» »

Sapphirov Radeon9800 256mb DDR2

Sapphirov Radeon9800 256mb DDR2

MrX ::

ne boste verjeli ampak kot piše v novici na www.Rage3D.com, da nam Sapphire pripravlja presenečenje. Ultimate Edition 98008-O

to bo sekal, če mene vprašaš:D

Oblivion ::

Sej to bo prava masina pol. A nima obicajno Hercules "ta privilegij" da naredi ultimate varjanto karte? Vsekako pa dobra zadevca.

MrX ::

še link do novice: KLIK!

Oblivion ::

Zelo zanimivo, zdej bo pa zal imel Nvidia zelo dosti dela da kaj takega prekosajo. Res zanimivo!

morphling1 ::

Ja vi pa res vsem verjamete, kot prvo čisto nič se ne omenja ddr2 ter 256 MB razen tega da to prijavi nek pisec novic na rage3d. Si sploh predstavljate kakšna bi bila cena take kartice?? raje ne pomislim ampak sigurno krepko čez 600$, se pravi čisto nezanimiva kartica za 99.999 procenta ljudi
Saphire ultimate edition bo vsaj po mojem samo pasivno hlajena kartica z višjimi frekvencami tako kot je bila Ultimate 9700 pro.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

MrX ::

se strinjam da bo ostala nezanimiva za kupce; zanimivi bodo benchmarki! >:D

morphling1 ::

Ti resno misliš da bo katero podjetje šlo prodajat kartico z 256 MB ultra dragega DDR2 spomina od katerega ne bi imeli nobene koristi razen hudo visoke cene, bolj se jim splača naredit vodno hlajen paket in prodajat karto z 500 ali več MHz gpu-jem, to pa bi sekalo, karta s tako hitrim 256 bitnim spominom dosti več profitira od hitrosti gpuja kot ddrja, ki je že tako dovolj hiter, sploh pa ob vseh optimizacijah kompresije, raznih bufferjev itd. prepustnost spomina ni problem, da 9800 ne more bit hitrejši. Ozko grlo je hitrost gpuja
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

MrX ::

Oblivion ::

Ja, to bi blo fajn, da bi tko gpu nafilali. Res bi blo zanimivo. Me pa zanima, kako bo zgledal ta njihov 9800pro.

MrX ::

boštjan ::

če po pravici rečem,me ta ultimate edition by sapphire ne navdošuje preveč.je predrag,kake hude spremembe pa tudi ne ponuja,če bi se recimo odločal med nakupo 9700pro in ta UE by sapphire.tako da pri 9800pro zgodba ni nič drugačna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

še ena tema o grafični:)

Oddelek: Kaj kupiti
13847 (673) TommyLee
»

radeon 9800 pro -> XT

Oddelek: Navijanje
131582 (1246) ricola78
»

Radeon 9800SE do 9800XT???

Oddelek: Navijanje
282716 (2153) VASkO
»

sapphire R9600XT 128MB vs. 256MB

Oddelek: Kaj kupiti
421134 (757) ferdo
»

ATI Radeon 9800 SE ali 9600XT (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20010509 (7001) flisko

Več podobnih tem