» »

lg g2

lg g2

1
2
3

hojnikb ::

>Hojnik. Lg crap je svetlobna leta pred Sammy ali HTC crapom. LG crap vsaj dela. S fonom sem presneto zadovoljen, sploh ker sem ze 3 Nexuse dal skozi in bil zelo skepticen.v


No, ko sem se igračkal z 4x in one x prejšno rundo nakupov, mi je bil sense daleč spredaj kar se tiče izgleda in funkcionalnosti. Sicer nwm kako je zdaj, ampak sodeč po videih zgleda LGjev UI presneto ogaben in gimicky.

In any case, vedno se da poflešat drug rom gor :)
#brezpodpisa

blackbfm ::

kaj pa je tok ogabnega? meni se zdi precej čist, je pa res da takoj ko ga prižgeš moraš zamenjat stock ozadja in zvonenja.. pa animation scale daš na .5x, tojeto

klinker ::

Hmja no...design je pac stvar okusa.
Meni je HTCjev UI vizuelno in pa tudi sam layout se slabsi od Sammy-jevega, v bistvu je LGjev se najbolj Sammy-ju podoben tu.
Sam gledam samo to, da kar je, ima da dela.
Pri hisi imamo ONE M7 in mi nikakor ne sede.
Drugace pa fon dela super in baterija drzi 2 dni konkretne uporabe, izkljucene igre, ker jih pac ne spilam, siper pa po vecini ga na 3 dni filam. Crasha za sedaj v 1 mescu tudi se nisem dozivel nobenega.
Drugace pa od kar imam Android nisem nikoli posodabljal preko OTA. Vedno full wipe in clean install. Kar je zihr je zihr, sploh pri takih vecjih nadgradnjah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

hojnikb ::

> Drugace pa fon dela super in baterija drzi 2 dni konkretne uporabe, izkljucene igre, ker jih pac ne spilam, siper pa po vecini ga na 3 dni filam. Crasha za sedaj v 1 mescu tudi se nisem dozivel nobenega.

No, to je dober slišat. Zdajšni telefon ima namreč obup od baterije :|
#brezpodpisa

Dr_M ::

hojnikb je izjavil:

>Hojnik. Lg crap je svetlobna leta pred Sammy ali HTC crapom. LG crap vsaj dela. S fonom sem presneto zadovoljen, sploh ker sem ze 3 Nexuse dal skozi in bil zelo skepticen.v


No, ko sem se igračkal z 4x in one x prejšno rundo nakupov, mi je bil sense daleč spredaj kar se tiče izgleda in funkcionalnosti. Sicer nwm kako je zdaj, ampak sodeč po videih zgleda LGjev UI presneto ogaben in gimicky.

In any case, vedno se da poflešat drug rom gor :)


Na JB je imel LG dalec najboljsi vmesnik na androidu, pri G3 mi pa UI ni vsec (je na KK in LP prakticno enak).
CM bi se pa jaz izogibal, meni je unicil 4X HD.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

blackbfm ::

No, to je dober slišat. Zdajšni telefon ima namreč obup od baterije


Naceloma je dobra baterija, ampak po drugi strani pa je poraba lahko tut visoka :-) jaz imam povprecen screen on time nekje 5 ur plus minus

hojnikb ::

> CM bi se pa jaz izogibal, meni je unicil 4X HD.

Kako to ?
#brezpodpisa

galu ::

@klinker

si uporabil file iz tega linka: http://forum.xda-developers.com/lg-g2/g... (pod naslovom _D802 OpenSource)
ali katerega drugega?
Tako to gre.

klinker ::

blackbfm
Moj SOT nisem se mel manj od 6.5h, max pa je bil nad 8h. Naceloma ene 2x autonomije od bivsega Nexus 4

Galu
Spanski 32gb kdz iz tu... http://www.ibtimes.co.uk/android-5-0-2-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

galu ::

No, jaz sem kar tistega iz XDA-dev vzel, pa sta očitno celo ista.



Za zdaj mi je lizika na G2 načeloma všeč. Edino, kar mi ni všeč, je tisti gumbek s kvadratno ikono, ki se ga niti ne da odstraniti. Bi recimo dosti raje mel "options" gumbek in recent apps na Home (hold) gumbeku, kot na KK.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

klinker ::

Rootaj, flashni exposed framework, nalozi gravity box in si postimaj kar ti srce pozeli ;)
Jst sem si prav to naredu, namesto recents imam menu in long press na menu mi odpre recents, poleg tega da sem si se dpi znizal na 390dpi in navbar zmanjsal na 55%.

Xserces ::

xposed ze dela na 5.x? Nekateri imajo težave s FCji in podobno. (govorim za G3) Je na g2 kej drgač?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

klinker ::

Edina tezava je bla da sta mi smart cover in wheater app crashala. Sem pa najdu en zip kateri je to dvoje pocistu in je sedaj ok, no, si brez teh dveh funkcionalnosti.
Preden flashnes xposed to dvoje blokiras v titanium backup in pol ni panike.
Sej kake zadeve se ne delajo, je se vse v beta, ampak kar sem sam rabu je ok.

Xserces ::

No saj zato sprašujem k sm mislu da na g2 dela vse brez problema. Sam imam g3 in sem imel kar nekaj problemov da sm poštimu. Oziroma sem rešil zadevo s titaniumom
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

klinker ::

Ah ne, sej G2 in G3 sta precej podobna fona kar se chipseta itd tice, tako da so tej problemi verjetno na obeh podobni.

Lukz4r ::

Da ne odpiram nove teme. Telefon G2 mi je padel v vodo (natančneje wc školko) za približno ekundo, mogoče 2. Nesel sem ga na 3 servise in povsod so mi rekl da se ga ne da rešit. Kok lahko iztržim iz njega če sploh kej lahko? In pa ker mi je bil telefon špica nameravam kupit istega (rablenga) prek bolhe za cca 200€. Se mi to splača al raje počakam na izid G4 in upam na pad cen?

facepalm ::

Lukz4r je izjavil:

Da ne odpiram nove teme. Telefon G2 mi je padel v vodo (natančneje wc školko) za približno ekundo, mogoče 2. Nesel sem ga na 3 servise in povsod so mi rekl da se ga ne da rešit. Kok lahko iztržim iz njega če sploh kej lahko? In pa ker mi je bil telefon špica nameravam kupit istega (rablenga) prek bolhe za cca 200€. Se mi to splača al raje počakam na izid G4 in upam na pad cen?


vse je odvisno, kaj ti je slo v k....
ce je ekran se delujoc, lahko kupis za cca 100 - 130 eur rabljenega na bolhi s poskodovanim ekranom in zamenjas s svojim.
seveda, ce si spreten v teh zadevah. prez natancnega pregleda aparata, je ta vreden max 50eur, ker tisti ki kupi riskira da je fuc cisto vsaka komponenta in mu tako ostane le lepo ohisje:)

galu ::

Ma kdo na 5.0 probleme z MMS-i?

Na KK je delalo out of the box, na 5.0 pa ne dela kljub igranju z APN nastavitvami. Probal sem tudi druge appe. Sem pa na bob-u.
Če ni SW bug bom pač na bob zatežil.
Tako to gre.

darkz ::

No končno smo dočakali uradni Lolipop... a ga je že kdo testiral?
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

xeroxan44j ::

Najboljše je nadgraditi z LG mobile support tollom, ne izgubiš garancije in je najenostavnejši način... Sicer pa kakšna so mnenja LP ? 5.0 je delal ogromno težav, kaj pa 5.0.2 ? Na spletu so mnenja mešana in sicer nekaterim telefon dela boljše drugi imajo velike probleme, kjer niti tovarniške nastavitve ne odpravijo napake v celoti... Mnenja?

klemenSLO ::

Lepši UI, po mojem mnenju pa malo slabša baterija. Je pa že KK deloval zelo dobro.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

dukedl ::

same slabe stvari pišejo..da baterija slabše drži, da rotate ne dela, da ni gumba za LTE, da aplikacije ne delajo....beri na twitterju pod #lgg2
lp dukedl

klinker ::

Uradni LP na G2 dela odlicno. Baterija boljsa kot prej, odzivnost tudi, problemov za sedaj nobenih. Nisem pa OTA update-al ampak fresh instal z vkljucenim repartitionom, tako da je pocistlo cel storage na fonu.

xeroxan44j ::

Both the LG G3 and G2 are still operating on Android 5.0.2 Lollipop, despite the presence of bugs. Users have reported seeing unusually fast battery drain, app crashes, random reboots, and WiFi connectivity problems.
The Android 5.1 Lollipop fixes a number of these issues. However, LG has remained mum regarding when the G3 and G2 will be getting that update.
Also, Google is already applying the next Android 5.1.1 Lollipop update to its own proprietary Nexus devices. This update is available with LG's G Flex 2 as well.That means two major LG devices have gotten new Android updates, which leaves out the G3 and G2.
Consumers will also need to consider that it takes time for carriers to distribute any Android Lollipop update from LG. According to GottaBeMobile, U.S. wireless providers were the last companies to roll out the Android 5.0.2. Lollipop on the G3 and G2. Nonetheless, the publication told users to expect either the Android 5.1 Lollipop or Android 5.1.1 Lollipop sometime in the future.

Je boljše počakat ali nadgraditi na 5.0.2 ?

blackbfm ::

ravno sem dobro naložil.. prvi vtis meni se odzivnost zdi slabša, definitvno je večji lag ob odpiranju aplikacij kot na kitkat

za ostale stvari sem pa prepričan da večina ljudi na naredi factory reseta po nadgradnji, kar je precej verjetno izvor njihovih težav..bomo vidl :-)

klemenSLO ::

Osebno se mi nikoli ni sesula nobena aplikacija in odzivnost je dobra. Je pa nujno narediti factory reset ob taki nadgradnji.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

galu ::

Sej se še ti bo. Kak GPlay ziher. :D
Ni sicer pogosto (cca 1 kreš na mesec, odvisno kolko nucaš telefon).

Za baterijo pa sem res opazil, da je slabša kot na KK. Pa LockScreen widgete pogrešam...

Mam pa 5.0 odkar ga je LG objavil na svoji strani za dolpoteg.
Tako to gre.

darkz ::

Hmmmmm bom kr lepo počakal na 5.02, hvala za nsavete/informacije
Aja zasledil sem da ni vec wireless storage opcijee :o zakvvvaaaj LG zakvaaj
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

xeroxan44j ::

@Darkz, sej a ni v Sloveniji že uradnega 5.0.2 ?

Adrijan0 ::

Kdaj bo update za g2? Bi bil že čas.

xeroxan44j ::

Na lg support toolu ga imaš...

darkz ::

5.1, se opravičujem ;((
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

klemenSLO ::

Lg flex 2 je ravno dobil posodobitev na 5.1.1
Tako da bi se znalo zgodit v par mescih da jo dobi tudi G2
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

blackbfm ::

pri chromu sem opazil da če zklopiš merge tabs and apps v chromovih nastavitvah da se zažene malo hitreje.. appi sicer delujejo normalno hitro

ZAENKRAT ne opažam nobenega sesuvanja ali bugov nad katerimi folk jamra, UI mi je tudi všeč - čist, minimalističen

Adrijan0 ::

Se pravi se splača posodobit?

Adrijan0 ::

Ja nč. Jz sm ga kr updejtu. Bom sporočil kako kaj dela.. ;((

dukedl ::

matr, tok različnih nasprotujočih mnenj glede LP...(net, twitter...)

pomoje je najboljš narest updejt (btw, jz mam rootan KK) in pol factory reset...jz bom zaenkrat še na KK ostal
lp dukedl

Adrijan0 ::

Men dela za zdej vse OK. A se komu sanja kje wireless storage zdej dobit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

dukedl ::

matr, tanajboljša funkcija pa so jo skinili? neverjetno
drgač pa priporočajo https://www.airdroid.com/
lp dukedl

Adrijan0 ::

Bom stestiral :) tnx.

matjash ::

Jaz sem tudi po skoraj letu in pol uporabe izjemno zadovoljen s telefonom. In zaenkrat nimam potrebe po menjavi. Žal mi je po neštetih padcih počil digitizer in čakam nadomestnega z ebaya. Lizika mi je všeč in po mesecu dni uporabe, imam edini problem s počasnim poljnjenjem na originalnem polnilcu. Čudno, da če uporabim krajši kabel dela normalno. Pri dveh daljših pa ne.

V glavnem kot četrti android telefon je edini, za katerega lahko po tolikem času rečem, da sem zadovoljen z njim. Resda prejšnja nista bila flagshipa in sta bila cenejša a sem se pri njiju že po enem letu trudil zdržati ob neodzivnosti sistema in neštetih custom romih. Lg pa kar živi in je dal že 2 veliki posodobitvi skozi, KK in LP.
... bolje pozno kot nikoli.

blackbfm ::

Čudno, da če uporabim krajši kabel dela normalno. Pri dveh daljših pa ne.


Tok polnjenja lahko preveris ce v dialer vtipkas 3845#*802# in gres v charging test.

Meni z original kablom polne nekje 1600 ma, ce priklopim na kaksen drug kabel (prilozen k cenejsim tel) opazam pa vrednosti 300-700 ma. Tole imam priklopljen direkt na psu od pcja, tako da ampi niso problem :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

blackbfm ::

Update: opazam slow charge bug.. Evo dva dni delal super zdj mi ni pa nc jasno

klemenSLO ::

namesti dorimanx kernel in poročaj.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Adrijan0 ::

Bom poročal kako deluje meni... za enkrat vse OK. Kdaj pa se pričakuje 5.1?

matjash ::

blackbfm je izjavil:


Tok polnjenja lahko preveris ce v dialer vtipkas 3845#*802# in gres v charging test.


Sem poskusil, v meni pridem a nobenih podatkov o polnjenju ne prikaže. Samo prazna polja.
... bolje pozno kot nikoli.

blackbfm ::

Kliknit moras battery log save in pocakat da se osvezijo vrednost.

namesti dorimanx kernel in poročaj.


Ma nevem ce se mi da hecat s temi predelavami, ne da mam proti predelavam, ampak namescanje pozre zivce :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

klemenSLO ::

rabiš le root in recovery. Potem pa samo flešaš kernel. Ta kernel ma še APP poleg, tako da ti potegne pravo verzijo dol in iz appa startaš flashanje.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

darkz ::

jaz sem opazil še eno slabost lolita, ko vtakneš audijack ti več ne odpre okence možnosti za glasbo al karkoli.. ;(( mogoče je le off v nastavitvah, moram preverit.
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

cen1 ::

Nameravam kupit G2 ampak pod 300€ ni nikjer, je pa res da za to ceno nekako ni neke konkurence.. ali pač?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG G3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24954536 (23720) moxon
»

LG Optimus G2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8714224 (8558) matjash
»

Kje kupiti Nexus 5 32GB (črn)?

Oddelek: Mobilne tehnologije
264212 (3536) klinker
»

Zamenjava za Gnex

Oddelek: Mobilne tehnologije
152289 (1720) klinker
»

Kje kupiti nexus 5?

Oddelek: Mobilne tehnologije
426968 (5395) blackbfm

Več podobnih tem