» »

MotoGP 2015

MotoGP 2015

Temo vidijo: vsi
««
7 / 7
»
»»

broken/link ::

nervozen? zakaj? ker greš v zadnji del tekmovanja in veš, da boš startal zadnji ne glede na rezultat, ki ga boš dosegel?


"The day started well because this morning was a very good practice. I was quite fast [second behind Iannone], quite competitive. I was also happy about the setting of the bike," Rossi said. "In [FP4] we tried some small modifications. It was not so bad because in the end I was fourth but I suffer more than I expect, because with more temperature I had more problems with the tyres.

"In the morning everything is easier. In the afternoon I lose some grip and struggle more. So we decide for qualifying - because we don't have pressure to make a lap time - to try another modification. But unfortunately it didn't work. I don't like.

"So we decide for the second tyre to go back to the normal setting and was a good lap because after section two I was fast, but then I did a mistake and crash. But this doesn't change anything for tomorrow because anyway I have to start from last.


Drugače pa težave z gumami majo baje vsi - tako da imam občutek, da bo jutri odločala tudi izbira gum.

mihec87 ::

Glede na to da itq štarta z podna so se pač igrali z nastavitvami-zgubit itq ni mel kaj..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

am-on ::

denisd je izjavil:

Rossiju, bi se lahko izšlo, če bi bil 4ti, Lorenzo pa 3ji. Aja, pa nisem nek navijač nobenega, imam pa rad motociklizem. Sicer zadnje čase bolj mx(gp in mx2).

Ob 3. mestu Lorenza je Rossi lahko 6.

Kombinacije, ki Rossiju prinesejo naslov:

Lorenzo 1. -> Rossi 2.
Lorenzo 2. -> Rossi 3.
Lorenzo 3. -> Rossi 6.
Lorenzo 4. -> Rossi 9.
Lorenzo 10. -> Rossi /

Če bo Lorenzo 1. ali 2. Rossi pomojem nima možnosti, ob 3. mestu Lorenza pa so možnosti za naslov velike.

SavoS ::

še malo pa bo šlo zares...:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

dzinks63 ::

Dirka sezone, možno je vse, pač motosport, dirka bo trda do zadnjega ovinka, Tudi Rossi ima možnosti, pa čeprav zelo male, vse bi se moralo poklopiti, pa še kakšna sreča je dobrodošla.


moto-gp-2015---moto-gp-grand-prix-spain(race)-live-stream-online-HD

mihec87 ::

Z tole kaznijo rossiju so zelo dvignali gledanost tele dirke..Se mi pa zdi da bi bilo bolje če bi ga kaznovali malo manj da nebi štartal z zadnjega mesta saj bi tako verjetno gledali boj za vodstvo tako pa vprašanje...
Lorenzo se zna odpeljati močno naprej in po možnosti bo tako vozil večino če ne do konca-marquez zna bit da ga pusti ali pa bo spet šel tako kot ponavadi..

IL_DIAVOLO ::

Ce lorenzo ne pade, rossi nima sans.

Dr_M ::

Gremo Lorenzo!! :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kiFni ::

Ko Rossi prehiteva je na tribunah skoraj kot na fuzbal tekmi, ko pade gol :D

mihec87 ::

Lorenzo ma problem da ma zadi MM, in če si MM želi zmage zna v prehitevanjih posilit in še zna bit padec..

trnvpeti ::

svetovni prvak bo voznik, ki je nezanimiv, nobenega duela na stezi ni dobil, ki je celo padel pri pritisku na daljavo...
no dobil je pa zakulisne igrice in se to ne direkt...

Dr_M ::

Sej ne bo Rossi prvak, vsaj upam.
Ze stevilo zmag letos, pove kdo je trentno najboljsi. Bo pa danes lep dan, ce bodo rossijevi skodozeljni navijaci jokali. Lep dan.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

IL_DIAVOLO ::

Ne nasedajte provokacijam pristni ljubitelji dirkanja.

Ciklamen ::

Sem Rossijev navijač, pa ne bom jokal :)
- End of the Post ->

Dr_M ::

BRAVO.
Danes je LEP dan. Danes je dober dan za prave navijace dirkanja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PredatorX ::

Dr_M je izjavil:

BRAVO.
Danes je LEP dan. Danes je dober dan za prave navijace dirkanja.


res?

trnvpeti ::

leto marqueza
je pokazal kaj vse zmore in kaj ne

IL_DIAVOLO ::

Haha vzdusje na tribunah pove vse...se spanci so na strani rossija :))

PredatorX ::

Marquez bi lahko vsaj malce poskrbel, da bi bilo vse bolj zanimivo.

Zgodovina sprememb…

Ciklamen ::

Dr_M je izjavil:

BRAVO.
Danes je LEP dan. Danes je dober dan za prave navijace dirkanja.


Že to pove, kakšni navijači ste Lorenza, da ga celo španski gledalci izžvižgajo. Res, pravo dirkanje!
- End of the Post ->

xxxul ::

Rossiju ploskajo, Lorenzu žvižgajo.
in to v španiji 8-O

trnvpeti ::

sej je marquez naredil zanimivo
se napad danija je nevtraliziral

AC_DC ::

xxxul je izjavil:

Rossiju ploskajo, Lorenzu žvižgajo.
in to v španiji 8-O

Saj gledalci niso iz Lune padli.

ahaha...FARSA! Hondi sta bili hitrejši, v prvem delu so se vozili skupaj, pa potem Pedrosa zaostane, MM pa se ves čas vozi na zadku Lorenza, pa potem se Pedrosa meni nič tebi nič vrne v dirko za šalo, pa MM vseeno ni bil sposoben niti napasti ne, niti enega tveganega zaviranja, da bi se pripeljal ob bok Lorenzu, nič...zadnje kolo Lorenza je bil zid, memo katerega španca nista hotela iti, niti poizkusil ni, pa tako opevan napadalni in bla bla tekmovalec je MM



Od te zadnje kuhinje Dorne je zame moto gp nekje na ravni Planet tv kmetije.
F1 sem odpisal, ko so začeli uporabljati motorje iz vrtnih kosilnic.


Mogoče začnem gledati dtm/wtcc ali kaj podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Dr_M ::

Od te zadnje kuhinje Dorne je zame moto gp nekje na ravni Planet tv kmetije.


Enkrat sem ze povedal, pa se enkrat bom. rossi prinese prevec denarja v motogp, da bi ga Dorna sama sabotirala. Spanc prvak gor al pa dol, vse se vrti okoli denarja in kar se denarja tice, nihce ne pride blizu rossiju. Razen ce ne marajo denarja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mihec87 ::

Exactly in z kaznijo rossiju so za tole tekmo dvignili precej prahu in z tem gledanost..So pa malo pretiravali in nismo dobili konkretnega dvoboja..

Kurzweil ::

Evo, kot sem napovedal, Španci na domači diriki trojna zmaga. Zanimivo, da Španci niso nič kalkulirali, kar so napovedali histerični navijači Rossija, ki so napovedovali zarote vesoljnih razsežnosti. Če sem na tej tekmi kaj videl v tej smeri je bilo to ravno obratno, namreč Rossija se je spuščalo mimo, da ne omenim Petruccija, za tako očitno pomoč Rossiju, bi moral seveda dobiti veliko kazen.

Torej pravičen zaključek sezone, Rossi in Marquez zaradi nešportnega vedenja brez naslova, Lorenzo pa zasluženo prvak.

Fani Rossija, ne jokajte prevel, povse pošteno se je vse izteklo.

Gavran ::

Kurzweil je izjavil:

Evo, kot sem napovedal, Španci na domači diriki trojna zmaga. Zanimivo, da Španci niso nič kalkulirali, kar so napovedali histerični navijači Rossija, ki so napovedovali zarote vesoljnih razsežnosti.


To da ga Lorenzo niti poskusil ni prehiteti si seveda namerno spregledal. Nekaj dirk nazaj pa je lahko Markez v pol kroga vzel Lorenzu pol sekunde. Slepec pač.

Lorenzu lahko čestitam za odličen vikend brez napak, žal pa je umazal MotoGP in sebe s svojim spletkarjenjem. Da je postal prvak, je potreboval pomoč Dorne in Markeza.
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

Ciklamen ::

Niti enkrat med dirko nisem želel, da Lorenzo pade :) Želel sem le fair play-a, ki pa ga pač nismo dobili.

Zdaj se bom pa držal IL_DIAVOLO-vega reka, pa bom zaključil debato na tem mestu.
- End of the Post ->

Gavran ::

Tako je, španci s v želji imeti španskega prvaka zjeb.ali fairplay.
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

PredatorX ::

Zanimivo je kako so španci žvižgali španškima dirkačema, a tu na SLO FORUMU : "poštena zmaga"

Želel sem si, da MM pokaže tisto, kar je pokazal proti Rossiju.. pa tudi, če bi Lorenzo zmagal samo, da bi bila dejansko bitka za prva tri mesta na tej dirki.

Zgodovina sprememb…

z3ro ::

Lorenzo je realno gledano hitrejši kot Rossi, ki je imel tudi precej sreče letos..pa sem navijač Rossija. Letos je bila najbrž zadnja priložnost da osvoji 10. naslov ker takšne sreče ne bo imel več. Marc pa danes po moje ni vozil na polno..če bi bila to dirka nekje sredi sezone bi napadel Lorenza. Lorenza načeloma ne maram ampak si je zaslužil naslov.

Kurzweil ::

z3ro je izjavil:

Lorenzo je realno gledano hitrejši kot Rossi, ki je imel tudi precej sreče letos..pa sem navijač Rossija. Letos je bila najbrž zadnja priložnost da osvoji 10. naslov ker takšne sreče ne bo imel več. Marc pa danes po moje ni vozil na polno..če bi bila to dirka nekje sredi sezone bi napadel Lorenza. Lorenza načeloma ne maram ampak si je zaslužil naslov.


Lepo objektivno napisano. Bo pa tale telenovela lepo prilila olje na ogenj za drugo sezono, da bo bolj zanimivo, škoda da se nova sezona ne začne kar drugi teden. Smo se pa ravno prej pogovarjali kako bi bilo danes, če bi v MotoGPju še vedno bila Stoner in pokojni Simoncelli, predvsem slednji bi poleg Rossija in Marqueza verjetno poskrbel za prvi Destruction Derby :))

pirlo ::

Že od štarta se je videla vloga MM na tej dirki, ko je zelo agresivno zaprl nekoga na svoji desni, potem se zalepil na zadnjo gumo Lorenza in mu čuval hrbet do konca. Ko je Pedrosa na koncu napadel je takoj agresivno odreagiral, da ga je zambremzal, se vrnil Lorenzu na zadnjo gumo in v miru pripeljal z njim v cilj. Samo naša komentatorja sta od njega videla in pričakovala napad, čeprav celo dirko ni pokazal niti 1% interesa in če bi vozili še 30 krogov bi bilo isto. Vse izjave s pripravami na zadnja dva kroga in zdrsom sprednjega kolesa podobno so pravljice za idiote. Če je bil Pedrosa hitrejši pol sekunde na krog je bil tudi vsaj toliko MM, to pa bi moralo biti dovolj vsaj za napad, če ne prevzem vodstva. Ni to formula da rabiš vsaj 2s hitrejši dirkalnik. Ne spremnljam Moto GP ampak tu se je pokazalo sodelovanja Lorenza in MM, da se bolj ni moralo. Rossi je imel prav. Samo slep tega ni videl. Žvižgi zasluženi, vodstvo Moto GP pa se naj malo zamisli.

r3dkv1c4 ::

namreč Rossija se je spuščalo mimo, da ne omenim Petruccija, za tako očitno pomoč Rossiju, bi moral seveda dobiti veliko kazen.


zanimivo mnenje ampak potem bi moral isto kasirat Mark prejšnjo dirko, ki je na enak način spustil mimo Jorgeja.

Danes je bil pa mali drekač nemočen, ker je Lorenzo tako tiščal, da tudi ene opcije ni bilo za prehitevat.....:))

Kdor verjame takim pravljicam najbrž tudi živžav gleda.

Denar gor ali dol, dejstvo je, da se s tako očitnimi potezami uničuje še tisto, kar je od motoršporta ostalo priljubljenega.

Sam se bom počasi vrnil na gledanje triala.
Tam ni kuhinje...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Roadkill ::

Eh, napako so naredil, ker niso Rosiju takoj po tekmi vzeli VSE letošnje pike in prepoved nastopanja eno sezono.

Samo zato, ker bi bilo toliko bolj zabavno gledati fanboye jokat.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

Assass1n ::

Pa Lorenzu so kar šenkali prvenstvo 8-)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

TOP ::

Assass1n je izjavil:

Pa Lorenzu so kar šenkali prvenstvo 8-)

Ja vsaj tako je bilo videti na koncu.Prvo ga izvižgavajo potle pa kar z odra pobegne,mater vsaj malo bolj bi se veselil.

PredatorX ::

En lep primer so bili smučarski skoki letos.
http://www.siol.net/sportal/zimski_spor...

Če je pa Lorenzo ...

Zgodovina sprememb…

jusv ::

To, kar delata MM in Lorenco uničuje čar motogp. Zaradi prehitevanj in nepredvidljivega izida smo začeli dirke gledat. Zdaj jih bomo končali, ker to kar se dogaja je še najmanj športno.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

PredatorX ::

jusv je izjavil:

To, kar delata MM in Lorenco uničuje čar motogp. Zaradi prehitevanj in nepredvidljivega izida smo začeli dirke gledat. Zdaj jih bomo končali, ker to kar se dogaja je še najmanj športno.



Res bi bilo zanimivo gledati zadnjo tekmo, če bi Rossi reagiral bolj pametno in bi štartal z top 1-4 mesta. In pa da bi Marquez res vozil na zmago. Eh, kaj sploh govorim če že vem rzultat, da Lorenzu nebi uspelo zadržati mesta prav tako mu nebi uspelo prehiteti v Sepangu.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Lorenzo ni imel niti enega pravega prehitevanja v celi sezoni, dočim se je Rossi moral na vsaki dirki prebijat naprej, glede na to, da je devetkratni svetovni prvak, brez igric in podpore Italjanov, se ve kdo je boljši dirkač, je pač slabši na treningih.

Dovolj velik pokazatelj kuhinje je spremljanje dirke s strani gledalcev. Skoraj jih ni bilo, ki bi aplavdirali letošnjemu SP, so pa zato z gromkim aplavzom nagradili osmoljenca.

Španci so pač izbrali svojega favorita in na zadnjih dirkah poskrbeli, da je ta tudi zmagal, ampak to je podobno, kot zmaga z dopingom. Še sam zmagovalec ni preveč vesel, ker se zaveda, kako je do zmage prišel.

Naslednjih nekaj let, bo motoGP minil brez mojega gledanja, si bom pa z veseljem ogledal dirke v nižjih razredih.
Delo krepa človeka

Map ::

MotoGP 2016: MotoGP 2016

solatko ::

Maš kej podatkov, če so se Španci že zmenili, kdo bo letos prvak?
Delo krepa človeka
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto GP (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17827897 (572) val46
»

MotoGP 2017

Oddelek: Na cesti
252002 (1048) Ciklamen
»

MotoGP 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506631 (3820) Map
»

MotoGP 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
689080 (6640) Sriple Tix
»

MotoGP 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10013358 (10617) Qrents

Več podobnih tem