» »

adSense nakazilo in davek

adSense nakazilo in davek

biasko ::

Živjo

Ena tema na temo davka na dohodek od AdSense obstaja ampak je že stara.

Zanima me kako je če google nakaže denar na firmin TRR za plačilo oglasov na spletu - adSense?

Kako ga pravilno prijaviti davkariji?

Ali se moram obrniti na DURS ali ima kdo izkušnje?

Hvala!

hcet ::

Imam enako vparanje, gogole (adsense) mi je prejšnji mesec nakazal vsoto, ampak ne vem, kako zdaj naprej, malo me je že strah, da bo me davčna kaznovala za neprijavo dohodka :(

shadeX ::

Ma za kakšen majhen znesek jaz nebi kompliciru.

Invictus ::

Naredi samoprijavo, če se bojiš.

Pa DURSa ni več.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

[D]emon ::

Invictus je izjavil:

Naredi samoprijavo, če se bojiš.


Je bilo ze ene parim posterjem razlozeno kaj samoprijava je. Hint: It's not what you think it is.

hcet je izjavil:

gogole (adsense) mi je prejšnji mesec nakazal vsoto, ampak ne vem, kako zdaj naprej, malo me je že strah, da bo me davčna kaznovala za neprijavo dohodka


Glede na to, da z adsense-om ne bos sluzil miljonov, se nimas kaj sekirat. Za leto 2014 je meja pri kateri si dolzan placati dohodnino drobiz cez 3300 eur na letni ravni. Vse, kar je manj od tega, je oprosceno placila dohodnine.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Invictus ::

[D]emon je izjavil:


Glede na to, da z adsense-om ne bos sluzil miljonov, se nimas kaj sekirat. Za leto 2014 je meja pri kateri si dolzan placati dohodnino drobiz cez 3300 eur na letni ravni. Vse, kar je manj od tega, je oprosceno placila dohodnine.

Sam tukaj ljudje pozabljajo, da se v to šteje tudi njihova plača, če so zaposleni.

Sicer je pa verjetnost da te bodo lovili za majhne zneske, res minimalna. To bi se zgodilo samo če bi te kdo prijavil. Potem morajo prijavo obdelat po uradni dolžnosti. Lahko pa jo seveda zavrnejo, ker bi preiskava stala več kot tvoj nakazani drobiž.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

[D]emon ::

Ce na leto zasluzis vec kot 3300 eur tako ali tako placas dohodnino na ves dohodek. Jaz govorim o tem, da sam po sebi tisti adsense drobiz ne bi bil obdavcen.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internetni zaslužek in davki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9223631 (14238) St235
»

Neplačevanje, tako kot tudi plačevanje davkov, v obeh primerih gre za delo na črno?

Oddelek: Problemi človeštva
384710 (3820) M.B.
»

Kako legalno prodajati na spletu?

Oddelek: Loža
204991 (3686) vostok_1
»

Freelance (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5014217 (11944) djmisq
»

Adsense in dohodnina

Oddelek: Izdelava spletišč
287480 (4560) urli

Več podobnih tem