» »

posebno dolge PCI karte

posebno dolge PCI karte

kuglvinkl ::

Ima morda kdo kakšne posebno dolge PCI karte? Pod posebno dolge mislim, da so daljše od PCI slota na plati.

Zakaj me to zanima? SouthBridge bo treba hladit. In ker je višji kot PCI slot, karta, ki bi bila daljša, seveda ne bo primerna za vgradnjo (oz. se bo treba spomnit drugačnega načina hlajenja)

Predvsem me to zanima za HDD kontrolerje, IDE, SCSI, SATA.
Your focus determines your reallity

Azrael ::

Zdi se mi, da so bile samo zadnje Vodoo grafike take nenormalne dolžine (PCI in AGP).

Lp, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

frenk ::

jest mam podobn problem, razlika je le ta, da moj sbridge prekriva ram HS na ti4200...trenutno ga tud ne hladim...potrebovou bi HS ki ne presega višine 1cm...al kdo ve kje bi to dobu?:\

kuglvinkl ::

frenk, to ni težava dobit tak HS. keč je v tem, kakšno ima potem zmogljivost. Sicer pa, IMO (nisem še meri)l bi lahko to dobil z ultra nizkim 40mm vent in nizkim HS, nekaj takgea kot ima Abit na svojih platah (je imel, KT133A).
Your focus determines your reallity

tony ::

Jast imam eno kartico ki pride do konca ohišja in stoji na tistih nosilcih.Na žalost je za 486 plate

kuglvinkl ::

Zdele malo gledam kontrolerje. Mislim, da je strah odveč. Karte polnih dolžin so večinoma samo na PCI-X, SATA kontrolerji (na PCIju) so običajno (Adaptec) malo daljši, ampak še vedno v sprejemljivih dolžinah.

SATA Controller



Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

mile ::

Od Eicona primary rate kartice so tud polne dolžine, vendar dvomim, da se bodo kdaj znajdle v tvoji mašini

tony ::

Ta moja kartica je stara(res zelo stara) zvočna od creative(sound blaster awe32).

kuglvinkl ::

evilcrocker: takih kart imam jaz doma, hmm... precej :) .

mile, nope :)

sicer pa, SATA contr.



Your focus determines your reallity

Ribicija ::

To kar je ekstremno dolga pci karta imaš tukaj. klik
Sicer vprašanje če boš kaj takega kdaj imel v mašini.:)) So pa drugače mislim da vse 64 bitne PCI kartice te dolžine.

kuglvinkl ::

ja, tole je 4 Chanel RAID controller. Nope, tega ne potrebujem.

Ja zgleda, da so na PCIju prekleto dolge karte smo 4 ali 8 kanalni raid kontrolerji, ne vštevši (DV) eksotiko.

In dvomim, da bom menjal platformo pred PCI Expresom.

Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SATA disk na ATA plato

Oddelek: Strojna oprema
81199 (1056) delfinus
»

RAID 1 problem - obcasno odleti

Oddelek: Pomoč in nasveti
121025 (827) dejansan
»

Projekt: SCSI U320 RAID0

Oddelek: Strojna oprema
241379 (1193) TribesMan
»

vezava diskov za montažo filmov

Oddelek: Strojna oprema
111408 (1274) Tilen
»

Zvok na trenutke hrešči.

Oddelek: Pomoč in nasveti
131025 (910) kuglvinkl

Več podobnih tem