» »

Zaščita zaslona telefona

Zaščita zaslona telefona

LJ4L ::

Hej!
Nisem našel nobene teme tule o tem kako najbolje zaščititi zaslon telefona. In sicer da malo obrazložim background story :) . . . Konec meseca mi poteče naročnina pri Si.Mobilu in bežim na Mobitel (oz po novem Telekom). Pri zamenjavi paketa nameravam vzeti iPhone 6 in ga tudi ustrezno zaščititi. Zdajšnja Xperia od SONYja je preživela dobesedno vse.. od padca iz višine več kot 2.5m pa do srečanja z vodo (ne prav potop ampak samo moker) čeprav telefon ni vodoodporen. Sedaj pa nazaj na temo. Kot standardni case bi uporabil tole Urban Armor zadevo. Nekaj pa rabim še za zaslon ane? No in sem odkril ti. "tempered glass" in razmišljam o nakupu tega.

Hvala za pomoč :)
LP from LJ

LJ4L ::

Še dodatno vprašanje poleg tega kakšna se vam zdi moja izbira in ali je tempered glass čez zaslon res potreben. Mislite da obe zadevi skupaj telefon 99.9% popolnoma obvarujeta med padcem iz žepa?
LP from LJ

M-XXXX ::

Močno upam, da se zajebavaš?

Dejansko boš plačal približno 400-500 dodatnih € zato, da bo telefon lep, tanek in viden in ti ga boš rinil v tak ovitek? Mogoče kakšen 0.3mm silikonski bi še nekako šlo, sam tole... Damn ljudje telefoni so potrošni material. Če si ne moreš privoščit, da ga vsake 10 let recimo razbiješ si kupi cenejšega. Telefoni so zato, da nam življenje olajšajo ne pa otežijo.

LJ4L ::

Menjam telefon na 2-3 leta ja.. In kak ovitek bi ti priporočil? Mislim da zaščiti in da ne pokvari Ive-ovga dizajna.
LP from LJ

M-XXXX ::

Tukaj model telefona sploh ni važen, velja za vse ubistvu...

Brez ovitka! Če že rabiš kaj za kakšne extremne pivske pa športne dogodke, potem pa mogoče kaj takega: http://www.ebay.com/itm/ULTRA-THIN-0-3m...

gddr85 ::

kupiš en mehek, tanek silikonski ovitek, lahko v bravi, ziher obstajajo, ni se pa treba oborožit z zaščito, kot da greš na misijo v Afganistan
več možnosti je, da se ti bo poleti na kavici zvil v žepu, kot pa, da ti pade po tleh :))>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

LJ4L ::

Okej hahah :)) se pravi sta oba zihr da je bullshit met gor ovitk? tud če mi pade po tleh da bi blo vse ok al kaj?
LP from LJ

gddr85 ::

omg, če zele veš, da ga ne boš sposoben držat v rokah kot ostalih 90% folka, potem nujno gor en ovitek, če si pa 100%, da ti bo po nakupu čudežno padu pod valjar, potem pa vzem tist armor

LJ4L ::

Valjar? No to so tiste mejhne stvari zarad katerih mam rad ST... komentarji ki neki povejo in nasmejejo :D še zadne vprašanje pol pa ugasnem komp. Recimo da bi se uvrstu v tistih 10 štorastih procentov.. Kakšen ovitek? navadn silikonski iz apple trgovine? al kej druzga?

Takega imam v mislih: http://store.apple.com/us/product/MGQF2... oziroma iz usnja http://store.apple.com/us/product/MGR62...
LP from LJ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LJ4L ()

BladE_ ::

Zdej se pa že norca delaš!!! 35$ za navaden silikonski ovitek??? Aja res pa je, da je iz Apple store, nek se vidi... Zgoraj imaš link do enakega za 1$!!! Oziroma jih imaš neomejeno količino na ebayu za drobiš, ravno tako tempered glass...
Akcija - Reakcija

LJ4L ::

BladE mišleno je bilo v tem stilu ne točno takega. seveda nebi dal 35$ za nekaj takega..
LP from LJ

gddr85 ::

ja en tak silikonski vzameš, oz. če pališ na leder, potem tazga in bo ok....budget? po želji...

LJ4L ::

Hvala vsem za pomoč :) bom enega silikonskega vzel (ebay najverjetneje) pa kkšn screen protector ker vidim da te tempered glass ne prekrijejo celega zaslona ker so šestice ukrivljene.
LP from LJ

;-) ::

kaljeno steklo za screen je zakon. nevem kako LD4L misliš da je ukrivljen, dobiš točno takega ko se prilega zaslonu. če pa je kako desetinko mm manjši pa ni nič narobe.

LJ4L ::

;-) na ebayu sem našel samo tako kaljeno steklo ki ne gre do roba ampak je kar dosti stran tako da bi se po moji logiki u izi odlimalo oz bi rob začel odstopati. Imaš kak link do bolše verzije?
LP from LJ

;-) ::

Kak bi začel rob odstopat če to je steklo, to se ne ukrivi, nemoreš zvijat roba gor, al gre dol nič ali pa celo. Na iphone 5s sem dal takega ki je na DX najcenejši, ko sem probal koliko je trdno sem kar konkretno pritisnil preden se je zlomilo, zvije se pa praktično nič, ko pride do te točke poči in se razbije na 1000 delčkov, preko pa ima film ki skrbi da se ne razleti.

http://www.dx.com/p/nillkin-9h-0-3mm-cp...
naprimer je pomoje ok.

LJ4L ::

Zamešal z navadnimi protectorji :) se pravi prekrije do roba do kamor bi prišel ovitek? Mal me skrbi da bi počilo kaj med ovitkom in kaljenim steklom. Hvala še enkrat
LP from LJ

;-) ::

prekrije do roba praktično ja ni niti 2 centa manjši od screena.

LJ4L ::

Ok hvala. Naslednji teden se lotim nakupovanja :)
LP from LJ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namestitev zaščitnega stekla na mobitel

Oddelek: Loža
314682 (3043) Anonimnež
»

Prihaja Gorilla Glass 6, safir pa je umrl

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
259690 (6428) Magic1
»

Najboljši stekleni screen protectorji

Oddelek: Mobilne tehnologije
92271 (1253) N0t0ri0us
»

Android L bo poganjal Project Ara

Oddelek: Novice / Android
4517153 (14395) Jackass
»

LG G2 zaščitna folija

Oddelek: Mobilne tehnologije
51231 (1156) klinker

Več podobnih tem