» »

Dve SIM kartici, Lte, dobra kamera? Ni Bogve kaj!

Dve SIM kartici, Lte, dobra kamera? Ni Bogve kaj!

jozekuch ::

Zdi se mi, da si moram kupiti tak aparat. Pri tem se mi pa zdi čudno, ker pravijo na informacijah, da je čedalje manj aparatov z dvema karticama in da niso »bogvekaj«

Ne vem če prav razmišljam:

Dve kartici rabim, da lahko vstavim službeno in privat številko
ali v tujini kombiniram privat številko s »tujo« kartico za prenos podatkov.

Lte rabim, da je dovolj hiter internet predvsem kadar imam vključeno prenosno dostopno točko preko katere delam s prenosnikom.

Dobro kamero (min 8 megapix) rabim, ker rad na hitro priložnostno posnamem kaj zanimivega.

Ok? Ali prav razmišljam?
Zakaj so dve SIM kartici iz mode?


Hvala in Dob'r dan
MaRe
  • spremenilo: jozekuch ()

mitja73 ::

Thunder wave ::

Xperia Z3 Dual, ce denar ni ovira.

;-) ::

Htc 816 dual sim zakon, sem imel dual sedaj imam navadnega in je pravtako zakon nov v avstriji na bencinski stane piclih 200eur

fosil ::

Pri nas je ponudbe dual sim telefonov obup. Boš moral čez mejo pogledat.
Tako je!

loveJDM ::

lumia 640,preveri,200e v slo

fantasycamp ::

edigital.si/mobilni-telefoni-in-oprema/mobilni-telefoni/pametni-telefoni-c14257.html?cat=14257&manufacturer=&categoryList[txt]=&limit=192&orderby=price&order=0&oldies=0&cat=14257&categoryList[txt]=&pagenumber=0&limit=24&orderby=price&order=0&oldies=0&catfilter3398[0]=1&catfilter3403[2]=3

Utk ::

Obstaja tudi kaj kar ni v velikosti tablice?

borut_p ::

Obstaja ja - vpisi samsung duos in ti najde par stvari. Samo res je to bolj cr.. Sem imel enega pa je vrag klical samega sebe (ti zvoni telefon pa je mrtva linija).
Sedaj imam raje dva telefona. Nekaj cheap za doma, malo boljsega za sluzbeno rabo

jozekuch ::

Dve kartici se mi zdijo zelo praktični.
(Zakaj na tem področju ni boljše ponudbe. Ali folk kaj ne razume? Ali jaz ne razumem in sem zadaj z navadami?
Aktualno uporabljam Samsung Duos Galaxy.
Predvsem prenosna dostopna točka dela počaaaaaasi. Še bolj počasi! Ne da se!
MaRe

mitja73 ::

Pa sej je kr neki ponudbe.

radmannsdorf ::

Filip5 ::

Poglej kako Lumio dual sim. WP je zakon za resno in poslovno rabo.
Pa cekiri Amazon.de pa Amazon.it
Sm narocu L735 z Amazon.it za 210EUR pri nas je bla 290EUR u redni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Filip5 ()

Znida ::

Ozri se še za kitajci: kitajc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Znida ()

nofaith ::

Asus zenfone2 je tut dualsim pa ma vse kar rabis.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

stara mama ::

Se mi zdi da operaterjem ni najbolj v interesu ponujat take telefone, zato nikoli ni nobenih pametnih.

zee ::

Xiaomi Redmi 1/2 + se nekaj drugih modelov, vendar se ne spomnem imen.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jozekuch ::

Ponujajo mi:
Lenovo p70
in/ali
Lenovo A6000
(Majčkeno sem zmeden.)
MaRe

nekikr ::

stara mama je izjavil:

Se mi zdi da operaterjem ni najbolj v interesu ponujat take telefone, zato nikoli ni nobenih pametnih.

V bistvu jih velika, velika, velika večina ljudi ne potrebuje. Izbira je temu primerna. Osebno sem sicer precej presenečen, da je glede na povpraševanje tako velika ponudba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

Bellzmet ::

Va katerem primeru pa sploh sedaj (glede na to, da so klici v paketih neomejeni v vsa omrežja) sploh še pride prav GSM z 2 sim karticama? Mogoče ena za tujino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

nekikr ::

Ena za poslovne zadeve, ena za prenos podatkov v tujini recimo. Čeprav v tem primeru je skoraj boljša opcija prenosni 3G modem/router z baterijo, jaz raje to koristim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

radmannsdorf ::

privat/službeni sim

huelz ::

Vzel tole, ima tocno to kar rabis, pa se cena ni dosti visja od tujine, res pa je, da je 1GB/8GB model, ampak se da prezivet.
Ker 5"+ krav res ne mislim nosit naokoli, ze ta mi je skrajna meja (menjava za stari HOX sicer).

Vlayke ::

En od razlogov, zakaj so Dual SIM telefoni redki je tudi prisotnost mobilnih hotspot naprav.

Te so zelo uporabne točno za namen rabe podatkov v tujini. Pa brez težav na njih priključiš vse wireless naprave, ki jih imaš s sabo in ob tem dodatno ne kuriš telefonove baterije.
Je pa seveda res, da to tebi ne pomaga, ker želiš met doma dve številki na telefonu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni smart phone

Oddelek: Kaj kupiti
142024 (1773) Scaramouche
»

HTC Desire 816 vs Lumia 830 vs Lumia 640 XL

Oddelek: Mobilne tehnologije
141475 (885) Siddh
»

Lumia 535

Oddelek: Mobilne tehnologije
337335 (4902) PrihajaNodi
»

Windows tel

Oddelek: Mobilne tehnologije
172282 (1595) Domobrancek
»

4" mobilni telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
142040 (1548) fosil

Več podobnih tem