» »

Must play SP igre

Must play SP igre

1
2
»

qwertyy ::

Mi lahko kdo razloži kaj je point pri Civilization 5? Sem jo že poskusil igrat, pa me ni potegnila, ker je ogromno teksta, opcij, ogromno se za naučit in praktično nisem vedel kaj delam. Zdaj bi rad poskusil še enkrat, pa me zanima kaj je tisto, kar te potegne notri in kako naj sploh dojamem kaj delam?

Dr_M ::

Unreal je se precej starejsi kot Cod.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kratos ()

starboi ::

opeter je izjavil:

starboi je izjavil:

Noben heroj ni igral Unreal Tournament-a ? :) Pred več kot 10letjem se je "špilala" do onemoglosti :)

Misliš Unreal 1 (pogojno 2)? Ker Tournament je v osnovi MP igra ...


Unreal 1ko da, sem potem že malo prestar ratal za igranje :)) Bom pogledal kako so izgledala nadaljevanja in koliko jih je sploh bilo potem še :)

Jerry000 ::

Dr_M je izjavil:

Unreal je se precej starejsi kot Cod.

Vem vem, samo takrat pa še interneta nisem imel :). ADSL sem dobil tam nekje ko je COD1 prišel ven, dial-up sem pa z frendom Quake 3 arena igral za keke 30min :)

111111111111 ::

qwertyy je izjavil:

Mi lahko kdo razloži kaj je point pri Civilization 5? Sem jo že poskusil igrat, pa me ni potegnila, ker je ogromno teksta, opcij, ogromno se za naučit in praktično nisem vedel kaj delam. Zdaj bi rad poskusil še enkrat, pa me zanima kaj je tisto, kar te potegne notri in kako naj sploh dojamem kaj delam?


Moraš najprej notri vreč cca. 20-30 ur igranja, potem te pa potegne. :)

Dodajam še Transport Tycoon, ki je remake doživel z OpenTTD-jem, to pa še vedno kdaj in kdaj naložim in si zgradim imperij povezav in pokupim vse računalniške nasprotnike. :)

suhi ::

qwertyy je izjavil:

Mi lahko kdo razloži kaj je point pri Civilization 5? Sem jo že poskusil igrat, pa me ni potegnila, ker je ogromno teksta, opcij, ogromno se za naučit in praktično nisem vedel kaj delam. Zdaj bi rad poskusil še enkrat, pa me zanima kaj je tisto, kar te potegne notri in kako naj sploh dojamem kaj delam?

Saj večinoma ti ni treba brat, čeprav seveda pomaga pri premostitvi učne krivulje. Ampak če ti bolj paše se učit z igranjem lahko brez problema tudi tako. Osnove ti bojo hitro jasne, je pa igra res tako globoka, da se tudi po 1000 urah še vedno učiš.

uio ::

Settlers 2 gold, pa settlers 3 best game. Strategija pa zlo prijazna, zlo mal vojskovanja.

sesobebo ::

qwertyy je izjavil:

Mi lahko kdo razloži kaj je point pri Civilization 5? Sem jo že poskusil igrat, pa me ni potegnila, ker je ogromno teksta, opcij, ogromno se za naučit in praktično nisem vedel kaj delam. Zdaj bi rad poskusil še enkrat, pa me zanima kaj je tisto, kar te potegne notri in kako naj sploh dojamem kaj delam?


"just one more turn!"

denisbegood ::

Cyberia 1,2
Tetris

lopov ::

denisbegood je izjavil:

Cyberia 1,2
Tetris

Heh, ko si ravno omenil, jaz mam pa lepe spomina na Syberia. iz wiki vidim da se obeta trojka, napovedana je (bila) za letos.

branc ::

qwertyy je izjavil:

Mi lahko kdo razloži kaj je point pri Civilization 5? Sem jo že poskusil igrat, pa me ni potegnila, ker je ogromno teksta, opcij, ogromno se za naučit in praktično nisem vedel kaj delam. Zdaj bi rad poskusil še enkrat, pa me zanima kaj je tisto, kar te potegne notri in kako naj sploh dojamem kaj delam?


Štartaš iz nule, narediš in razvijaš mesto, izkoriščaš resurse, konkuriraš/napadaš/trguješ s sosedi, delaš armijo, razvijaš diplomacijo in svoj narod - vse to čez konstantni tehnološki napredek. Sploh ni tolk za brat, tisti 'helperji' so ti res prvič v pomoč, da vsaj veš, kaj delat. Ma v eni uri si not.
Res igra z globino, lepo grafiko...tradicijo. Nasploh so igre od Sid Meierja povečini legendarne. Na Steamu jo dobiš za 10€ v kakšni akciji in za ta denar dobiš res veliko :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536691 (14710) msms
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456517 (3395) TheBlueOne
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237417 (23133) Sc0ut
»

Najboljše igre za integrirano grafo :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
404319 (3378) D3m
»

Igre, ki jih igrajo vaše punce

Oddelek: Igre
496855 (5148) _koki_

Več podobnih tem