» »

ASUS ali (ABIT oz MSI)

ASUS ali (ABIT oz MSI)

ElHovica ::

Ja priznam mal cudna tema, ampak ko je stanje na trgu maticnih plosc z VIA KT133A cipovji meni nekako nejasno. Plato bom rabu za navit AMD ATHLON 1GHZ in me zanima kolk je ASUS A7V133 boljsa od ABIT KT7A oz. MSI KT7 TURBO maticne plosce. Ali je kvaliteta in overclockabilnost te plate opravicena z njeno visjo ceno???:|

OZZY ::

Test plat ,ki bazirajo na kt133a čipsetu je bil opravljen na slo-techu. Priporočam, da si ogledaš. Jes bi nabavu abit kt7a ali pa epoksa (prej kot abit) na tvojem mestu.
Go with the flow.

ElHovica ::

Vem, da je bil test objavljen, ampak ASUS-ove plate pa ni blo na testu, pa je kao najbl za OC primerna pa tut najdrazja je zato pa sprasujem.

Han ::

Kolikor sem bral teste in odzive na Asusko, je le ta upravičeno na prvem mestu. Cena je res visoka, a dobiš zato Promisov raid, ki je načeloma boljši, in odlično kvaliteto ter kompatibilnost...

msmiha ::

Vseno kater kupiš ker razlik skoraj ni edino če maš preveč keša:\ pol nabavi ASUSov
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

faca9 ::

Osebno imam ASUS-ko in sem z njo zelooo zadovoljen. Sem jo pa kupil v Italiji, ker je bila cena potrošniku veliko bolj prijazna...

ChiefThunder ::

kupi Abit kT7A, podpira trifazno napajanje in PowerNow tehnologijo (investicija za prihodnost), za Asusovo nism zihr...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Han ::

Chief, kaj ti bo PowerNow v desktop mašini? Brezveze, to je za prenosnike... :\

OldSkul ::

Kupi MSI jevo plato Turbo,jo mam pa kar seka pa poglej naš test,pa boš vidu da se je najbolj odrezala sam rabu boš nove Biose ker je tle MSI bolj bogi!

ChiefThunder ::

Han: Kaj ta tehnologija ne zmanjša porabe energije procesorja, posledično je tud temperatura proca manjša, kar pomeni lažje navijanje? to tehnologijo naj bi podpirali 4. Athloni.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Han ::

Porabo energije zmanjšaš na osnovi znižanja frekvence in voltaže procesorja, kar ima za logično posledico manjše segrevanje. Vendar v namiznem PC kaj takega verjetno ne boš prakticiral, saj imaš boljše hlajenje, napajanje iz el. omrežja in ker predvsem želiš hiter računalnik!

Sicer pa se Palomino sam po sebi manj greje, ker dela pri nižji napetosti (1,4 V) zaradi optimiziranega jedra...

ElHovica ::

Torej se vsekakor ce mas solde splaca ASUS nabaut.0:) Sej nism vidu, da bi meu kdo kej za cez to plato povedat.

OrlyTM ::

Jah ne vem, jest mam Asus A7V133 pa mi ni lih najbl všeč .... precej bolj zadovoljen sm bil z Abitko KT7A RAID, dokler mi ni crknila.

Kaj pa vem ... ni slaba ..

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Han ::

Orly, pomembno je da DELUJE in to hitro ter zanesljivo. Izgled plate in biosa je postranske narave, dokler lahko nastaviš vse kar želiš! :)

DOLF ::

ASUS A7V133 je čist solidna zadevca... pr men dela hitro zanesljivo in predvsem ima dovolj možnosti za nastavitve!! (dandanes imajo to verjetno že vse nove plate). Množilnik dol, FSB gor pa še mal voltažo poštimaš in že se duronček poti skoraj pri 1 G!! Če povzamem sem s plato zelo :Dzadovoljen!!
....I have seen things you people wouldn't belive.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet prosim

Oddelek: Kaj kupiti
91218 (1093) frudi
»

razlike med temi komponentami

Oddelek: Strojna oprema
111418 (1226) Loki
»

Mama plate za AMD procesorje in Vas izkušnje ?!?

Oddelek: Strojna oprema
301423 (991) gorazd
»

AMD Tbird 1.33ghz pa DDR Ram ? Kera plata ?

Oddelek: Kaj kupiti
271603 (1373) evoice
»

ASUS vs ABIT

Oddelek: Kaj kupiti
301678 (1344) BigFoot

Več podobnih tem