» »

Požrešni procesorji

Požrešni procesorji

CCD ::

Kaj je zdej to, nekdo na forumu je prbil, da samo Abitka KT7A podpira 1,5Ghz AMD-je, ker ma baje neko trifazno napajanje al kerga k****. To zdej pomen da čez en let ne bom mogu na Asus A7V133A upgrejdat in mogu spet plato menat, al kaj? Do zdej sem mislu, da plata podpira največ take procesorje, katerih frekvenca je enaka priporočenmu FSB procesorja pomnoženem z maksimalnim multiplierjem, to znese na Asuski 133FSB*12,5=1666Mhz. Nej prosim nekdo razjasni.:\;((8-O:\

lp

Dax ::

Trifazno napajanje??

A ni to tist, k mamo v kleti in kamor se ta velika krožna žaga vklopi?

CCD ::

Ne zezam se. Forum Kaj kupiti, tema ASUS vs ABIT, Vasko pravi trifazno napajanje.8-O:D

fiki ::

Ej ni problema glede tro al pa dvo faznega napajanja. "problem" se pojavi šele pri večjih frekvencah FSBja od 133 in procesorja. TO ne pomeni da nauš mogu plato navit več k 133 in dat gor hitrejši procesor ampak bo ves bolj obremenjen in se bo le bol grel. Tko da nimaš razloga, da neb mogu nadgradit na 1666.
siki

VASkO ::

pa se bolj stabilno napetost daje procesorju, kar je tudi razlog za stabilno delovanje mojega d700@1010mhz, kar mi ni uspelo na kt7-RAID, MSI turbo in epox 8kta+ (max 988, pa se to nestabilno na teh platah). Go think:\.

yjj ::

Abit je vsekakor najzaneslivejši


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mosfeti ???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81192 (926) BluPhenix
»

Athlon XP + Abit KT7 .... bi šlo ali ne

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251523 (1351) Vesoljc
»

ASUS ali (ABIT oz MSI)

Oddelek: Kaj kupiti
141250 (1081) DOLF
»

Mama plata!?

Oddelek: Kaj kupiti
5983 (895) Dalmatinc
»

ASUS vs ABIT

Oddelek: Kaj kupiti
301780 (1446) BigFoot

Več podobnih tem