» »

Najcenejša obleka za na poroko. Kje? :)

Najcenejša obleka za na poroko. Kje? :)

shadeX ::

Hellow :)

Čez 2 meseca grem na poroko (nisem ženin). Rad bi se oblekel čim ceneje ter primerno za na poroko. :D. Kvaliteta materialov ni važna. Samo da zdrži tisti dan. Potreboval bi čevlje, ter obleko. Gate mam :))

Torej čim cenej in spodobno za tisti dan, saj potem ne bom več nosil tistih oblek.

||_^_|| ::

C&A

francek1 ::

Zastavljalnice, second hand shopi, Bolha....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Invictus ::

Za poroko so dovolj hlače plus srajca.

Glede na to da bo skoraj poletje, se lahko odpoveš tudi kravati ...

Kako srajco/hlače pa ja menda imaš?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

erkgheoruugh ::

Še en glas za c&a. Dobiš tudi. Poceni kravate in srajce. Čisto spodobno.

Pečo89 ::

V C&A imaš. Hlače z 20€ / Suknjič za 40€.. Srajce pa so okoli 10 €..
Sem ravno zadnjič bil v tej trgovini (kamnik qulanidija) in imajo dosti izbire..
Kvaliteta ni slaba ni pa ravno top..

shadeX ::

Invictus je izjavil:

Kako srajco/hlače pa ja menda imaš?


Mam par srajc, ampak dvomim da so dovolj primerne za na poroko. Hlače za na poroko? I think not. Se ne rad oblačim v fino, in več kot skejterc in raztrganih kavbojk (tak stil) v moji garderobi ni mogoče dobiti :D

V C&A imaš. Hlače z 20€ / Suknjič za 40€.. Srajce pa so okoli 10 €..
Sem ravno zadnjič bil v tej trgovini (kamnik qulanidija) in imajo dosti izbire..
Kvaliteta ni slaba ni pa ravno top..


To bi šlo. Super. Za kolk pa kakšne čevlje lahko dobim?

In kar se barve tiče, kako moraš bit na poroki oblečen. Al nima veze? :D

GTX970 ::

In kar se barve tiče, kako moraš bit na poroki oblečen.

Odvisno od standardov, ki si jih postavijo predvsem ženin/nevesta.

Google "poročne obleke izposoja" ne najde ničesar uporabnega ?

Črne hlače, bela srajca, neki čevlji (kot si bil oblečen za maturo) - po poroki, potem ko so vsi pijani je čisto vseeno, kaj imaš oblečeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

SimplyMiha ::

Najprej vprašaj ženina. Pravilo je namreč, da ni nihče bolje oblečen od ženina ne neveste!

Pečo89 ::

Čevlji če jih bos nosil kot si rekel samo enkrat. Pojdi v Deichmann bos dobil najcenejše..
http://www.deichmann.com/SI/sl/shop/mos...
Mas za 20 eur že lepe čevlje pa naprej sevada odvisno koliko si pripravljen dati..
Vzemi pa obvezno črne..

Olórin ::

Edini pameten tip čevlja:
Oxford shoe @ Wikipedia

Kar pa se tiče obleke, pa si jo le kupi. Pride prav za uradne dogodke, tudi če si drugače "skejterček". Morda boš nekoč prerastel strgane hlače in hlače, ki se ne prilegajo ničemer.

Barva naj bo takšna, da jo boš lahko še kdaj oblekel (poroke, pogrebi, sestanki, karkoli uradnega). Črna, temno modra, temno rjava bo vredu).

Seveda je jasno, da nihče ne sme biti oblečen boljše od ženina in lepše od neveste...samo upam, da se je ženin dovolj dolgo pripravljal na ta dogodek, da ne bo kupil obleke za 20 EUR v C&A.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

nagobčnik ::

SimplyMiha je izjavil:

Najprej vprašaj ženina. Pravilo je namreč, da ni nihče bolje oblečen od ženina ne neveste!


Sej bo vsa moška populacija enako. Armada pingvinov, pa roka.

otago ::

Predlagam H&M in Zaro. Dovolj kvalitetne zadeve za en rang obleke do 100/150eur, zdržala bo poroko in še dlje.

Sicer pa odvisno od poroke in para, eni se vženijo v alstarkah, drugi v armani-ju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

#000000 ::

Gledališče in mislm da Ljubljanska Drama celo trži tako zadevo, vsaj pred leti je, ko je šel kolega po neke cote za pusta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

mtech7 ::

Če moraš stiskat za vsak cent, poroka ni zate, ne pozabi na primerno darilo...

Sicer pa predlagam, da si kupiš malo boljše čevlje, hlače in srajco/majco, bolj casual stil, da boš lahko nosil tudi po poroki in ne bo stran vržen denar.
Če nikoli ne nosiš obleke, si nikakor ne kupi obleke, saj se ne boš počutil dobro!

LapD ::

Kupi si temno modro (navy blue) obleko (hlače in reklc) brez vzorcev ali črt, pa belo srajco in temno rjave (bolje) ali črne čevlje ... ta kombinacija je večna in primerna za različne dogodke, tako da tudi iz tvojega vidika ne bo stran vržen denar. V Zari včasih dobiš smešno poceni, če hočeš še bolj cheap pa načeloma Mana, H&M in C&A... čevlje boš pa že nekje zvohal (Deichmann, Mass, Humanic).
web&motion designer

shadeX ::

Kul kul. Veliko dobrih predlogov. Sicer mi je dalo mal mislit. Mogoče bom kupil nekaj kar mi bo celo všeč in bom kdaj nosil še kdaj za kakšne druge "uradne" dneve.

@LapD, zelo zelo koristen nasvet. Bom zagotovo upošteval.

Najprej bom šel pogledat v C&A pol pa naprej.


Če moraš stiskat za vsak cent, poroka ni zate, ne pozabi na primerno darilo...


Na poroki moram bit, ker nočem biti izključen ker praktično grejo vsi :D. Je pa darilo že zrihtano.

zenith1 ::

Mal poguglej Izposoja oblek Gornji trg.

gruntfürmich ::

za obleko kar na bolhi poglej. ali pa kakšna zara...
poleg tega morš si zamislit ali bom imeš to samo za 1× ali bo čakalo v omari na takšne priložnosti (tudi pogrebi, rojstni dnevi...). če bo čakalo, potem kupi hlače in blazer (jst bi rekel v temnejši ali črni), srajca je načeloma lahko tudi fina polo majca zaenkrat; drugače pa pri srajci načeloma ne šparat, ker bo to verjetno edini kos iz tega kompleta ki ne bo šel iz mode.
čevlje pa kakšne čisto klasične, ali pa na monks strap, če želiš izgledat elegantno casual in za vsako priložnost.
brez skrbi pa da ne boš izgledal 'bolje' kot nevesta in ženin, ker kako se po navadi ta dva čudno napedinata jima nobeden ne bo niti malo podoben...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

MIHAc27 ::

Za ženske jaz svetujem By American. Moja je tam najdla eno za takratnih 100€. Tudi izposoja ni bila tako ugodna.
Imajo pa tudi za moške obleke.

bambam20 ::

Poglej si na netu izposoja oblek. Boš zagotovo za 50-60€ dobil bolj kvalitetno zadevo, kot, da greš kupovat obleko za 100€, ker bo krš.

Čevlje pa kupiš za 40-50€.

Pečo89 je izjavil:

V C&A imaš. Hlače z 20€ / Suknjič za 40€.. Srajce pa so okoli 10 €..
Sem ravno zadnjič bil v tej trgovini (kamnik qulanidija) in imajo dosti izbire..
Kvaliteta ni slaba ni pa ravno top..


Za tak keš ne more biti kaj prida. In ne mi pisat, da v tako poceni izdelkih izgledaš super, ker ne. Dobra športno klasična obleka ni brez razloga draga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

urosh ::

Mura ima vsake toliko (no, vsaj mela je) razprodajo direkt na firmi. Sem kupil "Mura unikat" obleko (ne, ni bila narejena za mene ampak za g. Kovačič Mirka, pa očitno ni prišel po njo), za celih 20 €. Hlače so sicer preširoke, gornji dela pa je kot vlit :)
Tudi srajce so bile po smešnih cenah...

Kdaj pa spet bo (če še bo) kaka razprodaja, pa težko rečem.

shadeX ::

Dobra športno klasična obleka ni brez razloga draga.


Seveda ni. Kvaliteta pa to. Je pa danes veliko stvari narejeno tako da so čim cenej pa čim lepši, ampak kvaliteta je na psu. Čisti dokaz je ko sem enkrat šel obutev kupit v daichmana. Prej, pa tudi sedaj vedno dam cca 70€ za obutev in pol mam za par let. Takrat sem kupil v daichmanu ene zelo lepe copate za 20€. Točno 1x sem jih obul, nato so se mi na obeh copatih raztrgale podplate.

Tako da dvomim da se za tako poceni ne oblečem lepo, ampak bom najverjetneje mel za tak denar samo 1x.

trololo2 ::

Kupovati poceni obleko je preč vržen denar. Če pustimo zanič kvaliteto je tu tudi obupen izgled, poceni obleka je protislovje. Kupi si raje temno obleko za malo več, sigurno jo boš rabil še na kakšnih poslovnih/osebnih priložnostih, pa vsaj ne boš izpadel kot največji klošar.

Če je denar problem pa raje pojdi v kavbojkah + srajca, bolje kot cheap obleka za enkratno uporabo.

shadeX ::

Tnx za predloge. Bom poročal kaj sem kupil in za koliko, kadar se spravim it po nakupih :D

moj_nick ::

Marks & Spencer, pa še oxford čevlje imajo, kot jih je nekdo priporočal.
110111001001010001010000

gruntfürmich ::

kaj pa vem za oxford... meni se zdijo primerni samo za full-brogue šuhe...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

...:TOMI:... ::

Trgovine ponvovne uporabe. Praktično zastonj dobiš murino obleko, rabljeno 1x ali 2x.

Ljudje pač mečejo take zadeve v smeti.
Tomi

shadeX ::

Da poročam. Obleko sem kupil v C&A. Fine črne hlače primerne za poroko + črn pas. 25€+9€. Nato v daichmanu fine čevlje za 19.90€. Pristoji mi kot ulito. Srajco sem že imel, kravato še kupim ob priliki. Strošek cca 54€ :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni fina obleka

Oddelek: Loža
71027 (880) Filip8
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134437 (20128) leiito
»

Pravilo oblačenja študentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5412033 (9326) Unknown_001
»

civilna poroka in organizacija - predlogi

Oddelek: Loža
103394 (3001) branc
»

Moška obleka (maturantska)

Oddelek: Loža
3311069 (10188) lucif3rka

Več podobnih tem