» »

Internet Explorer 11 težave

Internet Explorer 11 težave

mat xxl ::

Torej imam težavo, da mi v zadnji verziji 11.0.9600.17961 ko kliknem na kak PDF tega noče odpreti shrani ga pa kar nekam v 3 dni in ne v mapo prenosi ali pa morda prenese potem pa ne prestavi v to mapo.

File sicer potem po imenu najdem z comanderjem in ga lahko zaženem iz začasnih datotek in shranim, kamor želim.

Druga težava pa je prikaz slik, ko kliknem na sliko, ki jo odpre po predogledu ( čisto mala) mi zmeram pokaže črno, ko grem na naslednjo sliko tudi črna in se potem vrnem na prejšnjo mi to resnično pokaže in ko grem potem na drugo pokaže še to. Torej ob drugem pogledu jo šele prikaže. Imam zadnji od Adoba kaj je že nek pospeševalnik.....

Kaka ideja ??? Ja imam tudi Croma samo sem nekako na tega bolj navajen.

Videe mi pa ene večino prikaže tudi v predogledu ne pa vseh .........

bambam20 ::

POtem pa uporabi zadnjo verzijo,ki ti je še delovala.

mat xxl ::

Ja downgrade ne gre, sem pa med tem ugotovil, da mi tudi NLB klik ne dela več na temu iskalcu na Cromu pa dela sicer vpraša ali dovolim dostop do certifikata rečem ja in gre naprej, med tem ko Explorer napiše stran ni dostopna :(

Ma vem, da se z glavo skozi zid prebijam z Explorerjem zato uporabljam marsikje posebej za spletno banko kar Crom.

bambam20 ::

mat xxl je izjavil:

Ja downgrade ne gre, sem pa med tem ugotovil, da mi tudi NLB klik ne dela več na temu iskalcu na Cromu pa dela sicer vpraša ali dovolim dostop do certifikata rečem ja in gre naprej, med tem ko Explorer napiše stran ni dostopna :(


Zakaj ne bi šlo downgrade?

togo ::

si probal - internet options - advanced - reset
meni je pomagalo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalni certifikat SIGENCA

Oddelek: Programska oprema
428809 (3385) Yossarian
»

netstik in sparkasse

Oddelek: Loža
268079 (4229) 5er-->
»

Prvi dan skoraj 7 milijonov prenosov Firefox 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6019461 (16276) ]Fusion[
»

Chrome: nova beta, hitrejši pogon za Java Script, napoved nove podobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7824906 (22270) MrStein
»

Youtube ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
103356 (3205) Tr0n

Več podobnih tem