» »

otroški voziček

otroški voziček

kumer ::

Dober dan

Ali morda veste kje v EU imajo veliko izbiro in ugodne cene za otroške vozičke.
V kateri spletni trgovini?

Hvala

LP

treker ::

ebay.de :)

kumer ::

to poznam, zanima me če obstaja še kakšna specializirana trgovina z nižjimi cenami...
LP

STASI ::

A pa veš kaj bi rad?

Ker je lažje iskati. Drugače sem jaz preko http://www.idealo.de/ našel naš Quinny Freestlyler za 200€ ceneje s poštnino kot pri nas.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

kumer ::

kupuje sodelavka, ne vem točno kaj
vem pa, da več kot 300 eur ne pride v poštev
se za ta denar sploh dobi spodoben voziček?

lp

r3dkv1c4 ::

kumer je izjavil:

kupuje sodelavka, ne vem točno kaj
vem pa, da več kot 300 eur ne pride v poštev
se za ta denar sploh dobi spodoben voziček?

lp

lesnina
lj-brdo

tfk

Machete ::

Vzame naj rabljenega. 'kot novega' dobiš za pol cene ali manj.

Malajlo ::

V Celovcu pri Schmidusem kupil Brittaxa (Römer) za tretjino cene Quinnyja, na e-bayu je bil pa takrat cenejši samo za nekaj evrov (preračunano v evre nekih 250 oz. 230 EUR). Imajo pa spletno stran še vedno porazno ;)
Sicer se pa pri vozičkih gleda najprej teža in stabilnost. Potem enostavnost zlaganja (če ga z eno roko lahko sestaviš, prav pride). Tricikli so primerni za vsak teren. Kolesa morajo biti enojna (ker sicer se kamni zatikajo vmes) in čimvečja. Disk bremze pridejo v poštev, če misli mami rolat (ampak to je itak samo preseravanje, ker bo rolala glih ene trikrat, potem jo bo pa križ bolel, ker moraš še voz potiskat pred sabo).
In še ena zelo pomembna zadeva - barva. Moje prvo dete se je v šenkanem vozičku drlo kot zmešano. Stari je bil pa ok. Problem je bila barva. Siva in temno modra je bila očitno preveč moreča. Ko sva potem kupovala drugega, sem otroka posedal v različne barve in je na koncu zmagala oranžno-rjava kombinacija.
 nekaj takega za trajbanje čez drn in strn

nekaj takega za trajbanje čez drn in strn

r3dkv1c4 ::

Pozabil si na zelo pomembno plat in sicer udobje.

Velikost košare in kasneje športnega dela je zelo pomembna.Otrok se ne sme počutit otesnjenega, ker bo po zelo kratkem času to tudi nazorno pokazal-dretje.

Malajlo ::

Blah. Važn, da ven ne pade. Štirimestna kombinacijska ključavnica na okovih je dovolj >:D

Invictus ::

OP, če rabiš otroški voziček, imam enega za prodajo.

3 v enem, trikolesnik z velikimi kolesi.

Avto sedež + posteljica + navaden sedež.

Pošlji ZS ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

buttcrack ::

sem mal čekiral zadnje teste in poiskal cene za tiste bolje ocenjene - romer II+III varianto.

ker imam enega romer I+II+III in smo zadovoljni, sem se odločil, da bo naslednji ista firma, sploh na oceno iz testov.

potem pa najdem Kid II za 90€, Kidfix SL za 125€ in še upgrejd Kidfix SL SICT za 145€. Dejansko imajo vsi trije enako oceno in me samo zanima kako so lahko vsi trije enako varni? Če me nihče ne prepriča, bom itak vzel najdražjega, ker naj bi imel še neko dodatno bočno zaščito. Ta zadnja varianta na AMZS testu sicer nima ocene, jo pa je podal OAMTC.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Otroški avtosedež

Oddelek: Loža
4811412 (1152) Sebastian_H
»

Kateri avtosedez za otroka od 8 mesecev dalje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6923117 (4700) TheBlueOne
»

Manjši družinski avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
589011 (7221) m0LN4r
»

Nakup novega enoprostorca

Oddelek: Na cesti
307618 (6502) Malajlo
»

Mali avto in otrok/dojenček (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29036042 (29574) Super Sonic

Več podobnih tem