» »

mnenje Samsung Galaxy A5

mnenje Samsung Galaxy A5

Ona ::

Premišljujem o nakupu Samsung Galaxy A5, zanima me ali se vam tale stvarca zdi vredu. Če jo imate ali vas kaj moti?
  • spremenila: Ona ()

xda develope ::

Kamera je top.
Touchwiz ne upočasnjuje več sistema kot ga je včasih.
Pri hiši imamo enega A3 in enega A5 oba delata kot urca. Problemov z gpsjom nimam na nobenem on njiju.

someboody99 ::

xda develope je izjavil:

Kamera je top.
Touchwiz ne upočasnjuje več sistema kot ga je včasih.
Pri hiši imamo enega A3 in enega A5 oba delata kot urca. Problemov z gpsjom nimam na nobenem on njiju.

Se strinjam... Sam sicer imam A3, A5 sem sicer na hitro stestiral... Kamera je na obeh super, touchwiz je nov, odstranili so veliko nepotrebne navlake, torej deluje brez zatikanja. Pri A3 redkokdaj kako zatikanje... Super AMOLED zaslon je zakon... Pa še oba A3 in A5 dobita update na lollipop...

xda develope ::

A3 je bil kupljen pri simobilu in ima stock android lollipop??
Model z 1.5gb rama

hojnikb ::

>Pa še oba A3 in A5 dobita update na lollipop...

Wait, ta telefon še nima lollipopa ??
#brezpodpisa

xda develope ::

A3 z 1.5Gb rama že ima lollipop (stock)

someboody99 ::

Ne, moj A3 še lollipopa ni dobli (model SM-A300FU, to je model z 1.5 GB rama, kupljen pri mobitelu), ampak po mojem ti telefoni zagotovo dobijo lollipop, glede na to, da imajo 64 bitni procesor, kitkat pa leti na 32 bit...

tiltech ::

Eno vprašanje. Odločam se za nakup med A3 in LG G3. Najbolj mi je važna kamera in da ne bi trokiral pri obdelavi slik, videa. Malo slabše vidim in se odločam za malo večji lcd. Imam težave z pisanjem na tipkovnico. Zato bi rabil večji lcd. Je pa res, da je kar razlika pri ceni med tema dvema modeloma.

lovro535v2 ::

Če lahko potem vzemi LG G3 se pozna kamera je tudi boljša pri LG-ju ki ima OIS in mislim da tudi snema 4K.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

someboody99 ::

Imam A3 in mi je všeč, a če se odločate med tema dvema, potem vseeno G3... Ja, razlika pa je... En je srednjecenovnik, en pa lanski flagship.

Zgodovina sprememb…

tiltech ::

Malo sem gledal teste na youtubu in naj bi bil LG G3, boljši od Samsunga s5. Kako je pa kaj z programsko opremo in samim delovanjem, kadar se mora telefon izkazati. Recimo pri snemanju hd posnetkov itd? Danes sem imel na testu A3 in je kar lepo deloval. Je pa res,da nisem imel G3, da bi lahko na njemu testiral iste aplikacije. Ko je bila v teku, je bil časovni zamik pri zajemanju slike.

someboody99 ::

A3 deluje kar lepo, ja... Ima novi TouchWiz, pri katerem so odstranili zelo veliko navlake, in deluje super. Glede snemanja posnetkov je po mojem G3 boljši. Sicer tudi jaz nisem testiral G3... Fotoaparat je zagotovo boljši. Glede delovanja pa tudi ne bi smelo biti nobenih problemov. Za osnovne stvari je A3 okej. Pa tudi za Full HD snemanje, sicer kvaliteta ni ne vem kako profesionalna, a je za domačo rabo okej.

anjaa ::

Zivijo :)
Imam mesec pa pol star telefon samsung A5 in mi je cisto zablokiral. Tako, da me zanima, kaj narediti v tem primeru?..ali obstaja kak program..kaj koli, kaj bi pomagalo mi ga usposobiti nazaj. Lp :)

Heisenberg ::

anjaa je izjavil:

Zivijo :)
Imam mesec pa pol star telefon samsung A5 in mi je cisto zablokiral. Tako, da me zanima, kaj narediti v tem primeru?..ali obstaja kak program..kaj koli, kaj bi pomagalo mi ga usposobiti nazaj. Lp :)


Malce bolj natančno napiši kaj misliš s tem "zablokiral". Ali se ne prižge? Dela počasi?....?

xda develope ::

Če ti je v sistemu čisto zablokiral drži gumb za vžig dokler se ti ne zazene ponovno če pa dela počasi pa naredi factory reset.

EnaGorenka ::

ne bom odpirala nove teme za brez veze, bom kr kle uprasala...

moj fotr ma a5 in se trudmo ugasnt predvidevanje besedila. sicer nm rata ampak se avtomatsko nazaj prizge.
ima kdo kaj izkusenj?


ze vnaprej hvala

OSA ::

Programi/Nastavitve/Jezik in vnos/Tipkovnica Samsung/Predvidevanje besedila -- IZKLJUČENO

Si izključila tukaj ali kako drugače?
lp OSA

EnaGorenka ::

tako smo izkljucili. deluje takoj ampak potem pri naslednjem pa se predvidevanje besedila avtomatsko vkljuci.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419945 (13220) sift
»

Samsung A5 vs ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
112030 (1707) AmaranthK
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235979 (32737) Ghost7
»

GSM Samsung Galaxy S5 ali LGG3

Oddelek: Kaj kupiti
81103 (948) facepalm
»

Mali in veliki LG G4c in G4 Stylus

Oddelek: Novice / Android
2714979 (7244) MrStein

Več podobnih tem