» »

Pametni vs klasični telefoni

Pametni vs klasični telefoni

«
1
2

Integral ::

Vedno več ljudi uporablja pametne telefone, vključno z mano. Logično, saj na trg prihajajo vedno cenejše naprave in vedno več ljudi si jih lahko privošči. Klasični telefoni s tipkovnicami zaradi tega zelo hitro odhajajo v zgodovino. Ampak, za nekoga ki uporablja telefon le za klice, sms in mms, se mi prav klasični telefon zdi prava izbira. Pa s tem ne mislim le na starejšo populacijo. Pametni telefoni so neprimerno bolj sposobni, koliko njihovih dejanskih zmožnosti pa dejansko uporabljamo, pa je drugo vprašanje.

Sam namreč razmišljam da bi si nabavl en preprost majhen telefon z osnovnimi funkcijami. Za klice, sms, občasno mms in še bolj poredko preverjanje nujnih e-mailov preko brskalnika, se mi zdijo taki telefoni več kot dovolj. Moja favorita sta Nokia 225 in Nokia 215, ki sta baje super "secondary" telefončka. Se zna zgoditi da bi pri meni tak telefon celo dobil naziv "primary" :D

Kaj pa vi? Ali vsi uporabljate le pametne telefone ali pa obstaja še kdo, ki mogoče zaradi narave svojega dela ali drugih zahtev, preferira klasične telefone s fizičnimi tipkovnicami?

Hvala za vaša mnenja!:)

Apache90 ::

Jaz imam SG Note 4 v katerem imam privat kartico in pa eno staro nokio za službeno cifro.

Meizu ::

Osebno se ne bi branil enega klasicnega telefona, z baterijo od quad core smartphonov, moznostjo predvajanja mp3 ter bluetooth povezave, klici + sms.

To bi drzalo mesec dni brez polnjenja garant :)

Spajky ::

... ko mi je lani crknila stara Ericsson MobiReglja, so mi šenkali eno 10 let staro Nokio z dodatno baterijo... sem dal not rezervno baterijo, polnim na dober teden, na čakanju pa celo na 10 dni ... :)), na netu sem pa na komp stacionarcu, pa še to zmeraj manj :) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

mailer ::

Mene sicer mikajo pametni telefoni ampak... Polnjenje minimalno na 3/2 dni ali pa celo vsak dan mi pač ne diši, zato pa še vedno uporabljam Nokio E52. Odlična baterija polnim na 1 teden pa baterija stara toliko kot telefon, cca 4 leta. Ni "pameten" in ne morem gledati internetnih strani ker zmanjka pomnilnika ampak za vremensko sliko preverit je pa dovolj dober. Tako kot je nekdo že omenil bi bila super varianta klasični telefon z baterijo 2000mA+.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

jusv ::

Jaz pa si ne predstavljam, da bi downgrejdal na klasični telefon. Ker mi rabim toliko aplikacij vsakodnevno tudi ni druge opcije.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Jerry000 ::

Mam samo pametni telefon, ne grem nikoli več nazaj na klasičnega. So bili pa bomba v svojih letih :)

Magic1 ::

In zakaj bi kaj takega naredil? Sej ni treba da nabaviš 5.5inch velikega pametnega telefona. Poiščeš ene 4 inčnega s dobro avtonomijo pa imaš vse in še kaj dosti večji od starih ni.
Magic

telexdell ::

Lahko imaš klasični telefon, potem pa poleg nosiš neko napravo za poslušanje glasbe. Meko drugo napravo za gledanje videa. Pa še eno napravo za fotografiranje. Pa dobro bi bilo imeti neko napravo za posneti kakšen video. Kakšen naprava za igranje video igric tudi vedno prav pride... Da ne nosiš vsega tega zraven si pač omisliš en pameten telefon. Nenazadnje cenovno ni neke bistvene razlike med pametnim in "neumnim" telefonom.

PS- pa še pametni telefon lahko uporabljam zgolj kot "neumni", medtem ko "neumnega" ne morem uporabljati kot pametnega.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

BCSman ::

Včasih me zamika, da bi šel iz moto g spet na tega:
 se elm

se elm



5mp fotoaparat (mislim da celo bolj zanesljive slike dela od moto g, pri slednjem so včasih čudne barve), led lučka, wlan, gps, internet (gmail, novice, oboje bp), celo youtube aplikacija dela vredu, ampak vedno več videov ni podprtih za oldschool telefone. Baterija po 5 letih še vedno zdrži 5 dni. Kar je najbolj pomembno pa je to, da je zelo majhen in lahek. Smartphone škatle so moteče pri fizičnem delu.

bambam20 ::

mailer je izjavil:

zato pa še vedno uporabljam Nokio E52. Odlična baterija polnim na 1 teden pa baterija stara toliko kot telefon, cca 4 leta. Ni "pameten" in ne morem gledati internetnih strani ker zmanjka pomnilnika ampak za vremensko sliko preverit je pa dovolj dober.


Neumen pa tudi ni, saj lahko uporabljaš Fb ( sicer filmčkov na FB-ju ne predvaja ),Fb klepet dela, Viber dela, youtube filmčke predvaja, gmail dela , načeloma tudi net strani delajo...

Tako, da zaenkrat sem tudi sam na E52.

nikjozo ::

Meizu je izjavil:

Osebno se ne bi branil enega klasicnega telefona, z baterijo od quad core smartphonov, moznostjo predvajanja mp3 ter bluetooth povezave, klici + sms.

To bi drzalo mesec dni brez polnjenja garant :)



Poglej si Admet telefon pri kitajcu

Aston_11 ::

Integral je izjavil:

koliko njihovih dejanskih zmožnosti pa dejansko uporabljamo, pa je drugo vprašanje.
Strava, chrome, inbox. Dalo bi se brez 2. in 3. (mi gre čedalje bolj na živce, da me mejli kadarkoli dosežejo), vendar če ni elektronskega zapisa poti, nisi kolesaril. V ostalem bi lahko bil na tipke.

Phantomeye ::

Mogoče offtopic, ampak pametni telefoni se po mojem mnenju ne bi smeli imenovati telefoni. So multinamenske naprave, ki imajo med vsemi funkcionalnostmi tudi možnost klicanja. Ali 'smart'.

Zgodovina sprememb…

GTX970 ::

nikjozo je izjavil:

Meizu je izjavil:

Osebno se ne bi branil enega klasicnega telefona, z baterijo od quad core smartphonov, moznostjo predvajanja mp3 ter bluetooth povezave, klici + sms.

To bi drzalo mesec dni brez polnjenja garant :)



Poglej si Admet telefon pri kitajcu

umts ne podpira.

Unknown_001 ::

Naslednji telefon, ki ga bom nabavil bo zihr "osnovni" pa po možnost tist, ki je za na gradbišče delan.

Trenutni je fajn, mam vse v žepu ampak realno je večina funkcij zame neuporabnih. Zelo redko se zgodi, da bi res potreboval to vseširno povezljivost in sinhronizacijo in ne vem kaj še vse žive oblačne storitve. Pač mi ne diši, da bi moral biti drugim dostopen 24 ur na dan, tako da že lep čas po malem delam spremembe. Če me kdo pokliče med južno al pa med sestankom, delom ali učenjem čist hladnokrvno prekinem/ugasnem ali pa sploh telefona nimam prižganega. Enim se je blo mal težko sprijaznit s tem ampak jebiga, zdej ne težijo ob vseh nemogočih urah ko sem jim na kratko dopovedal kako in kaj.

Še najbolj uporabna lastnost pri telefonu je fotoaparat/kamera da lahko tudi kakšno lepo fotografijo naredim. Ampak v kratkem si bo treba omislit neko boljšo kvalitetno zadevo, ker še vedno to ni to, je pa vseeno boljše od vsakega kompaktnega fotoaparata za amaterske slike. Pa mogoče email čekiranje kar pa zelo redko potrebujem ker doma pošto pregledam, pa kot predvajalnik muske ki ga sam na zvočnike počim in igra. Pa všeč mi je ker je SMS-e lažje pisat.

To je vse kar vidim prednosti za moj način uporabe.

Aplikacij sem se pa naveličal ker je večina le teh polovičarsko narejenih.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

starboi ::

BCSman je izjavil:

Včasih me zamika, da bi šel iz moto g spet na tega:
 se elm

se elm



5mp fotoaparat (mislim da celo bolj zanesljive slike dela od moto g, pri slednjem so včasih čudne barve), led lučka, wlan, gps, internet (gmail, novice, oboje bp), celo youtube aplikacija dela vredu, ampak vedno več videov ni podprtih za oldschool telefone. Baterija po 5 letih še vedno zdrži 5 dni. Kar je najbolj pomembno pa je to, da je zelo majhen in lahek. Smartphone škatle so moteče pri fizičnem delu.


Respect ... odličen telefon, sem ga uporabljal par let, zadnji iz te vrste pred nakupom smartphonea (SG2, leta 2011) in se mi še vedno nekje mota po predalu . Imeli so ga pa vsi v družini od mame,očeta do sestre in prav vse nas je odlično služil.. Škoda ker so jih nehali prodajati , ker so bili res fenomenalni .

nikjozo ::

GTX970 je izjavil:

nikjozo je izjavil:

Meizu je izjavil:

Osebno se ne bi branil enega klasicnega telefona, z baterijo od quad core smartphonov, moznostjo predvajanja mp3 ter bluetooth povezave, klici + sms.

To bi drzalo mesec dni brez polnjenja garant :)



Poglej si Admet telefon pri kitajcu

umts ne podpira.


Podpira vse, kar je Meizu napisal da rabi.

petrus ::

Naslednji telefon, ki ga bom nabavil bo zihr "osnovni" pa po možnost tist, ki je za na gradbišče delan.


V E.Leclercu imajo vsakih nekaj mesecev Cat B25 znižanega na ~80€:
Dual SIM, dust and water proof, Flashlight, Drop-to-concrete resistance...
stati inu obstati

Unknown_001 ::

petrus je izjavil:

Naslednji telefon, ki ga bom nabavil bo zihr "osnovni" pa po možnost tist, ki je za na gradbišče delan.


V E.Leclercu imajo vsakih nekaj mesecev Cat B25 znižanega na ~80€:
Dual SIM, dust and water proof, Flashlight, Drop-to-concrete resistance...


Hvala za tole info :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

matobeli ::

Jaz imam tudi nekaj "klasik" na rezervi če me kaj prime. Trenutno so to Ericsson t28s, Nokia 8850 in zadnja "lepa" Nokia 515.


Kmalu pa bo zbirko dopolnila tudi kakšna 8910(i) in eventuelno 8800

petrus ::

Obstajajo tudi moderni Android flip telefoni!
Kot recimo ta 2015 Sharp Aquos K SHF31:

stati inu obstati

pegasus ::

Danes sem ugotovil, da mi moj "smart phone" ne omogoča shranit novega kontakta direktno na sim. Hvala lepa, iščem staro ciglo za svoj primarni *telefon*, ta igrača pa bo ostala navigacija in fotič.

kunigunda ::

pegasus je izjavil:

Danes sem ugotovil, da mi moj "smart phone" ne omogoča shranit novega kontakta direktno na sim. Hvala lepa, iščem staro ciglo za svoj primarni *telefon*, ta igrača pa bo ostala navigacija in fotič.

Zakaj bi pa v casu googla ipd. shranjeval na SIM ?

Jerry000 ::

pegasus je izjavil:

Danes sem ugotovil, da mi moj "smart phone" ne omogoča shranit novega kontakta direktno na sim. Hvala lepa, iščem staro ciglo za svoj primarni *telefon*, ta igrača pa bo ostala navigacija in fotič.

Ker je smart shranjuje na google

Unknown_001 ::

kunigunda je izjavil:

pegasus je izjavil:

Danes sem ugotovil, da mi moj "smart phone" ne omogoča shranit novega kontakta direktno na sim. Hvala lepa, iščem staro ciglo za svoj primarni *telefon*, ta igrača pa bo ostala navigacija in fotič.

Zakaj bi pa v casu googla ipd. shranjeval na SIM ?


In kaj bo pol, če interneta nimaš?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Sej deluje brez interneta tudi. Pač kontakti se sinhronizirajo z pomnilnik telefona -> google. Če ni interneta ga pač v pomnilnik telefona dodaš, ko pa imaš internet ti pa sinhronizira

kunigunda ::

Unknown_001 je izjavil:

kunigunda je izjavil:

pegasus je izjavil:

Danes sem ugotovil, da mi moj "smart phone" ne omogoča shranit novega kontakta direktno na sim. Hvala lepa, iščem staro ciglo za svoj primarni *telefon*, ta igrača pa bo ostala navigacija in fotič.

Zakaj bi pa v casu googla ipd. shranjeval na SIM ?


In kaj bo pol, če interneta nimaš?

Pol bo sel piz...ja :)
Sej se ne dodaja kontaktov na 3min da rabs skoz online bit. Predno bo crknu al pa menjas sim, bo zihr ze vse posyncal :)

Integral ::

Uf odlična debata se je razvila. Nisem pričakoval da ste večinoma še vedno zelo naklonjeni klasičnim telefonom. Jaz svojega "nepametnjakoviča" dobim jutri, komaj čakam! 8-)

c0ck4m0u53 ::

Telefon še vedno uporabljam predvsem za klice ter sporočila in zato mi smart phone niti ne predstavlja nekega hudega napredka. Zaenkrat uporabljam Jolla phone, programsko mi je Sailfish OS najbližje od vseh možnosti, vendar pa je kvaliteta izdelave pod nivojem. Glede na vse, bo verjetno moj naslednji nakup Blackberry Classic, ki je nekakšen hibrid med obema svetovoma.

cesnja ::

Pred nekaj meseci sem androida zamenjal za 6 let staro ciglo. Za klicanje se precej boljse obnese, pa se casa ne zapravljam z nepomembnimi distrakcijami. Sprva sem si za lazji prehod nameraval omisliti manjso tablico, pa so vsi proizvajalci zapustili ta segment.

Jerry000 ::

Jaz pa ne morem brez "pametnjakoviča", bi mi bilo trplenje iti nazaj na starega. Sem pa mislil pred parimi leti ko sm sprobal takratni 1.6 android. Ampak sem vstrajal in mi ni žal :)

knesz ::

c0ck4m0u53 je izjavil:

Telefon še vedno uporabljam predvsem za klice ter sporočila in zato mi smart phone niti ne predstavlja nekega hudega napredka. Zaenkrat uporabljam Jolla phone, programsko mi je Sailfish OS najbližje od vseh možnosti, vendar pa je kvaliteta izdelave pod nivojem. Glede na vse, bo verjetno moj naslednji nakup Blackberry Classic, ki je nekakšen hibrid med obema svetovoma.

Ne bo ti žal. Sam imam Passport in si ne predstavljam več, da bi šel nazaj na Android (iOS in WIn nisem nikoli uporabljal).
Za moje pojme je BBOS10 trenutno najboljši OS za pametnjakoviče.

energetik ::

Sam imam podhranjenega pametnjakoviča, zato je že uporaba osnovnih funkcij (klicanje + SMS)obup. Problem pa je, ker ga veliko uporabljam kot navigacijo, fotkič in brskalnik. Zabaše se RAM in postane polž. Nimam pojma, zakaj Android nima največje prioritete za klice in SMS, ki bi vedno morali biti v RAM in takoj dobiti na voljo vsa sredstva.
No, za backup imam pripravljen stari dobri Nokia E51, ki sem mu privoščil novo baterijo. Za budilko pa Nokio 6030, ki jo polnim 1x/mesec :D

piromanček ::

še vedno furam nokio e52

fantasycamp ::

kupujem novega ampak uporabljam mobi kartico ker praktično zelo malo kličem, vse nardim prek maila..

razmišljam o klasičnem
http://edigital.si/tradicionalni-mobiln...

ali pa nekaj novega, čeprav ne vem a se mi splača ker že itak neta ne bom mel..
http://edigital.si/okostelefon/prestigi...

lovro535v2 ::

Jerry000 je izjavil:

Jaz pa ne morem brez "pametnjakoviča", bi mi bilo trplenje iti nazaj na starega. Sem pa mislil pred parimi leti ko sm sprobal takratni 1.6 android. Ampak sem vstrajal in mi ni žal :)
ko sem jaz imel samsung galacy europa ki je imel android 1.6 sem šel čez 2 meseca po nakup nazaj na staro nokio ker ni nič delalo in se je skos nekaj crashalo.sedaj pa nebi zdržal brez androida tudi en teden.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

teoo ::

A ti moderni dumbphone telefoni podpirajo google kontakte?
defying gravity

111111111111 ::

petrus je izjavil:

Naslednji telefon, ki ga bom nabavil bo zihr "osnovni" pa po možnost tist, ki je za na gradbišče delan.


V E.Leclercu imajo vsakih nekaj mesecev Cat B25 znižanega na ~80EUR:
Dual SIM, dust and water proof, Flashlight, Drop-to-concrete resistance...


Res hvala za tale info. Ima kdo mogoče CAT-a, da poda malo info iz prve roke? Lahko tudi na ZS da se ne smeti teme.

Jaz uporabljam: Nokia N105

Sem naročil iz VB in dal cca. 30EUR, polnem na vsakih 16 dni, če veliko govorim. Ima Radio, SMS, telefoniranje, štoparico in svetilko. Nima MMS, Interneta, kamere,... Seveda pa ni vse zlato kar se sveti, mi gre na živce zvočnik, ki je precej pod nivojem, pač malo denarja malo muzike. Včasih če je hrupno okolje, težko slišim sogovornika. Ampak se da preživet.

In ne grem na pametne telefone. Ko grem v službi na malico, telefon ostane v pisarni, v pol ure se svet ne bo podrl. Doma, ko jemo za mizo imamo pravilo, da se noben ne oglaša na telefon, kar zelo jezi ženo, ampak mir mora bit. :)

Doma mi samevajo in uporabljam samo za programiranje oz. testiranje softwera: HTC ONE SV x2, Iphone 3, Nexus 7. :) Tako da ne padem ravno ven z novo tehnologijo.

EDIT: Drugače pa tudi zelo terpežne telefone dela SONIM.

Zgodovina sprememb…

ales85 ::

teoo je izjavil:

A ti moderni dumbphone telefoni podpirajo google kontakte?

Mene zanima isto ampak z dodatkom google koledarja :)

matobeli ::

Jaz bi pa rad zraven še zaznamke v browserju :P

Sem ravno dobil Nokio 515 (S40) in se bom malo igral. Ampak kolkor vem, kontakti grejo lepo preko vgrajenega synca, zaznamki preko Opere, koledarja pa nikakor nisem uspel dobit.

edit: za koledar na S40 gre preko 3rd party aplikacij http://techstrick.blogspot.com/2012/12/... ostali java enabled telefoni verjetno podobno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Meizu ::

matobeli je izjavil:

Jaz imam tudi nekaj "klasik" na rezervi če me kaj prime. Trenutno so to Ericsson t28s, Nokia 8850 in zadnja "lepa" Nokia 515.


Kmalu pa bo zbirko dopolnila tudi kakšna 8910(i) in eventuelno 8800


t28s... To so lepi spomini. To je bil totalno fancy telefon za tiste case :)

Mikasa ::

Jaz si ne predstavljam, da bi zamenjala pameten telefon. Rabim par aplikacij, ki ni šanse, da jih na kak cigel dobiš.

Olórin ::

ni variante da se gre iz pametnega telefona na dumb-phone. Že samo synhronizacija mailov je danes nujna. Da o ostalih koristih smart-phonea ne začnem niti govoriti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

fantasycamp ::

Olórin je izjavil:

ni variante da se gre iz pametnega telefona na dumb-phone. Že samo synhronizacija mailov je danes nujna. Da o ostalih koristih smart-phonea ne začnem niti govoriti.


Ja samo je problem da so danes ljudje v lasti telefonov!
Greš v naravo se sprostit pa so tukaj notifikacije mailov, in ko boš rekel pač izklopi še nisem videl osebe z pametnim da ga je izklopila..

gledam ljudi ko grem s kolesom. še ko se ustavijo ne gledajo več narave ampak telefon...
Facebook,gmail,youtube, preveč je dobrih stvari ki jih ljudje pač ne morejo izklopit...

Utk ::

Bojo že nehali. Ne bo to večno zanimivo. Meni več ni. Včasih so bili računalniki wau, danes te kište več nihče noče. Potem prenosniki, tablice, telefoni...ko se folk to navadi, ni več wau, in ne uporabljaš več tolk. Sej se že vidi na prodaji te šare. Sej moraš imet, ne rabiš pa stalno gor viset.

RedDrake ::

fantasycamp je izjavil:

...
Greš v naravo se sprostit pa so tukaj notifikacije mailov, in ko boš rekel pač izklopi še nisem videl osebe z pametnim da ga je izklopila..


Osebno dolgo nisem maral smartphone-a, kupil sem ga sele, ko je dumbphone odpovedal in je bila izbira navadnih slaba, oz. nezadovoljiva.
Sedaj, ko ga imam, imam podatkovno povezavo in WiFi izklopljen 99% casa.
Vklopim samo ce potrebujem navigacijo kje v tujini (maps v bistvu) ali ce me zanima vremenski radar. Drugace mi naprava sluzi samo kot telefon.
Temu primerno tudi baterija drzi skoraj en teden (S4 mini), tako da bistvene razlike od prej ni. Imam pa sedaj vedno s seboj dokaj kvaliteten P&S fotoaparat, tako da je tu tudi plus (ce grem na kolesarsko turo s 50+km se mi ne da ravno DSLRja vlacit s seboj).
Morda kot zanimivost, ne uporabljam tudi FB-ja, gmaila (imam svoj lasten privaten mail ze vec kot desetletje) in podobne sare. Na netu sem neviden - googlanje mojega imena najde moje bolj znane soimenjake, jaz pa se pojavim kot udelezenec nekaj drzavnih tekmovanj izpred 20+ let.
Pa mi v zivljenju ni hudega. Nisem pa vec star 15 let, to je pa res, ja.

mailer ::

Primerjat aparat v S4 mini z DSLR-jem... je smešno. Imaš pa en kup alternativ v kompaktih (G7x, RX100,...)
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

GTX970 ::

Olórin je izjavil:

ni variante da se gre iz pametnega telefona na dumb-phone. Že samo synhronizacija mailov je danes nujna. Da o ostalih koristih smart-phonea ne začnem niti govoriti.

Kam spada nokia c5 5mp ? Daš gor profimail in dela sinhronizacija.Ter gre v vsak žep bp.
Gps navigacijo ima tudi, kamera je 5 mp.Za browser uporabiš opera mini/mobile ali ucbrowser http://www.opera.com/mobile/download/ve... , http://www.ucweb.com/ucbrowser/download/ .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

oemdzi ::

fantasycamp je izjavil:

Olórin je izjavil:

ni variante da se gre iz pametnega telefona na dumb-phone. Že samo synhronizacija mailov je danes nujna. Da o ostalih koristih smart-phonea ne začnem niti govoriti.


Ja samo je problem da so danes ljudje v lasti telefonov!
Greš v naravo se sprostit pa so tukaj notifikacije mailov, in ko boš rekel pač izklopi še nisem videl osebe z pametnim da ga je izklopila..

gledam ljudi ko grem s kolesom. še ko se ustavijo ne gledajo več narave ampak telefon...
Facebook,gmail,youtube, preveč je dobrih stvari ki jih ljudje pač ne morejo izklopit...


Jaz sem izklopil obvestila o mailih za vedno(mi je nekajkrat dnevno več kot dovolj, da sem "na tekočem") in ko se ustavim na kolesu gledam telefon, da vem kam naprej oz. ali sem na načrtovani poti, ali pa na znani trasi gledam zgolj informacije kak tempo imam itd, zagotovo mi je bolj zanimivo, kot pa gledat isto drevo že 100tič.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applovi četrtletni rezultati slikajo negotovo prihodnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9719570 (15354) Invictus
»

Zakaj imate pametne mobilne telefone? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15221957 (18217) MxxW5
»

Nakup novega business telefona - kaj preostane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
607572 (5298) dj_uro
»

Uporabniki "glupih" telefonov, ste tukaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6811837 (9096) Mesar
»

Pametni mobilniki prevzemajo svet (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5317663 (15515) Phil

Več podobnih tem