» »

Ponzijeva shema ByXpress

Ponzijeva shema ByXpress

1
...
3 4
5
»

mojca ::

Jaz še vedno naivno čakam (oz. upam), da bo kdo, ki je dejansko bil na otvoritvi, poročal, kako je potekalo pranje možganov. Na Facebooku/Twitterju so sicer objavili slike avtomobilov, s katerimi so mamili nove člane, ampak bolj zabavno bi bilo slišati kakšno zgodbo iz prve roke.

scipascapa ::

Gem Collection scena?

bučena2 ::

Furbo je izjavil:

Me prav zanima koliko keša je folk že zaslužil s tem? Naj uganem, 0€. Če odštejemo mastne provizije za sveže meso.


Zaslužil že kar nekaj z rudarjenjem. Ker pač ne ciljam na sveže meso in tudi provizije s tega naslova niso nekaj velikega, se bom raje Mcoinov držal in z njimi kaj zaslužil.
Pravijo da je nateg in piramidna shema, jaz mislim da ne, so pa nekateri komentatorji na tem forumu pred štirimi leti enako govorili za BitCoin (pač resen forum o resnih temah in temu je za verjeti, seveda dokler se ne izkaže drugače in komentatorji zamenjajo vzevek)in jaz sem jim takrat celo verjel in jih nisem kupil, ko so bili pod 1€. Tak da ne vse verjet, kar tle gor napišejo/te. Pač stvari je potrebno preizkusit in preverit od znotraj. Jaz verjam, deluje, z Mcoini si lahko kupim avto, sicer ne katerikolo, zaenkrat pač kar ima Selmar na zalogi, se bo pa hitro še kakšna znamka pridružila, ne se bat.


mojca je izjavil:

Jaz še vedno naivno čakam (oz. upam), da bo kdo, ki je dejansko bil na otvoritvi, poročal, kako je potekalo pranje možganov. Na Facebooku/Twitterju so sicer objavili slike avtomobilov, s katerimi so mamili nove člane, ampak bolj zabavno bi bilo slišati kakšno zgodbo iz prve roke.


Mojca, sem bil tam, ni blo nekega pranja možganov, predstavlene so bile spremembe in novosti glede na predfazo platforme, ja avtomobili so bili res tam, za reklamo in ne za mamac novim članom, avtomobili BMW in motorji Yamaha so bili predstavljeni, ker se pri teh dveh zastopnikih da nakup vozil in motorjev plačati z Mcoini.
Blo zanimivo, kar nekaj novosti in sprememb, pač predfaze in dodatnih ugodnosti je konec. Glede na poznavanje takih dogodkov pretiranega ploskanja in ovacij ni bilo, čelo presenetljivo malo, razen ob nastopih Perpetuum Jazzile, kar pa je, glede na njihovo kvaliteto, razumljivo. Ja, so bili tudi malo bolj glasni, ko je kak Bolgar ali pa Romun na oder stopu, ampak to majo u krvi. Tako da je bil dogodek zanimiv, kaj se bo pa naprej dogajalo, bo pa prinesel čas. Jaz verjamem, da je sreča na strani pogumnih.

stara mama ::

Bemu, da bom šel na selmar vprašat če lahk kupujem z mcoini.
ravno grem tja po ene par plastik in čepkov za mojo starino.

Relanium ::

Prav smili se mi tistih 30 ljudi ki je dogodek obiskalo :P

toplakd ::

@bučena2
S katerim imenom pa si bil takrat registriran pred štririmi leti za Bitcoin temo?

mojca ::

Verjetno na dogodku ni bilo samo 30 ljudi, me pa vseeno zanima, koliko jih je prišlo.

Nekje na spletu sem našla podatek še o eni drugi trgovini, ki bo za mcoine prodajala nedrčke.

Morda so za bitcoine nepoučeni res trdili, da je Ponzijeva shema, ampak za nekoga, ki se je poglobil, je bilo jasno, da gre za matematično zelo dobro natuhtan sistem. Tisto, česer ni bilo moč predvideti, je, kako astronomsko jim bo cena v zelo kratkem času narasla.

Za razliko od byxpress-a ti pri BitCoinu ni potrebno novačiti svojcev in prijateljev. In za razliko od byxpress-a je rudarjenje in zapravljanje povsem transparentno.

Glede na to, kakšna šlamparija je njihova spletna stran, bi si predstavljala, da vodilni tudi o kriptovalutah ne vejo kaj dosti. Glede na to, da lahko na e-Bayu "kupiš" vse potrebno za ustanovitev svoje kriptovalute, so morda to celo naredili.

Moj predlog zaslužka z mcoini: ugotoviš, kako točno postaviti svojo build farmo doma, nato pa rudariš, dokler nimaš za avto, kupiš avto in to je to.

bučena2 ::

stara mama je izjavil:

Bemu, da bom šel na selmar vprašat če lahk kupujem z mcoini.
ravno grem tja po ene par plastik in čepkov za mojo starino.


Le vprašaj, če imaš dovolj Mcoinov lahko starino tam pustiš, pa kaj novejšega odpelješ.
Pa sporoč, kaj ti bodo rekli.


Relanium je izjavil:

Prav smili se mi tistih 30 ljudi ki je dogodek obiskalo :P


Ja no, ene 1500 nas je bilo pa res.


toplakd je izjavil:

@bučena2
S katerim imenom pa si bil takrat registriran pred štririmi leti za Bitcoin temo?


Nisem bil registriran, sam če greš pa brat komentarje, pa vidiš da so kar malo buče prodajal, a ne.

Relanium ::

Za 30 ljudi sem ugibal, ker na nobeni sliki ki so jih objavili ni videti občinstva.
In res me zanima, kako je zgledalo občinstvo, lahk pokažeš kako sliko?
Pa v kateri dvorani se je to dogajalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

c3p0 ::

Saj dovolj naivnežev nikoli ni problem najt, jaz zlahka verjamem da jih je bilo 1500. A to še ne pomeni, da verjamem v ta nateg. Ne bom se ponavljal zakaj mislim tako.

Sprobal iskalnik, sedaj pogojno deluje. Pogojno zato, ker mi rezultate prilagaja na Nemčijo. Verjetno je IP iz katerega scrapajo search rezultate, lociran v Nemčiji. :))
Amaterizem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

BorutK-73 ::

Zakaj je ta tema še kar odprta?!

toplakd ::

Zato ker je zanimivo brat ko se vsake tolko najde kak vnet zagovornik.

Roadkill ::

Ja. Malo pomislite, kaj je motiv bučena2, da posta tule. Verjetno zato, ker želi, da se mu vsi posmehujemo, ali pa zato, da ne bo kdo nasedel. :)
Ü

krneki0001 ::

Vsakdo kdor je prebral to temo ve da gre za nateg. Torej se sedaj lahko vsi smejijo. Takega, ki pa pri vsem, kar je povedano, še vedno nasede, bi pa rad tudi sam spoznal. Imam kakšno ponudbo zanj. Recimo da mi da kakih 1200 evrov v zameno za telefon iz banggooda in par coinov po moji izbiri (mu nakažem 250.0000 cent coinov - vrednost nekje 0.00003 BTC, mogoče kdaj celo narastejo na kaj več), pa v svoji računalniški sobi ga bom dal na "hall of fame" in mu nekaj tednov vsako jutro "hailal".
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Furbo ::

Ko sem bil jaz na predavanju, so pomojem nasedli vsi razen mene, folk je požiral tisto nakladanje, kot da je Steve Jobs vstal od mrtvih.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fiction ::

Ok, glede na to, da je bil par dni nazaj velik launch, konec "predfaze" itd. itd., bi prosil, če lahko dobim link do Mcoin (mobilecoin?) github profila ali kjerkoli že imajo izvorno kodo? Hvala.

fiction ::

Erm https://github.com/mobilecoind/mobileco... ne zgleda preveč aktivno (je pa tole fork bitcoin kode). Dvomim, da je to to. https://bitcointalk.org/index.php?topic... Očitno je mobilecoin popularno ime.
Samo MCOIN se hvali z PoW + PoS.

@bučena2: Mi lahko daš prosim vsaj binary?

bučena2 ::

Relanium je izjavil:

Za 30 ljudi sem ugibal, ker na nobeni sliki ki so jih objavili ni videti občinstva.
In res me zanima, kako je zgledalo občinstvo, lahk pokažeš kako sliko?
Pa v kateri dvorani se je to dogajalo?


 Pred začetkom

Pred začetkom




http://mobilecoin.com/

krneki0001 ::

Kje pa jaz lahko rudarim te mobilne konje?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

hojnikb ::

bučena2 je izjavil:

Relanium je izjavil:

Za 30 ljudi sem ugibal, ker na nobeni sliki ki so jih objavili ni videti občinstva.
In res me zanima, kako je zgledalo občinstvo, lahk pokažeš kako sliko?
Pa v kateri dvorani se je to dogajalo?


 Pred začetkom

Pred začetkom




http://mobilecoin.com/

a je bil zastonj golaž na eventu ? :D
#brezpodpisa

theBill ::

bučena2 je izjavil:

Relanium je izjavil:

Za 30 ljudi sem ugibal, ker na nobeni sliki ki so jih objavili ni videti občinstva.
In res me zanima, kako je zgledalo občinstvo, lahk pokažeš kako sliko?
Pa v kateri dvorani se je to dogajalo?


 Pred začetkom

Pred začetkom




http://mobilecoin.com/


Malo ljudi je tole za pol leta nabiranja, toliko jih je bilo vsako soboto na srečanjih za novačenje novih članov GEM Collectiona.



nebivedu - ne moreš s svojo opremo, najami njihov CRX, daj pravih 500 € da ti bo potem tvoj najeti fiktivni CRX minal coine, ki so samo številka na spletni strani;((

Da ne rečem, za kakšne bedake je narejena edina fotka te CRX mašine za minanje, neke grafe skupaj zmetane. Danes ja že obstajajo namenske mašine za minanje, ki pospravijo tele grafe v žep, da o raznih kitajskih mining farmah niti ne govorimo.

CRX
https://www.facebook.com/mcoinclub/phot...

stara mama ::

Pa kdo je ta blond cepec na sliki?
Povsod ga videvam, ziher je eden od skupine ki so to pripravli.

Relanium ::

bučena2 je izjavil:


 Pred začetkom

Pred začetkom



Še vedno ne vemo, kje se je dogodek odvijal.

mojca ::

Relanium je izjavil:

Še vedno ne vemo, kje se je dogodek odvijal.

Na strani policije je bila javna objava (ki izgine, ko je prireditev mimo, še vedno pa jo ima Google med zadetki).

Ampak lokacijo so opisali zgolj kot:

Opis: BYXPRESS GLOBAL LAUNCH
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GOVORCI NA PRIREDITVI IN GLASBENE TOČKE
...

McMallar ::

Facebook pravi:

Ljubljana, Slovenia Exhibition and Conference center, Dunajska cesta 18, 1000 Ljubljana
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

CyberPunk ::

Po domace: Gospodarsko razstavisce.

Glugy ::

Tle bo profitiral sam tist k bo nategnu dost drugih + ogromno bo profitiral tist k se je to spomnu na račun vseh ostalih. Ko bo zmanjkal vložkov se bo stvar sesula. Podobn k kapitalizem..dokler ima kam rast deluje fenomenalno, ko pa ne more več km rast k je zasičen trg pa pride do krize.
Sam čudno ane da pr vsem temu kar nas v izobraževalnem procesu učijo da ne vključjo še neki v tej smeri da potrošnik ne bi padu na tok blesave finte.
Sam zato ker je nekdo nepoučen ali naiven še ne pomen da se mu mora legalno ali nelegalno krast.

sladoled4me ::

krneki0001 je izjavil:

Kje pa jaz lahko rudarim te mobilne konje?
Ne moreš. Lahko najameš njihove mašine, ki ne obstajajajo in ti potem napišejo številko koliko si zaslužil.


fiction je izjavil:

Ok, glede na to, da je bil par dni nazaj velik launch, konec "predfaze" itd. itd., bi prosil, če lahko dobim link do Mcoin (mobilecoin?) github profila ali kjerkoli že imajo izvorno kodo? Hvala.
github profil ne obstaja, ker njihov crypto mojster Simon Karakaš ne zna pisat kode ampak ima calculator namesto serverja :P


fiction je izjavil:

Mi lahko daš prosim vsaj binary?
Ne obstaja open source.


hojnikb je izjavil:

a je bil zastonj golaž na eventu ? :D
Ne. Vstopnina 81e. Pol naše vasi je blo v Ljubljani v soboto in v nedeljo vsi pametni, kolk si bodo napolnili žepe. Winter is coming.

sladoled4me ::

stara mama je izjavil:

Pa kdo je ta blond cepec na sliki?Povsod ga videvam, ziher je eden od skupine ki so to pripravli.
Urban Turnšek je bjondi v ponarejeni Lacoste polo majici, kot je fake MCoin. Eden boljših MLMjevcev, ki je vpisal pol vzhodne Evrope v SiteTalk omrežje, ko je šlo že vse 'zu grund' in naredil s svojo nogo nekaj milijonov. Danes ste vi na vrsti, da vam ustvari lepo prihodnost. LOL. :) http://www.businessforhome.org/2012/10/...

hojnikb ::

Ne. Vstopnina 81e. Pol naše vasi je blo v Ljubljani v soboto in v nedeljo vsi pametni, kolk si bodo napolnili žepe. Winter is coming.


wow. Pa nej še kdo reče, da je kriza pr nas.
#brezpodpisa

sandmat ::

iz linka:
His mother brought him in the Network Marketing business (Herbalife) and in 2009 he made the transition to Sitetalk.


kater dohtar je že rekel, da so matere vsega krive? :)

AnotherMe ::

stara mama je izjavil:

Bemu, da bom šel na selmar vprašat če lahk kupujem z mcoini.
ravno grem tja po ene par plastik in čepkov za mojo starino.

Poročaj prosim! :)

[D]emon ::

sandmat je izjavil:

iz linka:
His mother brought him in the Network Marketing business (Herbalife) and in 2009 he made the transition to Sitetalk.


kater dohtar je že rekel, da so matere vsega krive? :)


Rugelj, afaik.

Skratka, lastna mat ga je nategnila s Herbalife-om, zdej pa on nateguje naprej. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

krneki0001 ::

Kok debilov jim je uspel nategnit. To je noro, pol bodo pa jokal po TV tako kot tisti s krediti v švicarjih.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531247 (25015) sniff

Onecoin

Oddelek: Loža
136049 (4965) Tilen

Coinspace.eu in S-coin - nova ponzijeva shema?

Oddelek: Loža
3112159 (6664) Tilen
»

Piramidni sistem ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15039736 (22023)          
»

Zakaj ne morem komentirati na določeno temo?

Oddelek: Slo-Tech
111446 (1065) Mare2

Več podobnih tem