» »

windows ocena grafike iz 7 na 5?

windows ocena grafike iz 7 na 5?

ajfon ::

Pozdravljeni

imam leptopa:
intel i5 4200u
12gb ddr3l ram
nvidia 750m 4gb grafika
ssd


in pogledam tam ko maš za oceno sistema v windowsih pa je bla grafika na 7, pa mi piše uzgori da je kao neki novo pa da naj še 2x ocenim, pa nardim to pa mam zdej grafiko na 5, pa sem uninštaliral driverje pa nanovo pa je zdej:

-graphics: 5.1
-graphics for gaming: 6.7

sam še vedno, prej je blo oboje 7...

any suggestions??

hojnikb ::

verjetno ti je pri testiranju preklopilo na integrirano grafiko namesto nvidijo
#brezpodpisa

ajfon ::

kako lahko to spremenim?

Lp

hojnikb ::

treba bo namestit taprave driverje (najbolje iz proizvajačeve strani laptopa) in vklopit nvidia optimus
#brezpodpisa

ajfon ::

ko probam inštalirat optimus mi napiše da setup nemore detectat hardwera ko bi biu kompatibilen

al1976 ::

Kot je ze hojnik napisal je verjetno vzrok da si prvic testiral ko je bil laptop na napajalcu (nvidia) in drugic na bateriji (igpu).

ajfon ::

prkloplen je na napajanje skos že eno leto

TOP ::

Kaj ti igraš igre z ocenjevanjem ali z grafo.Probaj kako igro in razlike ne bo,kaj ti pa kaže ocenjevanje nema veze.

ajfon ::

ja sj igre delajo v redu samo vseeno se mi gre za oceno?... kaj če bom moral kdaj prodati računalnik.. kdo mi bo pa vrjel?..

Dej popravimo tole no :D

ajfon ::

kk bi si tk nastavu da ko je v štrom vkloplen računalnik da je skos nvidia, ko je na baterijo je pa skos intel

GTX970 ::

ajfon je izjavil:

kk bi si tk nastavu da ko je v štrom vkloplen računalnik da je skos nvidia, ko je na baterijo je pa skos intel

Qurčev translate.google.com, a lahko kdo prevede to bolgarščino v nek razumljiv jezik ?

ajfon ::

moja želja je, da bi se moj prenosnik oddzval po naslednjem postopku:

-če je prenosni računalnik priklopljen na polnilec torej se polni, želim da se v sistemu windows avtomatsko izbere grafični čip nvidia, ki zagotovi boljšo izkušnjo.

- če prenosni računalnik ni priklopljen v vtičnico, torej se ne polni pa je moja želja da sistem sam izbere grafični čip intel, torej intelov intergriran grafični čip, ki se imenuje 4400HD.


Lp,
Jan

ajfon ::

aja pa windows je uporabljal nvidio med preizkusom.. ker mi piše v notificationih da uporablja nek program winstat.axe grafični čip...

opeter ::

Teh ocen itak v poznejših verzijah Windowsov ni ... zaradi tega ne skrbi. Nima smisla.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

ajfon ::

mogoče se naslednji problem navezuje po nevem kaki logiki na oceno...


no vglavnem problem ki se je začel dogajati je sledeč:


-Zadnji teden mi v igricah tu pa tam šteka.. nevem ko igrma league of legends opazim da mi 1x/2x/3x na eno igro začne štekati, fps mi pade na 30 iz 60, pa računalnik se obnaša kot da bi imel 200 pinga... res čudno.. temperature so vse pod 60 stopinj,,,

kak predlog?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP laptop zaslon

Oddelek: Pomoč in nasveti
131848 (1294) Globetrotter
»

big bang nateg, kaj storiti

Oddelek: Pomoč in nasveti
365442 (3863) SuperVeloce

4gb ram insalled- 3.66 usable WHY?

Oddelek: Operacijski sistemi
251736 (1263) Invictus
»

Prenosnik in integrirana grafična kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
173768 (3537) Gutjerez
»

Marca 2009 nova serija ATI Radeonov? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
618074 (6083) Mr.B

Več podobnih tem