» »

Kako postati flegmatik?

Kako postati flegmatik?

1 2 3
4
»

NonPlusUltra ::

jype je izjavil:

NoNickName> In če ne odgovoriš v 24ih urah, te označijo za neetičnega? Flegmatika?

Pol mislijo, da imaš gmail.

Ja.
In v tistih 24ih urah do tvojega odgovora se ti zgodi največja, nepopravljiva in neizmerna škoda - življenja je konec. Biti flegmatik ubije.

"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Zgodovina sprememb…

MasterTade ::

NonPlusUltra je izjavil:

solatko je izjavil:

Pol te označijo za BMK.

Nekateri to enačijo s flegmatikom.



BMK za nekaj ne bo nikoli dal kaj od sebe, flegmatik s tem odlaša/prelaga ker se mu pač ne zdi

jype ::

MasterTade> BMK za nekaj ne bo nikoli dal kaj od sebe, flegmatik s tem odlaša/prelaga ker se mu pač ne zdi

Bom jutr odgovoru.

MasterTade ::

jype je izjavil:

MasterTade> BMK za nekaj ne bo nikoli dal kaj od sebe, flegmatik s tem odlaša/prelaga ker se mu pač ne zdi

Bom jutr odgovoru.


BMK >:D

dzinks63 ::

Če bodo še naprej padali neproduktivni posti, se bo tema zabetonirala.

BigWhale ::

MasterTade je izjavil:

BMK za nekaj ne bo nikoli dal kaj od sebe, flegmatik s tem odlaša/prelaga ker se mu pač ne zdi


Resno, od kje vam ideja, da flegmatiki nimajo cuta za odgovornost in ne opravljajo zadanih nalog?

111111111111 ::

Po navedbah tele strani: klik, ste flegmatiki reve. :D

Phlegmatic people are meek, submissive introverts who live to please others.


Skratka tisti moški, ki je poročen je flegmatik. :D

Čisto spodaj piše še:
In our distant past, the phlegmatic members of a pack might have been the obedient followers who'd get much of the actual work done at the command of their superiors. They may not stand out, but without them, nothing would work.

They are the cooks, the cleaners, the quiet office drones, the redshirts, the white mages.


Pod črto. Solatko in Jype, morata ubogat in delat. Zato sta pa na forumu toliko bolj glasna. :D

Zgodovina sprememb…

jype ::

Chuapoiz> Po navedbah tele strani: klik, ste flegmatiki reve. :D

Uredu, no, sam ne me tepst!

Chuapoiz> Skratka tisti moški, ki je poročen je flegmatik. :D

Hm. Poročen pa nisem. Čist si mi samopodobo podrl!

Chuapoiz> Pod črto. Solatko in Jype, morata ubogat in delat. Zato sta pa na forumu toliko bolj glasna. :D

Tako je. Ti si pa na forumu tiho, ker si tak kot tista "FDVjevka"!

LuiIII ::

Meni žena, pa okolica pravijo, da sem flegmatik in to s kar globok. Opažam pa da me otroci malo mehčajo v kolerično smer. Malo se zadeve glihajo, pa gre. Drugače pa mislim, da flegmatiki nismo ravno strahopetni ljudje. To pa zaradi tega ker se (vsaj sam) o dosti stvareh ne sekiram in jih enostavno naredim kot mislim, da je najbolje v danem momentu. Potem pa poslušam kako sem si upal npr. pustiti službo, pa zavrniti ta in ta posel,... Ne vem, meni se ni zdelo nič tragičnega. Sicer pa je danes nedelja, ki mi naravno zviša raven BMK-ja. Grem mal na peč poležat. Lep dan.

MasterTade ::

@BigWhale Nisi me popolnoma razumel. Flegmatik ma cut za odgovornost kot vsi normalni ljudje, ampak po definiciji naj bi se je lotil kadar bi se mu po domač povedan zljubilo..Ampak to seveda ne velja za vsakega flegmatika, ker noben človek nima le enega temperamenta, torej ne moreš biti izključno flegmatik. Medtem ko npr. boj koleričnemu človeku ne bo dalo miru dokler ne opravi ne vem kakšnega opravila. Tu je zdaj spet odvisno o kakšni odgovornosti govorimo
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Služba za določen ali nedoločen čas

Oddelek: Loža
122488 (1495) Phantomeye

Vprašanje na tisoč in eno miljardni, biljontni odgovor

Oddelek: Loža
171559 (1309) Mavrik
»

Postal sem razdražljiv za znoret (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7511786 (6916) kuall
»

Tipi ljudi

Oddelek: Loža
153316 (2444) Mipe
»

Anketa za psihologijo

Oddelek: Šola
71222 (1008) IceBit

Več podobnih tem