» »

Vrhunski dual sim - Honor 6 plus

Vrhunski dual sim - Honor 6 plus

mehatronik12 ::

Delam in zivim v Avstriji vendar se se vedno kr pogosto vracam v SLovenijo, zato iščem en vrhunski dual sim telefon.

Najbolj mi je v oči padel Honor 6 Plus, vse specifikacije so trenutno med boljšimi...
Ga je že kdo nabavil?? Izkušnje?
Preko katere strani?
Na www.Pandawil.com sem ga našel najceneje zraven tega ti za +5%, krijejo davek,cestnino- leto dni garancije...
Pozna kdo še kakšno boljšo stran?

Če poznate kakšen smartphone z dual sim in s podobnimi ali boljšimi specifikacijami - bi prosil za info!!!


Hvala!

Yaqwsx ::

preveri ce sploh podpira prave frekvence... ker mislim, da jih ne.

mehatronik12 ::

To sem našel, mogoce bo se komu drugemu prav prislo:
- Honor 6 plus

2G bands GSM 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2
3G bands HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - PE-UL00
HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 / TD-SCDMA 1900 / 2000 - PE-TL10
4G bands LTE 1800 / 2100 / TD-LTE 2500 - PE-UL00
(Bands 1, 3, 41)
LTE 1800 / 2100 / 2600 / TD-LTE 1900 / 2300 / 2500 / 2600 - PE-TL10
(Bands 1, 3, 7, 38, 39, 40, 41)

- Slovenija

frekvenca Telekom Si.mobil Tušmobil T-2
800 MHz 2 x 10 MHz 2 x 10 MHz 2 x 10 MHz -
900 MHz 2 x 15 MHz 2 x 15 MHz 2 x 5 MHz -
1800 MHz 2 x 25 MHz 2 x 30 MHz 2 x 10 MHz -
2100 MHz FDD 2 x 20 MHz 2 x 15 MHz 2 x 5 MHz 2 x 15 MHz
2100 MHz TDD 5 MHz 25 MHz - 5 MHz
2600 MHz FDD 2 x 35 MHz 2 x 35 MHz - -
2600 MHz TDD 25 MHz 25 MHz - -

- Avstrija

Frequenzband A1 Telekom T-Mobile
800 MHz 20 10 - 30
900 MHz 21,8 12,2 1,0 35
1800 MHz 15,8 26,4 32,8 75
2100 MHz 20 15 25 60
2600 MHz 25 20 25 70


Ne spoznam se ravno na frekvence: Ampak skupne so 900,1800,2100,2600 (podpira telefon in operaterji)...
Torej bo ta telefon deloval v Avstriji in SLoveniji????

zee ::

Nikoli slisal za to znamko.

V izogib glavobolom in travmam + ce hoces oceni dual SIM telefon, si omisli kaksnega Xiaomija.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Modri dirkač ::

Huawei je tole.

mehatronik12 je izjavil:

Delam in zivim v Avstriji vendar se se vedno kr pogosto vracam v SLovenijo, zato iščem en vrhunski dual sim telefon.

Najbolj mi je v oči padel Honor 6 Plus, vse specifikacije so trenutno med boljšimi...
Ga je že kdo nabavil?? Izkušnje?
Preko katere strani?
Na www.Pandawil.com sem ga našel najceneje zraven tega ti za +5%, krijejo davek,cestnino- leto dni garancije...
Pozna kdo še kakšno boljšo stran?

Če poznate kakšen smartphone z dual sim in s podobnimi ali boljšimi specifikacijami - bi prosil za info!!!


Hvala!

Ne bo držalo, malo preberi drobni tisk...
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

mehatronik12 ::

zee je izjavil:

Nikoli slisal za to znamko.

V izogib glavobolom in travmam + ce hoces oceni dual SIM telefon, si omisli kaksnega Xiaomija.



Jaz sem bil vedno mnenja da je Huawei med boljšimi na kitajskem...
Nikjer nisem omenil da si želim poceni dual SIM telefon!
Želim si dober Dual Sim telefon, NPR: minimalne specifikacije ima ta Honor 6 plus , če ima kateri boljše ali podobne prosim za nasvet....

Modri dirkač je izjavil:

Huawei je tole.

mehatronik12 je izjavil:

Delam in zivim v Avstriji vendar se se vedno kr pogosto vracam v SLovenijo, zato iščem en vrhunski dual sim telefon.

Najbolj mi je v oči padel Honor 6 Plus, vse specifikacije so trenutno med boljšimi...
Ga je že kdo nabavil?? Izkušnje?
Preko katere strani?
Na www.Pandawil.com sem ga našel najceneje zraven tega ti za +5%, krijejo davek,cestnino- leto dni garancije...
Pozna kdo še kakšno boljšo stran?

Če poznate kakšen smartphone z dual sim in s podobnimi ali boljšimi specifikacijami - bi prosil za info!!!


Hvala!

Ne bo držalo, malo preberi drobni tisk...



Na kaj točno se nanaša tvoj zadnji stavek??? Kaj ne bo držalo??

Zgodovina sprememb…

Egidij88 ::

Kupi Moto G in bo. :P

Modri dirkač ::

mehatronik12 je izjavil:

zee je izjavil:

Nikoli slisal za to znamko.

V izogib glavobolom in travmam + ce hoces oceni dual SIM telefon, si omisli kaksnega Xiaomija.



Jaz sem bil vedno mnenja da je Huawei med boljšimi na kitajskem...
Nikjer nisem omenil da si želim poceni dual SIM telefon!
Želim si dober Dual Sim telefon, NPR: minimalne specifikacije ima ta Honor 6 plus , če ima kateri boljše ali podobne prosim za nasvet....

Modri dirkač je izjavil:

Huawei je tole.

mehatronik12 je izjavil:

Delam in zivim v Avstriji vendar se se vedno kr pogosto vracam v SLovenijo, zato iščem en vrhunski dual sim telefon.

Najbolj mi je v oči padel Honor 6 Plus, vse specifikacije so trenutno med boljšimi...
Ga je že kdo nabavil?? Izkušnje?
Preko katere strani?
Na www.Pandawil.com sem ga našel najceneje zraven tega ti za +5%, krijejo davek,cestnino- leto dni garancije...
Pozna kdo še kakšno boljšo stran?

Če poznate kakšen smartphone z dual sim in s podobnimi ali boljšimi specifikacijami - bi prosil za info!!!


Hvala!

Ne bo držalo, malo preberi drobni tisk...



Na kaj točno se nanaša tvoj zadnji stavek??? Kaj ne bo držalo??


Na 5% (or more)
Zaračunajo ti 20%.
Everybody lies!

mehatronik12 ::

Modri dirkač je izjavil:

mehatronik12 je izjavil:

zee je izjavil:

Nikoli slisal za to znamko.

V izogib glavobolom in travmam + ce hoces oceni dual SIM telefon, si omisli kaksnega Xiaomija.



Jaz sem bil vedno mnenja da je Huawei med boljšimi na kitajskem...
Nikjer nisem omenil da si želim poceni dual SIM telefon!
Želim si dober Dual Sim telefon, NPR: minimalne specifikacije ima ta Honor 6 plus , če ima kateri boljše ali podobne prosim za nasvet....

Modri dirkač je izjavil:

Huawei je tole.

mehatronik12 je izjavil:

Delam in zivim v Avstriji vendar se se vedno kr pogosto vracam v SLovenijo, zato iščem en vrhunski dual sim telefon.

Najbolj mi je v oči padel Honor 6 Plus, vse specifikacije so trenutno med boljšimi...
Ga je že kdo nabavil?? Izkušnje?
Preko katere strani?
Na www.Pandawil.com sem ga našel najceneje zraven tega ti za +5%, krijejo davek,cestnino- leto dni garancije...
Pozna kdo še kakšno boljšo stran?

Če poznate kakšen smartphone z dual sim in s podobnimi ali boljšimi specifikacijami - bi prosil za info!!!


Hvala!

Ne bo držalo, malo preberi drobni tisk...



Na kaj točno se nanaša tvoj zadnji stavek??? Kaj ne bo držalo??


Na 5% (or more)
Zaračunajo ti 20%.


Import Tax & VAT Insurance Policy
1, For additional 5% of the total cost of the order value, Pandawill will cover any inccurred Import tax and VAT on this order. Customers could choose this coverage at the payment step when placing orders.
2. When order arrives, if you get charged by the Customs on this order, please take a picture of the payment slip from the Customs and email to Pandawill, and Pandawill will pay you back on the full amount within 3 days (excluding holidays) of receiving your varified proof. The payment slip must contain the information which links the tax or VAT to the order or order content.
3. This insurance applies to both Registered shipping (such as Singapore post, China post,TNT post, etc) and express parcels (such as DHL, Fedex, EMS, etc)
4. The followinng countries are not covered:
Colombia, Venezuela, Guyana, Suriname, Ecuador, Peru, Brazil, Bolivia, Chile, Paraguay, Uruguay, Argentina, French Guyana, Bosnia and Herzegovina, croatia.


Evo drobni tisk, kje ti vidiš problem!!??
Tud na nemškem forumu pišejo da so jim do sedaj še vedno povrnili, pišejo tudi da se jim splača pač zato ker carina ne obdavči vsakega (dosti jih spregleda....)

mehatronik12 ::

Trenutno ga nimajo na zalogi, bojda bo prišel čez 3-7 dni :D. Potem pa ga takoj naročim 32gb z LTE,....
Če še koga zanima dosti bolj informativna in konstruktivna debata o tem modelu:

http://www.android-hilfe.de/honor-6-for...

Modri dirkač ::

 Pandawill

Pandawill



Drobni tisk...
Everybody lies!

mehatronik12 ::

Modri dirkač je izjavil:

 Pandawill

Pandawill



Drobni tisk...


Thx za info!
Sorry moja napaka, tak daleč nisem šel z naročilom...
Jaz sem tako ali tako prijavljen v Avstriji, ki je pa ni na tem seznamu tako da mogoče pridem vseeno skozi s 5%...
Bom vprašal na live chat...

Modri dirkač ::

Aja, jaz sem avtomatsko gledal SLO, no, sicer pa v sSLO mislim, da ni variante, da bi tak paket spregledal.
Everybody lies!

mehatronik12 ::

Vidim da maš kr izkušnje z carino "Modri dirkac", pa bi mi mogoče lahko pojasnil to:

Naročil sem badminton lopar noname za 20 e, mi pošljejo da so pregledali paket in če jim pošljem račun. Naredim vse to in čez par dni dobim račun za 5e nekje za stroške pregleda al nekaj takega.
Zakaj za vraga morem to plačat če je blo vse ok z robo??
Isto je bilo z gripi za 20e in z usb klučem za 17e!!

Dva telefona enga za 80e in enga za 105e pa so spregledali, samo za info...

Vse to je bilo pred enim letom naročeno v Slovenijo...

St235 ::

Poglej v temo, ki je namenjna carini, kjer smo to že 1000x premleli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Yaqwsx ::

oprosti malo pozno glede frekvenc. simobil uporablja za LTE 800, 1800 in 2600. A1 v avstriji pa 800 in 2600. ta telefon pa podpira 1800, 2100 in 2500.

tako, da v avstriji LTE sploh ne bo deloval na A1. na simobilu pa samo kjer bo 1800 frekvenca na razpolago..


vir:
List of LTE networks @ Wikipedia

mehatronik12 ::

Mogoče bo komu v pomoč...
Ravno govoril s Pandawill-support, ob naročanju v Avstrijo ti obračunajo samo 5% "VAT Insurance". Pri velikih vsotah se to kr pozna :D....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje za tiste, ki imajo dual SIM telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
92361 (1653) Mavrik
»

Dual sim android telefon (ranga S3)

Oddelek: Mobilne tehnologije
354913 (3591) SmeskoSnezak
»

Dve SIM kartici, Lte, dobra kamera? Ni Bogve kaj!

Oddelek: Mobilne tehnologije
232739 (1817) Vlayke
»

Huawei Honor 6

Oddelek: Mobilne tehnologije
133867 (2893) strajnarR
»

Telefon z dvema SIM karticama (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412892 (11432) radmannsdorf

Več podobnih tem