» »

Najboljši stekleni screen protectorji

Najboljši stekleni screen protectorji

Siddh ::

Iščem dober steklen screen protector za svoj telefon (Lumia 640). Zanima me od katere znamke naj kupim. Sedaj imam nekega za 2€ in se sploh ne pokrije celotnega ekrana, pa še drsenje s prstom po ekranu je zdaj takšno, kot da bi prst po lepilu vlekel.


borisk ::

ne vem če ga sploh rabiš, moja L920 je že kar nekajkrat padla po tleh, v žepu se znajde s ključi, pa je zaslon še vedno kot not, kar pa ne morem trditi za ohišje, ki je na vogalič že obtolčeno.

klinker ::

Ne rabis ne, dokler ne pade ravno na tisto tocko kamor ne bi smel :D
Drugace kupujem od Nillkin na ebay. Za nekatere fone je pa malo problem, saj je zaslon na robovih vpognjen in tam tak screen protector pac ne more pokrit ker se ne zvija kot folja.

fosil ::

Ima mogoče kdo idejo kako zaščiti fotoaparat na telefonu?
Ker vsi ovitki pustijo fotoaparat odkrit, moj telefon pa se pogosto znajde v istem žepu/predalčku skupaj s ključi.
Tako je!

klinker ::

Od Nillkin tempered glass ima zraven tudi protector za fotkic.

borisk ::

klinker je izjavil:

Ne rabis ne, dokler ne pade ravno na tisto tocko kamor ne bi smel :D


odličen izgovor za nabavo 940 ;)

glede na to da nima stekla do roba je to malo verjetno, oziroma splet okoliščin, na katere nimaš vpliva. Potem je najboljše imeti telefon v original škatli zapakiran.

theBill ::

Kaj pa teli cheap kitajski tempered glass screen protectorji, so za kaj, je že kdo sprobal. Proti Panzer glass in podobnim so zastonj.

http://www.ebay.co.uk/itm/For-iPhone-4-...

Siddh ::

Sem si kupil tak protektor za drobiž, pa je bil zelo čuden. Ni se dobro nalepil pa veliko upora je povzročal pri vlečenju prsta čez ekran. Sploh pa ni bil iz stekla ampak iz neke plastike. Tudi prilegal se ni dobro na telefon, je bil malo premajhen. Je pa bil odporen na praske, sem z tapetniškim nožem gor kar močno potegnil pa se ni nič poznalo.


System ::

Večina teh je podobnih med seboj. Razlikujejo se le po trdnosti in debelini stekla,..
Glavno, da služi svojemu namenu, da če poči poči to steklo.
Jaz kupujem na ebayu in so res ugodni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: System ()

N0t0ri0us ::

Imam na telefonu to steklo in sem jih tudi že kar nekaj naročil. Eknrat se je zgodilo, da so kolegu zvrnile navadne klešče za žeblje na telefon in se je spodaj steklo popolnoma zdrobilo, zgoraj to steklo je pa ostalo celo. Če ne bi videl, nebi verjel, da je to možno. Prav tako sem že od dveh primerov slišal, da jim je počilo steklo spodaj kljub temu na vrhu. Imam ga tudi sam in sem z gladkostjo površine zadovoljen bolj kot s kakšno folijo oziroma je gladkost enaka ekranu.

Mislim, da je to bolj proti praskam kot udarcem. Če pade na rob verjetno ne pomaga nič :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ebay tempered glass

Oddelek: Mobilne tehnologije
242287 (538) acookook
»

Namestitev zaščitnega stekla na mobitel

Oddelek: Loža
314662 (3023) Anonimnež
»

Par smartphone vprašanj

Oddelek: Mobilne tehnologije
171754 (1167) Bizkit45
»

Zaščita zaslona telefona

Oddelek: Kaj kupiti
181347 (1232) LJ4L
»

LG G2 zaščitna folija

Oddelek: Mobilne tehnologije
51228 (1153) klinker

Več podobnih tem