» »

Pomoč!! ALT Ban

Pomoč!! ALT Ban

WallSreet ::

Bi mi lahko nekdo povedal kak ose rešiti ALT Bana? Oziroma kako se rešiti IP Bana? Obstaja kakšna rešitev recimo da bi spremenil IP računalnika če je to možno in če je to sploh varno? Morda kdo pozna rešitev?

hvala

zee ::

Nimamo kristalno krogle, ki bi nam povedala, kaksno tezavo imas.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

WallSreet ::

zee

Kaj si s tem želel povedati? Dobil sem alt ban in se enostavno ne morem prijaviti z novim profilom in me zdaj zanima kako to zadevo rešiti je morda spremebna ip-ja prava rešitev?

sandmat ::

WallSreet je izjavil:

zee

Kaj si s tem želel povedati? Dobil sem alt ban in se enostavno ne morem prijaviti z novim profilom in me zdaj zanima kako to zadevo rešiti je morda spremebna ip-ja prava rešitev?


nihče nima pojma kaj alt ban pomeni, ker ne gre za računalniški izraz temveč nekaj, kar spominja na kake profile pri FarmVille-like igricah. Če boš povedal o čem govoriš, bomo morda lahko pomagali ;)

WallSreet ::

Ko se prijavim mi napiše tole:

Error
You have been banned.
Alt
This is a permanent ban.
You may continue to browse the forum as a guest

Ko napišem alt ban pomen mi vrže ven shadow ban kar pa pomeni tole

shadowban
Banning a user from a web forum in such a way that the banned user is unaware of the ban. Usually takes the form of showing that user's posts/profile/etc. only to that user; other users never see them. Considered underhanded chicken-shit behavior.

sandmat ::

KAM se prijaviš? Še vedno tavamo v temi.

zee ::

WallSreet je izjavil:

zee

Kaj si s tem želel povedati? Dobil sem alt ban in se enostavno ne morem prijaviti z novim profilom in me zdaj zanima kako to zadevo rešiti je morda spremebna ip-ja prava rešitev?


Kontaktiraj upravljalce foruma in jih pobaraj za vzrok. Tule ti tezko pomagamo, ker ne poznamo pravil foruma, kjer si dobil ban.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

WallSreet ::

Na nek forum? Pač navaden forum...

zee ::

Se enkrat:
Nimamo kristalno krogle, ki bi nam povedala, na katerem forumu imas tezave.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Mare2 ::

WallSreet je izjavil:

Na nek forum? Pač navaden forum...


Alt, misliš Alter?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

WallSreet ::

Kontaktiraj upravljalce foruma in jih pobaraj za vzrok. Tule ti tezko pomagamo, ker ne poznamo pravil foruma, kjer si dobil ban.

To je problem, ker ne najdem kontakta :/ majo sicer mail vendar ni gmail ampak je neki.com in ko klinem na njihov kontakt mi začne odpirati windows 7 pošto, kjer si moram narediti celoten račun in se mi ne da ukvarjati s tem.

Alt, misliš Alter?

Ne alter napiše mi tole glej:

Error
You have been banned.
Alt
This is a permanent ban.
You may continue to browse the forum as a guest

Neki alt ban oziroma Ip ban. Enostavno ne vem kaj narediti ://

hojnikb ::

očitno so že mel dost dober razlog, da te benajo.
#brezpodpisa

D3m ::

Kateri forum je to? In ne nakladaj "en pač".
|HP EliteBook|R5 6650U|

WallSreet ::

Kateri forum je to? In ne nakladaj "en pač".

Navaden forum, zakaj je pomembno?

antireal ::

Prepiši tisti mail "neki.com" v svojo web pošto in od tam pošlji sporočilo...

Gejspodar ::

Si bil že poreden in si zaslužil ban. Po splošni računalniški nepismenosti tudi sklepam, da ne znaš resetirati modema in pobrisati piškotov :))

WallSreet ::

antireal je izjavil:

Prepiši tisti mail "neki.com" v svojo web pošto in od tam pošlji sporočilo...


Kaj misliš s tem Web pošto? Misliš da bi preko svojega gmaila poslal sporočilo? To sem že probal pa mi pošje nazaj mail da je prišlo do napake...

Gejspodar je izjavil:

Si bil že poreden in si zaslužil ban. Po splošni računalniški nepismenosti tudi sklepam, da ne znaš resetirati modema in pobrisati piškotov :))


Se pravi če grem pod zgodovino in označim brisanje piškotov bo potem delovalo? To sem že probal pa se ni spremenilo? Edino če misliš kaj drugega potem pa mi lepo prosim povej če obstaja še kakšen drugi načim brisanja piškotov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

dzinks63 ::

Podaj več informacij, sicer pa glede na tole:

majo sicer mail vendar ni gmail ampak je neki.com in ko klinem na njihov kontakt mi začne odpirati windows 7 pošto, kjer si moram narediti celoten račun in se mi ne da ukvarjati s tem.


Kaj pričakuješ od pomoči, da ti nekdo drug naredi to, kar se tebi ne da? Malce vse skupaj diši po trollanju, če ne bo nič pametnega v nadaljevanju , bo se tema zaprla.

WallSreet ::

Ko želim narediti novi profil mi ob koncu ko potrdim napiše tole:

Error
Sorry, you are not allowed to register on this forum.Alt

dzinks63 je izjavil:

Podaj več informacij, sicer pa glede na tole:

majo sicer mail vendar ni gmail ampak je neki.com in ko klinem na njihov kontakt mi začne odpirati windows 7 pošto, kjer si moram narediti celoten račun in se mi ne da ukvarjati s tem.


Kaj pričakuješ od pomoči, da ti nekdo drug naredi to, kar se tebi ne da? Malce vse skupaj diši po trollanju, če ne bo nič pametnega v nadaljevanju , bo se tema zaprla.



Ne trolam stari! Ko kliknem na njihov kontakt mi odpre Microsoft outlook 2013 kjer se moram prijaviti in ko izpolnim podatke mi javi napako. Zakaj bi trolal zaboga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

bambam20 ::

Preko proxya bi moralo iti.

peglezn ::

ti je pa tud zgori že nekdo napisu kako se izognit kreiranju outlook računa.

hojnikb ::

Če so te banal, so ti tudi dal razlog za ban.
#brezpodpisa

MaterVola ::

WallSreet je izjavil:

To sem že probal pa mi pošje nazaj mail da je prišlo do napake...


Kakšne napake?

MadMax ::

Trol, ki kljub večkratnim pozivom za konkretne info noče podati le-teh.
Zanimivo kako se nekateri trudite, kljub temu, da se njemu ne da enega konkretnega stavka napisat :(
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

crniangeo ::

sklepam da je op banan na kakšnem znanem forumu in bi rad ohranil anonimnost, ker obstaja verjetnost, da je nekdo od obiskovalcev slo-techa moderator ali pogosti obiskovalec dotičnega foruma in ve zakaj je dobil ban.

for @op: predlagam, da počistiš pred pragom, ker si se najverjetneje kar hudo zameril adminom tistega strežnika :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Ziga Dolhar ::

Drži. Zaklepam.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BOLHA NATEG !!

Oddelek: Kaj kupiti
458446 (5709) freesty
»

TeŽava z ikonami na namizju

Oddelek: Pomoč in nasveti
132026 (1903) k4vz0024
»

Kaj si lahko tudi to privoščimo/dobiš samo oznako itd

Oddelek: Slo-Tech
376557 (5822) kr1ženska
»

Call of Duty Modern Warfare 2 - Multiplayer

Oddelek: Igre
91614 (1345) RuskiSnajper

Več podobnih tem