» »

Fakulteta za dizajn - test nadarjenosti

Fakulteta za dizajn - test nadarjenosti

creator2 ::

S sošolci se nameravamo vpisati na fakulteto za dizajn, smer vizualne komunikacije. Zanima me, če je kdo od vas na tej fakulteti, ali pa poznate koga, ki je - in je naredil test nadarjenosti. Pomagalo bi, če bi vedel kako zgleda in kako ste se nanj pripravljali.

Hvala.

lovelife1 ::

Kot sem slišal glede tega faksa. Se ti ne splača iti, da je bolje, da se doma naučiš. Kako je pa glede nadarjenosti pa ne vem. Moraš se zavedati, da je v oblikovanju ogromno konkurence, si pripravljen zato garati tudi po 8++ ur?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lovelife1 ()

Invictus ::

lovelife1 je izjavil:

Kot sem slišal glede tega faksa. Se ti ne splača iti, da je bolje, da doma naučiš. Kako je pa glede nadarjenosti pa ne vem. Moraš se zavedati, da je v oblikovanju ogromno konkurence, si pripravljen zato garati tudi po 8++ ur?

Saj se tudi na računalnistvu "gara" po 8+ ur, če hočeš vse podelat tako kot je treba.

Pa praktično tako na vsakem, kolikor toliko, resnem faksu. Večina tistih, ki jim to ni treba, so res geniji (zanemarljiva manjšina), ali pa zabušanti, ki po diplomi jamrajo kaj naj se naučijo da bodo dobili delo.

Nasvet o učenju doma je butast. Kdo te bo pa popravljal če delaš narobe. Pri risanju se pač moraš naučiti določenih procedur, kot kjerkoli drugje. Poleg tega obstajajo standardi kako se oblikuje. izrazoslovje, itn.

Good luck with home learning ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

lovelife1 ::

Invictus je izjavil:

lovelife1 je izjavil:

Kot sem slišal glede tega faksa. Se ti ne splača iti, da je bolje, da doma naučiš. Kako je pa glede nadarjenosti pa ne vem. Moraš se zavedati, da je v oblikovanju ogromno konkurence, si pripravljen zato garati tudi po 8++ ur?

Saj se tudi na računalnistvu "gara" po 8+ ur, če hočeš vse podelat tako kot je treba.

Pa praktično tako na vsakem, kolikor toliko, resnem faksu. Večina tistih, ki jim to ni treba, so res geniji (zanemarljiva manjšina), ali pa zabušanti, ki po diplomi jamrajo kaj naj se naučijo da bodo dobili delo.

Nasvet o učenju doma je butast. Kdo te bo pa popravljal če delaš narobe. Pri risanju se pač moraš naučiti določenih procedur, kot kjerkoli drugje. Poleg tega obstajajo standardi kako se oblikuje. izrazoslovje, itn.

Good luck with home learning ...


To je že res po eni strani, ampak glede na to kar sem slišal glede večine oblikovalskih faksov je ta, da dobiš zelo malo znanja. Poleg tega pa je zelo velika konkurenca tudi, če imaš ti faks nobenega ne zanima , če si ti naredil faks iz oblikovanja, ampak stranke gledajo reference. Problem pri oblikovanju je, da je prenasičen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lovelife1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466344113 (6305) nejc_nejc
»

Kaj pa zdaj?

Oddelek: Šola
224071 (1308) dunno
»

Študij na FMF

Oddelek: Šola
215205 (4635) moose_man
»

Kam na študij?

Oddelek: Šola
61225 (1155) skledar20
»

Stres povzroča skrčenje možganov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
95326 (4185) para!

Več podobnih tem