega delovanja in zaradi tega ne dobiš maila ...
Pa daj si že enkrat Contact form 7 gor in ga pusti ker čist normalno deluje

Janac ::

šajtrga je izjavil:

Sorry samo najprej se raje ubadaj s hitrostjo strani kot pa s tem če ti deluje kontakt - mogoče se folku sfuzla od počasnega delovanja in zaradi tega ne dobiš maila ...
Pa daj si že enkrat Contact form 7 gor in ga pusti ker čist normalno deluje


saj je contact form 7 in ne deluje!

jebiga zarad hitrost, nimam kej narest.

serif96 ::

Janac je izjavil:

sandmat je izjavil:

imaš nastavljen strežnik za pošiljanje (smtp)?



vse štima?

hvala

probi dat smtp auth na yes in vpisat username in password

Janac ::

geslo pa username od česa pa?

serif96 ::

od tega maila k ga uporabljaš

šajtrga ::

Janac ti nimaš contact form 7 nameščenega ...+ da ne vem zakaj bi rabil geslo vnašati v smtp ... imam na svoji spletni strani že več kot 2 leti contact form 7 in nisem rabil nikakršnih up imen in gesel vstavljat pa vseen dobivam maile ...

Glede hitrosti - če bi stran malo optimiziral bi lvafala veliko hitreje kot pa zdaj
Taka hitrost ... https://developers.google.com/speed/pag...
ne vem kaj naj rečem

Janac ::





Btw, updatam wordpress?

kak predlog še?

še kak?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

mtosev ::

bump za janaca, ker je prosil za bump
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Ales ::

Janac je izjavil:

sandmat je izjavil:

imaš nastavljen strežnik za pošiljanje (smtp)?



vse štima?

hvala
NE, ne štima. Omogoči SMTP avtentikacijo in vpiši uporabniško ime in geslo od poštnega predala.

Če ti preko @live.com naslova ne gre, poskusi nek drug SMTP strežnik.

Ne poslušaj folka, ki ti trdi, da za SMTP ne rabiš avtentikacije, ker nimajo pojma in bi bilo res pametneje, da ne bi poskušali učiti drugih ljudi takih neumnosti. Brez avtentikacije bi šlo le v primeru, da gre za open relay (in pošiljajo preko spammer strežnika, skupaj z 100.000 drugumi spammerji), ali pa sploh ne pošiljajo preko SMTP temveč preko sendmail funkcije na strežniku, kar tudi ni priporočljivo.

nerd4jobrace ::

Janac, popolnoma enako napako imam kakor ste jo imeli vi leto nazaj na straneh izdelanih z Wordpressom.
"Contact form7" ali pa recimo "Fast Secure Contact Form" ne prepozna slovenske tipkovnice SLO QWERTZ .

 Tipkovnica SLO QWERTZ

Tipkovnica SLO QWERTZ



Zanimivo je to, da lahko vtipkam vse znake, ki jih premore tipkovnica (znaki v modrem) le @ ne morem vtipkati. NORO!!!!
Do težave pride le v Windowsih. Na IPhonu z MacOS dela brez problema, na Androidu tudi ne.

V Windowsih moraš preklopini na US tipkovnico da lahko vtipkaš afno, in sicer "Shift+2" ali "Alt+6+4" , kar je nesprejemljivo!!!!!
Le kdo bo iskal te kombinacije, v glavnem pa smo vsi na Windowsih.

Prosim za pojasnilo, kje ste našli napako. Kje se v instalaciji nastavi angleška tipkovnica? V Wordpressu?
Hvala vnaprej!

nerd4jobrace ::

Popravek prejšnjega teksta:

Janac, popolnoma enako napako imam kakor ste jo imeli vi leto nazaj na straneh izdelanih z Wordpressom.
"Contact form7" ali pa recimo "Fast Secure Contact Form" ne prepozna slovenske tipkovnice SLO QWERTZ .

Zanimivo je to, da lahko vtipkam vse znake, ki jih premore tipkovnica (znaki v modrem) le @ ne morem vtipkati. NORO!!!!
Do težave pride le v Windowsih. Na IPhonu z MacOS dela brez problema, na Androidu tudi dela.

V Windowsih moraš preklopini na US tipkovnico da lahko vtipkaš afno, in sicer "Shift+2" ali "Alt+6+4" , kar je nesprejemljivo!!!!!
Le kdo bo iskal te kombinacije, v glavnem pa smo vsi na Windowsih.

Prosim za pojasnilo, kje ste našli napako. Kje se v instalaciji nastavi angleška tipkovnica? V Wordpressu?
Hvala vnaprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wordpress - child theme (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5613906 (10094) Mitja358
»

Joomla contact form

Oddelek: Pomoč in nasveti
5714 (674) vsiponudniki
»

Pomoč pri kontakt formi

Oddelek: Izdelava spletišč
518416 (18314) Vzdevek
»

Kontaktni obrazec

Oddelek: Izdelava spletišč
81467 (1305) leonkozar
»

Obrazec v WP

Oddelek: Izdelava spletišč
6733 (661) skladisce

Več podobnih tem