» »

Harvey Norman trgovina ali tržnica?

Harvey Norman trgovina ali tržnica?

Jerx ::

Pozdravljeni,
po včerajšnji zelo neprijetni izkušnji v mariborskem Harvey Normanu sem se odločil, da o njihovem načinu poslovanja posvarim še širšo javnost.

Torej po pogovoru z enim od Harvey Norman ljudi se namenim v trgovino, saj mi je prodajalec rekel, da imajo željeno stvar pri njih razstavljeno in jo lahko brez problema stestiram.

Torej pridem v trgovino, povprašam po Logitech tipkovnici za TV in prosim, če jo lahko stestiramo (imajo testne tipkovnice).


Prodajalec mi tipkovnico pokaže, ne dela kot bi moralo, youtube šteka itd, seveda postavljam logična vprašanja saj se na te zadeve ne spoznam.

Tipkovnica ima tudi angleške tipke - Y in Z sta kontra!!
On se obnaša kot, da to ni nič takega in reče, da Slovenske verzije tako ali tako ni!!

On pa me vpraša, kje se kupil TV, ko mu odvrnem, da ne pri njih mi prepotentno odvrne, da zakaj pa nisem tipkovnice probal tam ko sem kupil TV, nato pa sledijo še zelo neokusni komentarji, ki me kot normalnega človeka zelo pretresejo saj sem se podal v trgovino v dobri veri, da kupim tipkovnico ne pa, da poslušam očitke in neokusne komentarje nekega primitivca.

No hvala bogu me nato začne streči njegov nadrejeni, prijazen možakar.
Vseeno pa primitivna gnida, ni mogel iz svoje kože in je čez celo trgovino spuščal neumesne pripombe.

Slovensko tipkovnico logitech k400, sem nato dobil v drugi štacuni 100 metrov naprej.

Mene v Harvey Norman ne vidijo več. Edini prijazen prodajalec je bil ta namestnik vodje oddelka, drugi pa ne prodajajo ampak ocenjujejo človeka in govorijo laži (Npr to da Slovenska verzija tipk Logitech k400 ne obstaja).

Hvala lepa Harvey Norman!
  • spremenilo: Jerx ()

scipascapa ::

K400 ima normalno slovenske šumnike in tudi deluje na večina TV modelih....morda se kdaj najde kaka tv - nekompatibilnost.

SaXsIm ::

k400 slovenska? Morda z nalepkami, drugačne jaz nisem videl.
SaXsIm

Gandalfar ::

Kaj ima pa YouTube s tipkovnico?

MrStein ::

Upravljaš jo z njo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MasterTade ::

Ja no jaz raje iz harvey kupujem prek neta

berlusconi ::

Glede na to, da bi moralo biti prodajalcu v interesu, da ti to tipkovnico proda in te poleg tega še prepriča za super čistilo (+gobico!) za čiščenje tvja in tipk na tipkovnici, bi ga jaz kot 'nadrejeni' malo zmasiral :)

Bye ::

Sem delal v Harvey Normanu. Znano je, kakšen principal imajo >:D

Olórin ::

upam da si se njegovemu nadrejenemu ustrezno pritožil in mu v obraz rekel da nakupa tam ne boš opravil zaradi primitivca.

PrihajaNodi ::

Zakaj obstajajo taksne butaste teme? Pogledal sem jo zato ker sem mislil da se da cenkat v trgovini, dobiti kaksen posepen popust, ne pa da se razgljablja o eni osebi ki ni dorasla svojemu poslu.


L.p.

Nodi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Harvey Norman - pravice kupca [pomoč]

Oddelek: Loža
288956 (5495) klekej
»

Black Friday v SLO? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11135436 (27217) MuadDib
»

harvey norman

Oddelek: Loža
4312907 (8614) KruceFix
»

Macbook in BTC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
958226 (6615) Mulh
»

Poplva računalniških sistemov. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503135 (2616) Mr.B

Več podobnih tem