» »

GoPro dodatki

GoPro dodatki

PacificBlue ::

Sem kupil novo gopro 4 kamero(silver edition) in me zanima kako je s temi dodatki za kamero, head mount in chesty..kaj je najbolj praktično uporabljati pri smučanju?Ima kdo že kake izkušnje, nekje sem prebral, da te kamera na glavi ovira, da ti sili čelada naprej, da te začne boleti vrat itd. Pa kako hitro bi prišla roba, če bi naročil iz aliexpress.com?Ker samo originalen chesty pride skoraj 50 evrov, na aliexpressu pa dobiš kopijo v kompletu, zraven še tripod in head strap za 20 dolarjev.

hvala in lp

Karton4 ::

Tole, da je kamera ovira na čeladi in da te boli potem glava pa je čisto bullshit...tistih par gramov sploh ne opaziš...(garantirano, preizkuseno!)
Zdej, če hočeš res poceni, je edina varjanta aliexpress "ne me vzet za besedo", na ebayu, dobis tudi zelo kvalitetno robo in poceni, in še je iz EU(cakanje max 10dni). Aliexpress 1 mesec čakanja oz. odvisno kolko daš za pošto.
Chesty, snemaš bolj sebe in tla.
Head pa okolico(naravo okoli tebe).
Meni je naboljše, da imas tisto dolgo palico, ki snemaš lahko karkoli zelis.
Tudi na smuči jo je fanj imet, pač kakor pravim, stvar okusa :)

PacificBlue ::

Sem parkrat takole potežkal prej kamero z ohišjem pa ja ni težka, samo sem mislil po dveh, treh urah smučanja mogoče:).Če je tako potem, da ni problema s težo pa bom že preživel.
Sicer sem pa ravno malo bolj pobrskal po spletu pa vidim, da se prodaja tudi preko bolhe poceni rabljeni chestys. Bom še razmislil, tudi palica mi je ok možnost, mogoče še najbolj kar se snemanja tiče.

pOwn€d ::

Hey guys! A mislite, da so tile kitajski GoPro dodatki v redu za kupit?

jarre ::

pOwn€d je izjavil:

Hey guys! A mislite, da so tile kitajski GoPro dodatki v redu za kupit?



Vsekakor so vredni nakupa. Za nečaka sem kupil podoben 48 delni set na Amazon.de in je vse kvalitetno in zelo uporabno.

McClane ::

Itak da so, ne kupuj originalnih ker dobiš kopije res poceni. Tudi sam imel podoben komplet in so čisto lepo držali.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

kmegli ::

Lahko pogledaš na gizzmo, jih ima v paketu, te dodatke. Sam sem jih kupil tam in nimam nobenih težav.

pOwn€d ::

Zdravo še enkrat. Sedaj sem našel tudi slovensko verzijo kitajskih dodatkov. Prednost je, da bom to dobil mnogo hitreje: gosport.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero akcijsko kamero kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23956766 (5221) Jebac18
»

GoPro "alternativa"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12937248 (12259) BivšiUser2
»

GoPro 4 Silver ali GoPro 4 Black

Oddelek: Kaj kupiti
51409 (1314) McClane
»

GoPro

Oddelek: Kaj kupiti
339514 (6016) gasperxp1
»

helmet cam?

Oddelek: Kaj kupiti
51535 (1481) CrustyDOD

Več podobnih tem