» »

Need for Speed (2015)

Need for Speed (2015)

Telbanc ::

Bemti NFS 1 in 2 sta bli zame zakon. Tko ko je en že napisal, za tiste cajte nekej neverjetnega. Če stopim še mal ven iz teme, tud e-racer je bil dober. To so bli cajti gF 2mxti, pa 6800gt, pa radeona 9800 pro....gf6800l, sem dobu takrat direkt iz Nemčije, pa odklenu skor vse, pa naredu nov bios, ja to so bli cajti.

Zdej so pa drugi cajti, me bolj potegnejo dobre streljačine, ker majo ene res dobro grafiko. Tud grafični pogoni so šli naprej, pa hardware.

Osebno veliko pričakujem od tehle novih procov od Amd ja, ZEN, ki pridejo ven konc leta. Dobri proci potegnejo marsikaj za sabo......V bistvu marsikdo ni razumel zakaj AMD ni šel z arhitekturo tko hitr dol ko Intel, enostavno zato, ker ni mogel, pa so probal z tem velikim preskokom, ki če se bo posrečil, prinesel nekaj konkurence.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

tovsti55 ::

kaj res noben ne špila? :D

kitl76 ::

Jaz sem nehal mi ni všeč tak koncept igre. Bi bilo boljše, ča bi uvedli star način igranja tako kot je bil Hot Pursuit 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

kriko1 ::

Nekaj sem igral, vendar mi ne potegne prevec. Malo sem v igri pa ze vozim lamborghinija z vsemi dodatki.
Ni nekega obcutka da dirkas za nek napredek, ampak je hitro vse dano. Glavna zgodba pa je kar je.

AapocalypseE ::

Bistvo igre je MP in ne SP.

Mi je pa všeč zadnji update, ki doda drag racing in dodatnih 5 prostih mest v garaži.

Zgodovina sprememb…

Cveto ::

AapocalypseE je izjavil:

http://www.cdkeys.com/pc/games/need-for...

Tukaj bo 16.3

A je še kje ceneje?


Gledam tole stran in je res ugodno? A je vse legit?

tovsti55 ::

AapocalypseE ::

Cveto je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

http://www.cdkeys.com/pc/games/need-for...

Tukaj bo 16.3

A je še kje ceneje?


Gledam tole stran in je res ugodno? A je vse legit?


Je legit stran :)

dottor ::

Dokler ne bo pod 30€ me ne vidijo :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

AapocalypseE ::

Hudič je pri PC-ju, ko ne moreš prodat igre naprej in čakamo, da cene padejo :))

dottor ::

Ja če nebi EA tolko nabijal s cenami bi mogoče prodali kak izvod več, ampak zgleda da jim konzolni trg prinaša dovolj €€€ da jim dol visi. Sploh ker os konzolaši itak navajeni dajat po 50-60€ za igro, kar smo na PC strani bili razvajeni s strani Steama, G2A, Kinguin (ter drugih) in raznih bundle strani kjer dobiš igre precej ceneje :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

AapocalypseE ::

Jaz še nisem kupil nove PS4 igre, ker se mi ne splača.

Raje kupim rabljeno in jo probam dalje prodat za isto ceno kot sem dal za njo, tako da skoraj ni minusa.

m0LN4r ::

Cak,
ta nfs sploh ne mores igrat offline? oz. brez neta?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

AapocalypseE ::

Ne gre igrat brez interneta :)

Cveto ::

Kakšen pa se vam zdi špil? A se vozi kaj bolj kot zadnjih par NFS, pa da je normalen pogled, ne tako kot recimo pri zadnjem most wanted. Pa zdaj en mislim da bi bil špil realističen, samo a je vsaj malo nad tistim "long press to drift" iz Hot Pursuita?

opeter ::

m0LN4r je izjavil:

Cak,
ta nfs sploh ne mores igrat offline? oz. brez neta?


Skoraj nobena novejša AAA igra izpod EA-ja se ne da (če ne drugo, moraš imeti EA-jev Origin) ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zmajc ::

opeter je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Cak,
ta nfs sploh ne mores igrat offline? oz. brez neta?


Skoraj nobena novejša AAA igra izpod EA-ja se ne da (če ne drugo, moraš imeti EA-jev Origin) ...


Osebno nebi nikoli kupil online only igre izpod peresa EA. Ne da me tako grozno moti online only zahteva, problem je da ima EA navado da po par letih ugasne strežnike za starejše naslove.

Pri Blizzardu pa na primer še danes lahko igraš D2 multiplayer.

AapocalypseE ::

Need for Speed World so bili serverji gor od 27.7.2010 do 14.7.2015

To je malo?

shadeX ::

A se ti hecaš ?

opeter ::

AapocalypseE je izjavil:

Need for Speed World so bili serverji gor od 27.7.2010 do 14.7.2015

To je malo?


Še dandanes lahko igre izpred 15+ let naložim na računalnik (ali kakšen emulator/virtualko) in ga zaženem. S spletnimi, ki so odvisni od strežnikov, si lahko zadnjico obrišeš.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

AapocalypseE ::

Razumem, da lahko igraš igro 15 let, če so serverji dedicated, ampak, če niso in se odločijo dat offline server, zakaj bi še igral igro, ki je itak zastarela?

Zgodovina sprememb…

opeter ::

AapocalypseE je izjavil:

Razumem, da lahko igraš igro 15 let, če so serverji dedicated, ampak, če niso in se odločijo dat offline server, zakaj bi še igral igro, ki je itak zastarela?


V prvi vrsti je vprašanje, zakaj bi sploh igral takšno igro, ko veš, da bo čez čas neuporabna oz. je na trgu itak miljavžent istih variant/klonov?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

AapocalypseE ::

Pol pa mi povej kje je miljavžent variant in klonov novega NFS-ja?

In, če je igra 5 let online mi je čisto dovolj, ker se človek itak navoli čez čas in potem, ko so dejansko serverji offline, pride kakšna druga, nova verzija igre...

shadeX ::

In, če je igra 5 let online mi je čisto dovolj, ker se človek itak navoli čez čas in potem, ko so dejansko serverji offline, pride kakšna druga, nova verzija igre...


So ljudje, ki imajo raje določen release igre in jo igrajo še mnogo časa. Poglej mal komentarje okol, koliko zmrdovanja je povzročil shutdown NFS serverjev.

AapocalypseE ::

Če smo že pri shutdownu NFS serverjev, lahko samo rečem kako je bilo glede NFS World in je že bil zadnji čas, da so dali na off, ker je bilo toliko cheaterjev, da je bila igra dobesedno neigralna...

shadeX ::

Če govorimo o cheaterjih potem bolje, da ugasnejo 99% iger.

tovsti55 ::

Ja, in zakaj so vsi igrali NFS World? zato ker je bil free... Folku je dejansko problem dat 35€ za igro, ki jo želijo igrati več let ...

opeter ::

AapocalypseE je izjavil:

Pol pa mi povej kje je miljavžent variant in klonov novega NFS-ja?


Osebno igram samo (zelo) stare dele NFS-ja -> od 1 do 5 (Porsche).
Nekaj arkadnih dirkačin je bilo v zadnjem času, res pa je, da vsepovsod silijo neko apokalipso, streljanje in zombije (npr. Gas Guzlers, P.A.M. itn.).

Miljavžent klonov je bilo mišljeno za MMORPG in streljaške igre in ne konkretno na NFS.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Jerry000 ::

AapocalypseE je izjavil:

Razumem, da lahko igraš igro 15 let, če so serverji dedicated, ampak, če niso in se odločijo dat offline server, zakaj bi še igral igro, ki je itak zastarela?

Mogoče zato ker je 15let stara igra bolj kvalitetna kot današnji šrot? Ma boljši gameplay, nostalgijo, in željo po igranju. Jaz grem 100x rajši NFS2 igrat kot tega novega. Tam vsaj je užitek, boostanje grafike da zakrijejo vse ostalo pa ni nikakršna kvaliteta.

AapocalypseE ::

Igram druge igre preko neta in pri nekaterih sploh ne opažam cheatanja, tako da kar se je dogajalo z NFS World je katastrofa, ker si lahko dejansko igral samo v private sobah.

Vsakemu svoje bom jaz rekel. Igra, ki zgleda komaj 3D me pač ne pritegne igrat.

m0LN4r ::

AapocalypseE je izjavil:

Pol pa mi povej kje je miljavžent variant in klonov novega NFS-ja?

In, če je igra 5 let online mi je čisto dovolj, ker se človek itak navoli čez čas in potem, ko so dejansko serverji offline, pride kakšna druga, nova verzija igre...

Dobre igre se ne navelicas in po 10 letih te kr prime kako staro legendo zalaufat ;)
Sam danes ko se stepajo naslovi po tekocem traku gredo igre v pozabo in redkokatero gres obracat se enkrat.
Meni se danes lusta, da obrnem RA2 ali jazdzekrabita malo ali pa NFSU

Igra, ki zgleda komaj 3D me pač ne pritegne igrat.

Dukenukem ? Q2 ? ohh
Februarja sn obrnu se enkrat Resnega Samoja xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Cveto ::

Se popolnoma strinjam. Sam še vedno kdaj zaigram recimo NFS Porsche, NFS 3, CoD, Rise of Nations, NFS Underground 2 in še marsikatero. Če sem zadevo kupil, hočem da je moja in uporabna takrat in do takrat ko jaz hočem. Zadnjič sem celo zaigral eno prvih iger nasploh ki sem jih kupil kot original, Wing Commander 3 (zaradi tega špila sem pred leti za pol plače kupil CD-rom).

Jerry000 ::

Točno to. Včasih so bile igre res igre, prejšnji teden sem obrnil COD1 in dodatek, COD2, še prej sem obrnil Baldurs Gate 1, Doom 1 in 2...sami stari naslovi. Moram rečt da je malo novih iger ki me pritegnejo, ker po večini samo grafiko našopajo, atmosfera in gameplay je pa na podnu. Všasih niso imeli toliko luksuza glede grafike, zato so se morali potruditi na področju gameplaya, userja, itd.

AapocalypseE ::

Vedno več iger bo takšnih, ki bojo potrebovale konstantn connect na internet. Zakaj? Piratstvo...

Get over it in ne samo jokat.

Lahko pa igrate 15 let stare igre, če vam paše :))

opeter ::

AapocalypseE je izjavil:

Vedno več iger bo takšnih, ki bojo potrebovale konstantn connect na internet. Zakaj? Piratstvo...

Get over it in ne samo jokat.

Lahko pa igrate 15 let stare igre, če vam paše :))


Meni paše. In z raznimi Glide in DX wrapperji lahko igraš stare igre supersmooth na neomejenih resolucijah.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

AapocalypseE je izjavil:

Vedno več iger bo takšnih, ki bojo potrebovale konstantn connect na internet. Zakaj? Piratstvo...

Get over it in ne samo jokat.

Lahko pa igrate 15 let stare igre, če vam paše :))

Kvaliteta se drži več let ;).
Ja, bodo potrebovale connection, kar je tudi slabo. Zakaj? Ker kljub connectionu bodo še vedno piratske igre obstajale, našpukal bodo pa uporabniki ker to igro ne bodo mogli offline igrat.

Cveto ::

Al bo pa tako, kot pri TD Unlimited, ko imam kupljeno igro, a moram igrati piratsko, ker se original ne zna več poupdatat.

AapocalypseE ::

Piratskih iger počasi ne bo več pobje ;)

Denuvo lepo bremza zadevo.

Osebno mi ni problem kupit PC igre, ampak pustite me, da jo lahko naprej prodam, če mi paše. To me najbolj odvrača od nakupa PC igre.

yoco ::

Tudi Denuvo je že padel, čakamo samo še na zadnji žebelj v krsto! ;)

PredatorX ::

Se tole splača kupit za ONLINE?

AapocalypseE ::

yoco je izjavil:

Tudi Denuvo je že padel, čakamo samo še na zadnji žebelj v krsto! ;)


Vidim kako je Fifa 16, Just Cause 3, Rise of the Tomb Raider, Unravel, Far Cry Primal, itd, itd... skrackano ja :|

After a few days, 3DM's founder "Bird Sister" declared that they have a solution to the latest Denuvo version used in Just Cause 3, Rise of the Tomb Raider, FIFA 2016, saying that they never gave up. However, the cracks would not be released officially, rather they have to be obtained by other means.

I never thought I'd see this: video game pirates admitting defeat. But that's what appears to have happened. Notorious Chinese game cracker 3DM warned that "in two years' time I'm afraid there will be no [illegally] free games to play in the world". That was alias Bird Sister speaking, the founder of 3DM.

Ne se več veselit free iger ;)

PredatorX ::

Še enkrat bi prosil za pomoč.
Igra kdo ONLINE? Je zadeva zanimiva?

AapocalypseE ::

Sam sprobaj pa boš videl. Nekdo lahko totalno spljuva igro, drugemu pa je super.

kitl76 ::

Jaz sem jo igral meni ne potegne morda tebi bo.

yoco ::

AapocalypseE je izjavil:

yoco je izjavil:

Tudi Denuvo je že padel, čakamo samo še na zadnji žebelj v krsto! ;)


Vidim kako je Fifa 16, Just Cause 3, Rise of the Tomb Raider, Unravel, Far Cry Primal, itd, itd... skrackano ja :|

After a few days, 3DM's founder "Bird Sister" declared that they have a solution to the latest Denuvo version used in Just Cause 3, Rise of the Tomb Raider, FIFA 2016, saying that they never gave up. However, the cracks would not be released officially, rather they have to be obtained by other means.

I never thought I'd see this: video game pirates admitting defeat. But that's what appears to have happened. Notorious Chinese game cracker 3DM warned that "in two years' time I'm afraid there will be no [illegally] free games to play in the world". That was alias Bird Sister speaking, the founder of 3DM.

Ne se več veselit free iger ;)

Ja, res je, večina jih ni skrakana, a si pozabil na Dragon Age: Inquisition?
Predvidevam, da si še mlad človek in se verjetno ne spomniš, ko je igra Prince of Persia imela za tiste čase nezlomljivo zaščito in je Reloaded potreboval skoraj dve leti da je razbil! Tako bo tudi sedaj, v to sem prepričan!
8-)

Jerry000 ::

yoco je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

yoco je izjavil:

Tudi Denuvo je že padel, čakamo samo še na zadnji žebelj v krsto! ;)


Vidim kako je Fifa 16, Just Cause 3, Rise of the Tomb Raider, Unravel, Far Cry Primal, itd, itd... skrackano ja :|

After a few days, 3DM's founder "Bird Sister" declared that they have a solution to the latest Denuvo version used in Just Cause 3, Rise of the Tomb Raider, FIFA 2016, saying that they never gave up. However, the cracks would not be released officially, rather they have to be obtained by other means.

I never thought I'd see this: video game pirates admitting defeat. But that's what appears to have happened. Notorious Chinese game cracker 3DM warned that "in two years' time I'm afraid there will be no [illegally] free games to play in the world". That was alias Bird Sister speaking, the founder of 3DM.

Ne se več veselit free iger ;)

Ja, res je, večina jih ni skrakana, a si pozabil na Dragon Age: Inquisition?
Predvidevam, da si še mlad človek in se verjetno ne spomniš, ko je igra Prince of Persia imela za tiste čase nezlomljivo zaščito in je Reloaded potreboval skoraj dve leti da je razbil! Tako bo tudi sedaj, v to sem prepričan!
8-)

Pa ti zih ni bla edina igra, ki je trdila da majo uber dobro zaščito...pa so potem padli. Tko kot zaščite rastejo, tko znanje krekrjev raste :)

AapocalypseE ::

Spomnim se, da sem dolgo nazaj igral Prince of Persia: The Sands of Time in potem vsa nadaljevanja, ampak katera je imela kao nezlomljivo zaščito pa nevem.

Osebno mislim, da so 3DM-ju mastno plačali ali še plačujejo, da ne izdajo crackov.

Niti mi ni všeč oz. mi je bolj čudno, da se okoli Denuvo zaščite trudi samo 3DM.

Bomo videli kako bo v prihodnje.

Tukaj še je lestvica iger z Denuvo.

Denuvo @ Wikipedia

Tiste prve verzije zaščite so scrackali, ampak od Fifa 16 naprej pa ni več nič scrackano.

yoco ::

Tudi sam se ne spomenim katera igra je bla zaščitena. Pomoje da je 2. del, Warrior Within!
3DM je malo zasral, ker ni ostalim relis grupam povedal kako so uspeli razbiti zaščito v prvo. Ravno to je Reloaded naredil ko je uspel z Prince of Persia igro, na vseh trackerjih je uploadal "navodila". To se zelo dobro spomnim!
:D
Matr sm že star! ;((

PredatorX ::

AapocalypseE je izjavil:

Sam sprobaj pa boš videl. Nekdo lahko totalno spljuva igro, drugemu pa je super.



Jah 36 evrov pa lihk nebi dal za 30min.

Alien123 ::

Denuvo bo padel kot so do zdaj vse zaščite.. drugače pa je meni tak vseeno, ker itq igram večinoma mp..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for speed - Hot Pursuit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11817120 (5039) B34ST
»

Need for Speed Payback (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
699279 (5876) oo7
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386024 (5196) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211723 (9297) Sandi1987
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313009 (9234) thebaloh

Več podobnih tem