» »

Dark Souls 3

Dark Souls 3

««
5 / 10
»»

oo7 ::

Trenutno se mučim z šefom Pontiff Sulyvahn.

Alien123 je izjavil:

Kje si ostal :D.. meni igra kdaj pa kdaj kar pritisk dvigne



Kaj te pa zajebava?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Alien123 ::

Kot zgleda sem preskočil tegale..

Ma nasploh so orozja bedna in uporablam samo eno, pri estosu si čas vzame, če bog ne daj da 2x stisnes hit nemores dodge-at, pobira se celo večnost itd.. pa skoz špilam na equipa 60%

Bryn ::

oo7 je izjavil:

Trenutno se mučim z šefom Pontiff Sulyvahn.


This motherf****r, ne zadenem timinga pri njegovih napadih, pa se jebem že dva dni. V drugi fazi boja pa sploh.

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

Kot zgleda sem preskočil tegale..

Ma nasploh so orozja bedna in uporablam samo eno, pri estosu si čas vzame, če bog ne daj da 2x stisnes hit nemores dodge-at, pobira se celo večnost itd.. pa skoz špilam na equipa 60%


Ta šef je v Irithyll of the Boreal Valley. Do tega šefa prvič prideš tako, da hodiš po vodi potem je nek predor zaviješ levo in tam so neki čudni pajki in tam se, da zelo hitro nabrati duše, ker tiste pajke se, da hitro ubiti in eden psusti 750 duš. No, ko pobiješ pajke potem naprej je pa eden zelo težak nasprotnik. Potem moraš pobiti še nekaj psov in nevidnih sovražnikov in potem počasi prideš, do tega šefa. Tam so pa še vrata, ki se odprejo samo z ene strani in, ko jih odpreš imaš potem bonfire v tisti cerkvi čisto blizu šefa.


Jaz uporabljam orožja:

Broadsword: lahek meč idealen za hitre nasprotnike in z njim lahko zamahnem mislim, da 6x ali čelo večkrat predno mi zmanjka stamine
Farron Greatsword: odlično šefovsko orožje, ki ima prav poseben kombo edino ščita ne moreš uporabljati, ker imaš v eni roki velik meč v drugem bodalo.
Astora Greatsword: za bolj počasne nasprotnike
In seveda lok :)

Bryn je izjavil:

oo7 je izjavil:

Trenutno se mučim z šefom Pontiff Sulyvahn.


This motherf****r, ne zadenem timinga pri njegovih napadih, pa se jebem že dva dni. V drugi fazi boja pa sploh.


Jaz se tudi že nekaj časa matram. Ta šef je hiter skoraj nič ne počiva in njegovi udarci so močni ampak enkrat bo že uspelo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Bryn ::

oo7 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Kot zgleda sem preskočil tegale..

Ma nasploh so orozja bedna in uporablam samo eno, pri estosu si čas vzame, če bog ne daj da 2x stisnes hit nemores dodge-at, pobira se celo večnost itd.. pa skoz špilam na equipa 60%


Ta šef je v Irithyll of the Boreal Valley. Do tega šefa prvič prideš tako, da hodiš po vodi potem je nek predor zaviješ levo in tam so neki čudni pajki in tam se, da zelo hitro nabrati duše, ker tiste pajke se, da hitro ubiti in eden psusti 750 duš. No, ko pobiješ pajke potem naprej je pa eden zelo težak nasprotnik. Potem moraš pobiti še nekaj psov in nevidnih sovražnikov in potem počasi prideš, do tega šefa. Tam so pa še vrata, ki se odprejo samo z ene strani in, ko jih odpreš imaš potem bonfire v tisti cerkvi čisto blizu šefa.


Jaz uporabljam orožja:

Broadsword: lahek meč idealen za hitre nasprotnike in z njim lahko zamahnem mislim, da 6x ali čelo večkrat predno mi zmanjka stamine
Farron Greatsword: odlično šefovsko orožje, ki ima prav poseben kombo edino ščita ne moreš uporabljati, ker imaš v eni roki velik meč v drugem bodalo.
Astora Greatsword: za bolj počasne nasprotnike
In seveda lok :)

Bryn je izjavil:

oo7 je izjavil:

Trenutno se mučim z šefom Pontiff Sulyvahn.


This motherf****r, ne zadenem timinga pri njegovih napadih, pa se jebem že dva dni. V drugi fazi boja pa sploh.


Jaz se tudi že nekaj časa matram. Ta šef je hiter skoraj nič ne počiva in njegovi udarci so močni ampak enkrat bo že uspelo :)



Git gud!

Namesto broadsword lahko nafarmaš http://darksouls3.wiki.fextralife.com/D..., je precej boljši, sploh ko ga nadgradiš

oo7 ::

Bryn je izjavil:



Namesto broadsword lahko nafarmaš http://darksouls3.wiki.fextralife.com/D..., je precej boljši, sploh ko ga nadgradiš


Mislim, da ga celo imam bom sprobal. Hvala


Ali kakšen NPC prodaja kovine za nadgrajevanje orožij je že kdo srečal kakšnega? V dark Souls 2 vem, da si lahko kupil tudi od kakšnega NPC-ja kovine kot so titan chunk... v DS3 tega še nisem opazil.

Alien123 ::

M-power pravkar sem ga obrnil v prvo :D res pa je da sem upgreadan do amena, igram pa skoz z broadswordom..

Bryn cakaj da prides do champion gundyr-ja.. meni je kar nekaj zivcev pojel

Bryn ::

Alien123 je izjavil:

M-power pravkar sem ga obrnil v prvo :D res pa je da sem upgreadan do amena, igram pa skoz z broadswordom..

Bryn cakaj da prides do champion gundyr-ja.. meni je kar nekaj zivcev pojel


Grrrr :D zaenkrat mam mal pavzo ker mi je račinalnik crknil, ampak konec tedna pa dalje. Sicer pa je ravno čar DS serije, da je zajebano v PM in te lahko tudi najlažji nasprotnik zjebe, če nisi pozoren, ampak na koncu si za smrt vedno sam kriv.

Edino kar DS3 zamerim, je da nasprotniki te lahko čez steno z orožjem zjebejo, ti pa njih niti pod razno.

Alien123 ::

Meni je to tudi problem.. zdaj sem pr lorianu in nwm kak bom to naredo.. hmmm

mjolnir ::

Po eni uri v nedeljo končno premagal dancer of the boreal valley 8-) Zmeraj me je 2 stopnja totalno sesula z unimi random comboti. Pa kolk je dejansko dark souls 3 boljši kot dvojka, čist druga igra.

oo7 ::

Men je pa uspelo v enem sedmem poiskusu premagati Pontiff Sulyvahn:P

oo7 ::

Zdaj se mučim v Irithyll Dungeon in na kilometre nikjer nobenega bonfire pa še tisti so tečni, ki ti pijejo zdravje s tistimi žarečimi palicami;(

scipascapa ::

irithyl dungeon imaš naprej 1 bonfire, profaned capital, drugače pa bližnjice itd.....

oo7 ::

Dark Souls 3 1.4 Update

The Dark Souls 3 1.04 update will be released between later today and tomorrow, April 28th, depending on the region and format. Shortly before the update's launch, servers will be going into maintenance, with PlayStation 4 servers being unavailable for two hours starting from April 27th 6:00 PM PDT / 9:00 PM EDT / April 28th 1:00 AM UTC, X1 ones for six hours from April 27th 6:00 PM PDT / 9:00 PM EDT / April 28th 1:00 AM UTC and PC ones for two hours from April 28th 1:00 AM PDT / 4:00 AM EDT / April 28th 4:00 AM UTC.


Fixed a bug where you might not get items properly while accessing a covenant when a player joins your game.

Some NPCs questline events have been made easier to trigger.

Made the requirement for joining the Rosaria's Fingers less strict.

Fixed a bug when teleporting to Untended Graves.

Amended an issue where kicks were being parried.

Fixed a bug where Crystal Sage would not re-appear after warping in.

Fixed a bug where Dragonslayer Armour would die on its own before you fight.

Fixed a bug where Knight Slayer Tsorig would continue to gesture.

Fixed a bug where Siegward would fail to save Greirat even though the conditions have been met.

Fixed a bug where, when wearing a ring that increases Max HP, the change would not be reflected in some menus.

Fixed a bug where the voice chat icon would show (or not show) according to the settings.

Fixed a bug where the voice chat icon would continue to display when HUD display is set to AUTO.

(Xbox One) Fixed a bug where you can't access the functions Quit Game, access bonfire, or use online play items when failing to connect to an online session.

(Xbox One) Fixed a bug where the game would crash to the title screen when you fail to connect to an online session.
Fine tuned various other things, performance improvements, and corrected various bugs.

oo7 ::

Za Dark Souls bosta samo dva DLC-ja. Eden pride enkrat letos pozimi drugi pa šele leta 2017.

Alien123 ::

Koncno priso do enga težkega bossa, Soul of Cinder.. tukaj pa celi špil pogrne:
- estus pije 15 minut, cudno da se ne usede na tla
- slaba odzivnost, polovico stvari rabi 10 sekund..

Spil se nisem dokoncal pa bi mu dal 5/10.. slabo so to naredli

oo7 ::

Kateri level si? Koliko ur imaš že preigranih?

Alien123 ::

danes sem obrnil igro, preigranih 63ur, level 116.

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

danes sem obrnil igro, preigranih 63ur, level 116.



Zdaj pa NG+ :)

Alien123 ::

Eh :D dovolj mam tega spila :D

Bryn ::

Tole je fakin amazing, še zdaj se režim:

Shadow666 ::

Ste vsi bolj melee narave? =)
Jaz sem za razliko od mojih fight likov prej tokrat šel v pyro smer,
čisto druga vrsta veselice.

Špil mi je absolutno fantastičen!
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

oo7 ::

Jaz igram čisti melee :)

Pa tudi, ko vidim kakšen fantomski znak grem zdraven, da vidim kdo je, ker pokaže njegov obris in moram rečt, da sem, do zdaj videl mogoče samo 5 čarovnikov v Dark souls 2 jih je bilo pa polno. Tudi drugi igralci, ki so mi, do zdaj vdrli v igro kot invederji ni bil izmed njih čisto nobeden čarovnik.

Shadow666 ::

Ja, glavna napaka pyrota je delay v napadih, tisti ki majo malo več pojma se mi dođajo brez večje panike,
čeprav sem še vedno živ nekaj časa, pomoje nek hud izziv v PVPju nisem :) sem pa itak šele mimo unih duhovnikov (best boss ever!), pa okoli 55lvl =)
Pyro je res fina mašina, dmg pa tak, da glava boli.
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

oo7 ::

Kar zanimiv ta šef kjer je polno menihov čeprav mi pa ni bil prav težak.


Evo za trening je polno kandidatov>:D

oo7 ::

Dancerja mi je uspelo ubiti v drugem posikusu:D

V prvem sem bil čisto nepripravljen, ker me je direktno od Yhorn gianta vrglo k Dancerju. V drugo sem ga pa porazil čeprav sem porabil vseh 11 estus flask. Pri Dancerju mi je najbolj prav prišel ščit, ker je blokiral skoraj vse njegove udarce 100% edino paziti sem moral, ko je stegnil roko, ker takrat, ko te zagrabi gre več kot pol zdravja.

scipascapa ::

je kdo za helpanje na ps4? za covenant trofeje?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

je kdo za helpanje na ps4? za covenant trofeje?


Kater level si? :)

Shadow666 ::

Jaz imam do sedaj največje probleme z Yhorm the Giant.
Do sedaj nisem niti pritaknil 2h mečev, to da me igra prisili da vihtim v reokah njegov meč,
mi je mimo in se bom pošteno namatral če bom hotel mimo.

Je mel še kdo probleme?
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

oo7 ::

Jaz sem ga porazil z broadswordom :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Alien123 ::

M-power dejansko? Lepo si se namučil pol :D

Gregex ::

Za Yhorma mate na njegovem thronu storm ruler in je v 5 šutih mrtev, no. Nebote ga s svojimi mečki pol ure tolkli, lol. :D

Shadow666 ::

Saj, z njegovim mečem mu delam 32 škode, samo v primeru da tisti combo naredim je 5000 škode.
Drugače pa bi rad s pyromancy šel proti njemu ampak nimam toliko skilla niti willa kot tale norc:

IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

scipascapa ::

mpower 111 ti?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

mpower 111 ti?



Tudi jaz sem na 111 :)

Ko sem premagal Dancerja sem dal glavni del igre na pavzo in šel farmati duše. Ravno tisti bonfire, kjer premagaš Yhorna se, da fino farmati kjer so tisti menihi, ki bruhajo ogenj:)


Tisti možic z kapuco, ki mi je prodajal bodala sem ga poslal na drugi obhod pa se ni vrnil nazaj.

Pa kaj je treba narediti pri temu? Samo leži :)

Gregex ::

Leži zato, ker je mrtev. :)

mjolnir ::

Leži zato, ker je mrtev. :)

:8):'(

oo7 ::

Še eno vprašanje :D

Ali se splača? To je trenutno edini heavy gem, ki ga imam.




Torej če nadgradim z heavy gemom psyhical 210 + 149 na 196 + 160 s tem, da mi gre skala na strenght iz C na A ampak pri Dex pa z D na -

Shadow666 ::

Zanimivo je Eldritch/dancer/in uni Juriff al kaj je, vse padlo v prvo =) Koliki SL ste bili pri Dancerju?
Jaz sem 68 in se mi zdi, da kar se tiče dmga, sm malce nad pričakovanim nivojem. Dancer je rabil 5 ali 6 strelov...
Ni to malo malo? (Build ni niti približno optimiziran za DD)
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

oo7 ::

Zdaj igram z Fume Ultra Greatsword in ta meč je prava mrcina edino weight ima 22

scipascapa ::

FUGS rula, jaz ga uporabljam skoz.

Shadow666 ::

jezus kristus kera omara od meča :D
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

scipascapa ::

evo danes sem šel v NG+.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

evo danes sem šel v NG+.


Ko greš NG+ ti leveli ostanejo in operma? Samo sovražniki so močnejši?

scipascapa ::

da, vse ti ostane.

http://darksouls3.wiki.fextralife.com/N...

samo težji vsi hehe, nič ekstra sovragov kot v ds2.

oo7 ::

Ste našli Archdragon Peak? To naj bi bila skrivna area v Dark souls 3. Tja pa pridete tako, da, ko premagate Oceiros the Consumed Kinga v naslednji sobi je truplo z gesto Path of The Dragon.
V Irithyll Dungeon je en del kjer je na odprtem sedijo vitezi in se ne prmikajo tam se uporabi ta gesta Path of The Dragon in vas transportira v Archdragon Peak>:D

Jaz sem odkril ta kraj po nakljčju, ker me je zanimalo kaj je ta gesta Path of dragon in sem pogooglal:P Trenutno sem se odločil, da prvo preigram grand archives potem pa grem v Archdragon Peak kjer naj bi bili še 4 bonfire in dva šefa torej gre za veliko bomočje :)

Gregex ::

Če greš še malo naprej po mestu, kjer dobiš gesto, do konca, kjer je skrinja, za skrinjo ilusory wall in prideš do untended graves. :)

oo7 ::

Gregex je izjavil:

Če greš še malo naprej po mestu, kjer dobiš gesto, do konca, kjer je skrinja, za skrinjo ilusory wall in prideš do untended graves. :)


Res je :)
Tam imaš istega šefa kot čisto na začetku samo, da je veliko močnejši.

scipascapa ::

še ena trofeja do platine :)

Shadow666 ::

Kakšen vam je kaj DS3 napram 1 in2?
Meni je pomoje najljubši, igra se lepo, nobenih problemov na compu (prejšna igral na PS).
Zgodba je ok oz zaokroženje vseh skupaj. Zajebanost je pa še vedno na istem nivoju, ko prideš enkrat tja na Dragon pass al kva je že, boh pomagi :D Sem švical ^^ Sem 104 SL in mislim da bom počasi po 35 urah šel v NG =)
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A
««
5 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621890 (1339) 2dark
»

Dark Souls II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21373734 (4919) oo7
»

Nioh

Oddelek: Igre
353341 (1001) oo7
»

Dark Souls PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8114919 (6901) scipascapa
»

Lords of Fallen

Oddelek: Igre
275518 (4388) scipascapa

Več podobnih tem