» »

težave z wifi

težave z wifi

kor11 ::

Imam težavo z povezavo z wifi omrežjem. Včeraj še je vse normalno delovalo danes pa več ne. Torej z telefonom se povežem na router(belkin) kaže mi da je povezano(ikonica za wifi), ko pa grem v internet ali karkoli, kar potrebuje orežje pa mi ne zazna, kot da nimam vklopljeno, tudi signal je polni. Telefon je HTC 0ne m8(android 5.0.1). Kaj bi se dalo nared?.

wungad ::

A ti WiFi deluje na drugi napravi? Prenosnik al pa kej? Ali imaš kakšno napravo povezano s tem Belkinom tudi s kablom? Če imaš: ali tam deluje interwebz?
.

Skyman ::

imas updejtan firwmare? meni je bil prav to razlog nedelovanja wireless-a

the_one_1 ::

zbrišite ta komentar, narobe sem piso, se opravičujem.

Zgodovina sprememb…

kor11 ::

Sem se probo povezat z prenosnikom pa je enako, zazna ga interneta pa ni. Kak bi lahko prevero če je updajtan(nisem se še kaj dosti ukvarjo z omrežnimi stvarmi pa ne vem)?

kor11 ::

Že dela, vse tri modeme ki so med sabo povezani sem mogo izklopi t pa ponovno vklopit...

Faceless ::

Pozdravljeni....tudi sam imam težavo z WIFI.

Na T2 sem vzel optiko linijo 100/10. Router (http://www.amazon.com/Linksys-WRT54G-Wi... imam 3 metre oddaljen od stacionarnega računalnika na katerem imam wireless receiver 300 Mbps (vmes ni nobene stene ali ovire). Na Ookla speed testu sem testiral povezavo in pri ugasnjenih torrentih mi je pokazalo da imam linijo 20/10. Če sem računalnik direktno povezal z UTP-jem na router je bila povezava 40/10 - to pomeni da je upload kakršen mora biti download pa bodisi 80% bodisi 60% počasnejši. Enako sem poskusil z laptopom ki sem ga postavil neposredno zraven routerja in zadeva je bila ista.

Nisem še klical na T2 ali je pipca odprta toliko kot mora biti - vendar bi bila lahko težava še kje drugje? In ja .... resetiral sem tako modem kot router :)

Gapi ::

Pa si poskusil direktno v modem. Pri wrt54gl si lahko srečen za take hitrosti. To je star router tako da ne pričakuj čudežev.
No person is rich enough,to buy back his past.

broken/link ::

http://www.linksysinfo.org/index.php?th...

router ti omejuje povezavo. če boš iztaknil router in povezal samo 1x računalnik-optično stikalo, bo hitrost med 90-100mbit/s.

Tako da ne bo druge kot kupiti zmogljivejši router. maš celo namensko temo za tole: Kateri router?

GTX970 ::

broken/link ::

z opombo, da bo wireless hitrost še vedno daleč od 100Mbit/s

GTX970 ::

100 mbit na wifi de da dobiti sploh ?
5 ghz na 802.11ac routerju ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

linksys wrt54gl router ne najde modema

Oddelek: Omrežja in internet
413067 (2264) candy58
»

Kateri ROUTER za cim večjo hitrostjo prenosa (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7020911 (15112) broken/link
»

Zmogljiv žični router za 100mbit optiko.

Oddelek: Omrežja in internet
278483 (6615) war-dog
»

Kateri router naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
879747 (6488) janezek67

Več podobnih tem