» »

Temp procesorja pod Win9x in Win2k

Temp procesorja pod Win9x in Win2k

poga ::

A je kdo spremljal temp. procesorja pod Win9x in Win2k? Meni konkretno P-III 800 pod Win2k na ful obremenitvi ne preseze 37st. pod Win9x je pa ze pri idle-ju okoli 43 st. Pri polni obremenitvi gre tudi tam do 47... 8-O

JLP ::

Verjetn je to zato ker Win98 ne pošila HLT ukaza CPUju med idle časom tako kot to delajo Windows 2000. Zato v Win9x nucaš posebne cooler programčke da delajo namest OSa. U Win2k takih programčkov ne nucaš ker je pošiljanje ukaza med idlom že vdelano v sam OS.
Live long and prosper!

Tomi ::

Poglej sem, in si naloži ali Rain ali pa WaterFall, ki softversko hladita procesor, s tem, da izključita neaktivne dele..
Sam sem imel v W98 pri idle procesor pri 43-45, sedaj pa je z Rainom 37.. Razlika je očitna..
Imej pa samo enega, kajti oba delata enako, in če boš ona gnal, ti bosta odžirala vire.. In ti malo grela procesor..
metrodusa.blogspot.com

jRk0 ::

Heh. Jaz mam brez vseh teh programčkov pr idlanju temp. 25-27°C. Pr polni obremenitvi pa do 36°C največ. Mam pa Duron 700@750 in skupaj z ventom v napajalniku tri 8x8 vente v ohišju.

jRk0 ::

Aja, vse to je v win98. Kjaš ele bi blo v 2k:D.
You fuck up once, you loose two teeth.

Tomi ::

Jrk, kaj šele bi bilo, če bi ugotovil, da imaš pri svojem postu opcijo popravi, kjer se lahko izogneš dvojnemu pisanju:\?
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet connection sharing

Oddelek: Omrežja in internet
321812 (1314) Quickbeam
»

Win2k vs. WinXP

Oddelek: Programska oprema
91092 (905) tedybear
»

Softwersko hlajenje!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161158 (1012) element
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585302 (4444) andrej
»

win me sux?

Oddelek: Operacijski sistemi
232579 (2396) Matty

Več podobnih tem