» »

Visa brezimenska?

Visa brezimenska?

Robi :P ::

Zdravo,

iščem Viso ( predplačniško ) brezimesnko, in sicer rabim za paypal... A je sploh mogoče dobiti brezimesnko Viso?

Lp
  • zaklenil: Mavrik ()

knesz ::

SmartPay

Tarzan ::

Banka Koper, mislim, da se kartici reče Moja.

Robi :P ::

knesz je izjavil:

SmartPay

A ni smartpay prek MasterCard-a? Pozabil sem omenit obvezno mora bit VISA ker paypal dovoljuje izplačilo samo na VISO

Gejspodar ::

PayPal TopUp.

knesz ::

Robi :P je izjavil:

knesz je izjavil:

SmartPay

A ni smartpay prek MasterCard-a? Pozabil sem omenit obvezno mora bit VISA ker paypal dovoljuje izplačilo samo na VISO

Potem pa vprašanje, če boš našel tako (za izplačila). Pranje denarja pa to...

Robi :P ::

Tarzan je izjavil:

Banka Koper, mislim, da se kartici reče Moja.

Zaenkrat se najbols zgleda grem bolj podrobno prebrat pogoje... hvala

matobeli ::

nazadnje ko sem se za to zanimal pri slovenskih bankah ni bilo mogoče naredit anonimne kartice, fizične ali samo spletne.

Mogoče kaj preko neta izven SLO ali EU, pa še tam znajo kakšne dokumente zahtevat.

edit: Tistale "Moja" ne bo igrala, za otvoritev potrebuješ ID

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Robi :P ::

matobeli je izjavil:

nazadnje ko sem se za to zanimal pri slovenskih bankah ni bilo mogoče naredit anonimne kartice, fizične ali samo spletne.

Mogoče kaj preko neta izven SLO ali EU, pa še tam znajo kakšne dokumente zahtevat.

edit: Tistale "Moja" ne bo igrala, za otvoritev potrebuješ ID

Ja očitno nebom dobil take da bi lahk brezimensko izplacal... Za mojo so mi poslali poundbo use kul ampak hocejo met spet davčno ipd. tko da odpade... hvala vsem

Sami ::

Banka Koper ima viso, 10EUR stroška za 4 leta poslovanja, ni pa brezimenska.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Robi :P ::

Sami je izjavil:

Banka Koper ima viso, 10EUR stroška za 4 leta poslovanja, ni pa brezimenska.

Preveril. Hočejo davčno in seveda vse ostale podatke.

111111111111 ::

Robi :P je izjavil:

Zdravo,

iščem Viso ( predplačniško ) brezimesnko, in sicer rabim za paypal... A je sploh mogoče dobiti brezimesnko Viso?

Lp


Za izplačila ne, za plačevanje pa ni panike.

bogi ::

Nekaj podobnega rabim za skrill. Sem naročil Skrill kartico. Res da ima skrill podatke, samo ali jih bo pošiljal Sloveniji?

Roadkill ::

Da.

Dejte mal uporabit možgane in razmislite, zakaj bi vam kdo dal kreditno kartico, če nima vaših podatkov....
Kako bi sebe zavaroval pred tem, da ga nategnete?

Sploh zato, ker vsi ki to iščete počtene to zato, ker nimate denarja za normalno kreditno oziroma probavate neke mutne fore.
Ü

bogi ::

Roadkill je izjavil:

Da.

Dejte mal uporabit možgane in razmislite, zakaj bi vam kdo dal kreditno kartico, če nima vaših podatkov....
Kako bi sebe zavaroval pred tem, da ga nategnete?


Sploh zato, ker vsi ki to iščete počtene to zato, ker nimate denarja za normalno kreditno oziroma probavate neke mutne fore.


Boš ti dal 40% profita državi, če to ni potrebno? :)
Sploh pa ne gre za kreditno kartico. Zapraviš lahko samo toliko kot imaš gor in nič več. Torej zapraviš lahko samo svoj denar in ne nek kredit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bogi ()

111111111111 ::

bogi je izjavil:


Boš ti dal 40% profita državi, če to ni potrebno? :)
Sploh pa ne gre za kreditno kartico. Zapraviš lahko samo toliko kot imaš gor in nič več. Torej zapraviš lahko samo svoj denar in ne nek kredit...


Za par jurjev na leto te ne bo noben preganjal... v praksi. Možnost je edino Skrill in potem od tam kupuješ in v Slovenijo ne pride nobenega dobička, to se je včasih dalo. Pač si kupil nek hardware in ga tukaj prodal po neki normalni ceni in dobil gotovino. Tax. free.

Kako je pa danes... POjma nimam in tudi ne svetujem takih mahinacij.

Sami ::

Drugače v Sloveniji ni "brezimenskih" produktov, tudi recimo Smartpay kartica ni čisto brezimenska, rabijo tudi naslov kam jo poslati, saj jo po novem ne dobiš več na prodajnem mestu. V kolikor davčni urad zahteva podatke o določeni osebi jih po zakonu morajo predati.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

pero_feder ::

Pri temu kar hoces sta (vsaj) dva problema.

Najprej je ta, da paypal blokira vse bolj ali manj anonimne kartice, takoj ko postanejo popularne. Drugi pa je da je težko dobit takšno kartico, še posebej če hočeš na njo tudi prejemati denar.

Neki se dobi recimo na https://bitcointalk.org/index.php?board... ampak je fora v temu, da ti jo bo paypal prej ali slej blokiru in tudi banke od katerih so kartice jih včasih blokirajo (se pravi ne puščaj gor denarja ampak takoj dvigni).

Sami ::

Na predplačniške kartice prilivov ne boš mogel prejemati, tudi Smartpay priliv zavrne oz. podjetje za prejem nakazila ne odgovarja.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

pero_feder ::

Za danes ne bom trdil, ampak par mesecev nazaj si lahko dobil nakazilo na nekatere kartice (in/ali njihove bančne račune) z mojega linka.

Roadkill ::

bogi je izjavil:

Boš ti dal 40% profita državi, če to ni potrebno? :)

Seveda. Saj to počnem že 10 let vsak mesec.

A v trgovini tudi bombone v žepe natlačiš in upaš, da ne bodo opazili?

In potem zunaj pred vrati vsakemu razlagaš... "Zakaj bi plačal, če ni potrebno, pizda si bedak!"
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

sese12 ::

SmartPayCard si lahko urediš preko neta

http://www.smartpaycard.net/si/default....

bogi ::

Roadkill je izjavil:

bogi je izjavil:

Boš ti dal 40% profita državi, če to ni potrebno? :)

Seveda. Saj to počnem že 10 let vsak mesec.

A v trgovini tudi bombone v žepe natlačiš in upaš, da ne bodo opazili?

In potem zunaj pred vrati vsakemu razlagaš... "Zakaj bi plačal, če ni potrebno, pizda si bedak!"

Bedak bi bil, če ne bi iskal alternative, torej, če je kdo bedak si to ti. Kar bodi še naprej ovca in daj naši super državi še kakšen evro več kot je potrebno.

Sami ::

sese12 je izjavil:

SmartPayCard si lahko urediš preko neta

http://www.smartpaycard.net/si/default....


Lahko urediš preko neta, moraš pa seveda izpolniti najprej spletni obrazec, kjer podaš svoje osebne podatke (https://www.smartpaycard.net/si/narocil....
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Ribič ::

Slišal sem, da obstajajo neke anonimne virtualne predplačane kartice, ki se jih da naročiti na določenih tujih spletnih straneh, samo s tem nimam izkušenj. Sicer pa Bitcoin.

Red_Mamba ::

Anonimnih CC ni!
ce ti jo pa kdo uredi so pa to neka mutna posla in what goes around comes around.

Ce noces davke v Slo placevat imas cist legalno opcijo, da se izselis in gres delat v tujino.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Arctander ::

V Italiji na pošti dobiš predplačniško brezimensko Viso:

http://www.postepay.it/Postepay_Standar...

http://www.postepay.it/Postepay_Standar...

branc ::

Zakaj bi nekdo z dobrimi nameni hotel brezimensko kartico?

Machete ::

bogi je izjavil:

Kar bodi še naprej ovca in daj naši super državi še kakšen evro več kot je potrebno.

Dobro da imamo ljudi, ki sami ocenijo koliko je potrebno :)
Dajmo proračun za 2018 kar na kickstarter.

Gogo ::

Italijanska pošta zahteva tudi davčno številko in osebno.

Puoi acquistarla presso gli uffici postali presentando un documento di identità valido e il tuo codice fiscale.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

ferdov ::

Arctander je izjavil:

V Italiji na pošti dobiš predplačniško brezimensko Viso:

http://www.postepay.it/Postepay_Standar...

http://www.postepay.it/Postepay_Standar...


O italijanščini nimam pojma, kaj bi tole pomenilo po naše:) " Per richiederla non hai bisogno di avere un conto corrente: vai nell’ufficio postale più vicino a te con un documento d’identità valido ed il codice fiscale e il gioco è fatto!"

vorantz ::

To pomeni: Za to kartico ne rabiš transakcijskega računa. Greš na najbližjo pošto z veljavnim osebnim dokumentom in davčno številko in jo dobiš.

Kurzweil ::

Ali dejansko obstaja bančni račun, ki ni vezan na davčno številko? Sem skoraj prepričan, da to ni mogoče, vsaj v bolj razvitih državah ne, sicer bi bilo to odlično recimo za kakšno dopolnilno dejavnost, da ne bi bilo težav z dohodnino, preveč prihodkov... mnogo imam kolegov, ki poleg službe recimo 2-3x letno še kaj naredijo pa nebi imeli radi s.p.-ja, d.o.o.-ja ali pa nebi radi dali brutalnih davkov preko avtorske pogodbe...

Arctander ::

Aha, zdaj vidim, da bi se OP rad skril pred dacarji. Nope, ne bo šlo, vsaj v EU ne.

Italijanska brezimenska Visa je anonimna nasproti tretji osebi (tistemu, ki mu plačuješ, ali ki tebi nakazuje denar nanjo), ni pa anonimna z vidika cesarja.

Robi :P ::

Kako veliki zneski pa sploh štejejo v dohodnino? Ker imam 50€ za prenest na viso in bom pač na to svojo, ki jo mam... V nadaljne pa se bom izogibal transakcijam na PP.

GTX970 ::

ferdov je izjavil:

Arctander je izjavil:

V Italiji na pošti dobiš predplačniško brezimensko Viso:

http://www.postepay.it/Postepay_Standar...

http://www.postepay.it/Postepay_Standar...


O italijanščini nimam pojma, kaj bi tole pomenilo po naše:) " Per richiederla non hai bisogno di avere un conto corrente: vai nell’ufficio postale più vicino a te con un documento d’identità valido ed il codice fiscale e il gioco è fatto!"

To request it you do not need to have a current account: go to the post office near you with a valid ID and the tax code, and you're done!

ferdov ::

Razmišljate premalo pokvarjeno. Taka kartica ni primerna samo za skrivanje pred davkarijo, veliko bolj primerna je za plačevanje in prejemanje denarja iz kriminalnih dejanj.

Nakažem denar na kartico, dobim drogo v poštni nabiralnik. Ne vem kdo mi je prinesel nič. Prodajalec pa kartico v miru uporablja za nakupe najnujnejših stvari (avti, zlato ipd).

Anonimni produkti (kar ta kartica bi bila) niso v skladu z direktivami o preprečevanju pranja denarja. Ne v EU ne v USA.

PS. Razumem italjansko:)

Roadkill ::

Najbolj smešno je pa, da si ti lahko nakažeš precej veliko keša iz Skrill-a in podobnih sajtov, pa ne bo nihče nič vprašal.

Gre se samo, če boš ob koncu leta naredil samoprijavo davčni ali ne.

Mislim, da se v zadnjih dveh letih od kar ne spremljam ni veliko spremenilo in pokeraši še vedno prenašajo velike vsote.

Tule se pa OP sekira, ker je 50€ na stavah/pokru dobil. :DD
Ü

Robi :P ::

Roadkill je izjavil:

Najbolj smešno je pa, da si ti lahko nakažeš precej veliko keša iz Skrill-a in podobnih sajtov, pa ne bo nihče nič vprašal.

Gre se samo, če boš ob koncu leta naredil samoprijavo davčni ali ne.

Mislim, da se v zadnjih dveh letih od kar ne spremljam ni veliko spremenilo in pokeraši še vedno prenašajo velike vsote.

Tule se pa OP sekira, ker je 50€ na stavah/pokru dobil. :DD

Haha točno to :D Ne dilam drog al pa kej takega sam rad bi 50€ izplaco pa me zanima kako bo z dohodnino.

branc ::

Zato pa smo v riti, ker vsak razmišlja, kako nategniti državo - začenvši s takim drobižem.

Robi :P ::

branc je izjavil:

Zato pa smo v riti, ker vsak razmišlja, kako nategniti državo - začenvši s takim drobižem.

Država pa nateguje nas pa ne zato ker si hočemo neki izplačat mim dohodnine ampak zato ker tisti na vrhu pokradejo, posojamo okol po EU ipd ipd.

branc ::

Robi :P je izjavil:

branc je izjavil:

Zato pa smo v riti, ker vsak razmišlja, kako nategniti državo - začenvši s takim drobižem.

Država pa nateguje nas pa ne zato ker si hočemo neki izplačat mim dohodnine ampak zato ker tisti na vrhu pokradejo, posojamo okol po EU ipd ipd.



Rešitev je, da nehamo podpirati koruptivne politike/trakulje, ne pa utaja. Država smo državljani, ne pa politiki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: branc ()

St235 ::

Robi :P je izjavil:

branc je izjavil:

Zato pa smo v riti, ker vsak razmišlja, kako nategniti državo - začenvši s takim drobižem.

Država pa nateguje nas pa ne zato ker si hočemo neki izplačat mim dohodnine ampak zato ker tisti na vrhu pokradejo, posojamo okol po EU ipd ipd.


Po domače povedano si navaden lopov, ki nima jajc da bi kradel bombone, zato iščeš kvazi anonimne rešitve, kjer te ne bodo dobil?

crniangeo ::

verjetno si op zeli iz ukradinih ccjev nakazat na brezlastnisko kartico, s koder bi si nakazal deanr :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Looooooka ::

Anonimne kartice so omejene. SmartPayCard do 250 eur.
Pa ne zato, ker bi si to želele firme, ki majo take kartice ampak preprosto zato, ker je taka zakonodaja.
Prav tako so vse banke in izdajatelji takih kartic dolžni vpisovati vse transakcije nad 1000 eur v EU bazo, ki se uporablja za preprečevanje pranja denarja in podobnih zadev. Če slučajno poznate kakšno, ki to ne dela ste lahko zihr, da kršijo zakon.
Je nek razlog zakaj določene banke omogočajo, da prineseš 50.000 eur pa ti jih spravijo na račun v roku 50 dneh tko da ni nekega takojšnjega problema.

Robi :P ::

Lakotnik29 in crniangeo očitno nista prebrala posta kolk si mam namen izplačat in kam? Lakotnik29 očitno si dost kradel bombone ipd. da tole omenjaš? No js nism... crniangeo ti pa kradeš ccje? Predn koga obtožite preberte zgornje poste ne pa de se delate še večje debile kot ste!!! Zaključek: Tistih 50€ iz paypala gre na mojo osebno VISO in pa v dohodnino ker druge možnosti ni. Sicer pa sami povejte zakaj kupujete robo za računalnike v nemičji ( kjer je logično cenejša ) in tako odžirate promet slovenskih trgovcem oz. slovenskemu gospodarstvu???!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

lp usem

Vice ::

A ti govoriš o 50€ al o 5000€? Mislim ker k... te bo povohal za 50€???? Razne manipulacije se ti splačajo ko je številka 5 mestna. Zaradi stroškov. Namreč večja je vsota nižji so stroški.

crniangeo ::

Kakšno gospodarstvo neki ? To da si je nekdo dvignil marže v tri krasne pa res ne bomo spodbujal. V kolikor pa bi bila uravnilovka glede marž pa bi se mi lahko pogovarjali o spodbujanju slovenskega gospodarstva.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Mavrik ::

Ste že zajadrali stran od teme v pizdenje.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paysafe

Oddelek: Omrežja in internet
225506 (939) Route66
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108470 (36391) Andro457
»

Bančna kartica brez lastnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
288553 (5192) SaXsIm
»

Anonimne bančne kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214107 (8441) Mmmmm1
»

Paypal račun brez primerne kartice

Oddelek: Loža
295459 (4664) Žrlo

Več podobnih tem