» »

antitivirus, malware, junk

antitivirus, malware, junk

Gutjerez ::

Pozdravljeni

Uporabljam Avast Free Antivirus 2015
sedaj me zanima katere programe bi bilo dobro še imeti zraven naložene. od ad-aware, spybot, cccleaner, adwance system care,... da imam samo enga max dva.

sem bral po forumih ampak tisti posti so iz leta 2009 od takrat pa se spremenilo marsikaj zato vprašam tukaj.
In da nimam vse nesnage na compu želim imeti to kar je priporočljivo in zelo uporabno

plus program kateri ob uninstallu izbriše še določene ostanke v mapah, registrih,..
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech
  • spremenil: Gutjerez ()

Gogo ::

Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Ciklamen ::

A to dejansko sploh kaj pomaga? Meni so se podobni programi vedno zdeli le kot nek placebo, zato dandanes niti nič ne uporabljam, pa zadevo raje popucam tako, da na novo inštaliram windowse.
- End of the Post ->

Yacked2 ::

Ciklamen je izjavil:

A to dejansko sploh kaj pomaga? Meni so se podobni programi vedno zdeli le kot nek placebo, zato dandanes niti nič ne uporabljam, pa zadevo raje popucam tako, da na novo inštaliram windowse.


Je hitreje zagnati CCleanerje, kot pa sformatirati, če imaš čas vsak teden formatirati, so zate te programi brez vrednosti.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Ciklamen ::

Vprašal sem če programi dejansko delujejo, ne kaj je hitreje :D
- End of the Post ->

Yacked2 ::

Ne boš verjel, dejansko deluje :) http://www.howtogeek.com/172820/beginne...
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Egidij88 ::

Seveda pomaga, malwarebytes je top shit.

GTX970 ::

sedaj me zanima katere programe bi bilo dobro še imeti zraven naložene. od ad-aware, spybot, cccleaner, adwance system care,... da imam samo enga max dva.

Priporočam upotrabo vsaj 4 AV hkrati.Ziher je ziher :)).

Gutjerez ::

GTX970 če ne pomagaš je bv da komentiraš...
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

UlyssesE ::

malwarebytes je res top šit, to moraš imet, itak ti pa ne laufa v ozadju
ccleaner tud uporabljam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UlyssesE ()

RejZoR ::

Nič ne rabiš. Če je sistem tak, da se nanj redko nalaga neke super nove programe, potem ga samo preklopi na Hardened Mode (Aggressive način). To je totalno bullet proof zadeva. Kar ni whitelistano je blokirano. In imajo res ogromno whitelist bazo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bambam20 ::

Ciklamen je izjavil:

A to dejansko sploh kaj pomaga? Meni so se podobni programi vedno zdeli le kot nek placebo, zato dandanes niti nič ne uporabljam, pa zadevo raje popucam tako, da na novo inštaliram windowse.


Mi je cev pri kotličku za vodo v kopalnici začela spuščat. Bom kr bajto porušil in novo sezidal.

Wox ::

bambam20 je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

A to dejansko sploh kaj pomaga? Meni so se podobni programi vedno zdeli le kot nek placebo, zato dandanes niti nič ne uporabljam, pa zadevo raje popucam tako, da na novo inštaliram windowse.


Mi je cev pri kotličku za vodo v kopalnici začela spuščat. Bom kr bajto porušil in novo sezidal.

To je otroški kotiček. Računalnik uporabljajo za FB in onaniranje. OS lahko na novo namestijo večkrat dnevno pa ni nobene škode.
Commodore 64

bambam20 ::

Wox je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

A to dejansko sploh kaj pomaga? Meni so se podobni programi vedno zdeli le kot nek placebo, zato dandanes niti nič ne uporabljam, pa zadevo raje popucam tako, da na novo inštaliram windowse.


Mi je cev pri kotličku za vodo v kopalnici začela spuščat. Bom kr bajto porušil in novo sezidal.

To je otroški kotiček. Računalnik uporabljajo za FB in onaniranje. OS lahko na novo namestijo večkrat dnevno pa ni nobene škode.


A potem tudi pri vsaki menjavi olja pri avtu zamenjaš raje motor? Nameščanje na novo winsow je zadnja opcija, ki se jo poslužuješ.

Ciklamen ::

O madona, kak ste se spotaknili ob dejstvo, da sem napisal da teh programov ne uporabljam pa da če je že potreba, na novo namestim windowse. A sem rekel da vsak dan/teden/mesec na novo inštaliram? Če vbistvu povzamem, nisem še sploh na novo inštaliral OS-a, odkar imam ta računalnik (cca 9 mesecev). Madona a ste vsi tako zafrustrirani, da je treba vsakemu, ki kaj drugače pove od vašega mišljenja takoj zabiti kol v glavo?
- End of the Post ->

bambam20 ::

Ciklamen je izjavil:

O madona, kak ste se spotaknili ob dejstvo, da sem napisal da teh programov ne uporabljam pa da če je že potreba, na novo namestim windowse. A sem rekel da vsak dan/teden/mesec na novo inštaliram? Če vbistvu povzamem, nisem še sploh na novo inštaliral OS-a, odkar imam ta računalnik (cca 9 mesecev). Madona a ste vsi tako zafrustrirani, da je treba vsakemu, ki kaj drugače pove od vašega mišljenja takoj zabiti kol v glavo?


Jaz ga nisem že 2 leti :). Beat that. :D

Ciklamen ::

Je pač dosti odvisno da ne brskaš po kakih čudnih straneh in ne nameščaš čudnih programov, pa načeloma ne bi smel imet problemov.
- End of the Post ->

usurp3r ::

Sam uporabljam zastonjski Avast antivirus in pa malwarebytes anti malwar in zaenkrat nisem imel nobenih težav z računalnikom kar se tiča malwarea in virusov. Seveda pa je veliko odvisno od računalniške pismenosti uporabnika.

Wox ::

bambam20 je izjavil:

Wox je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

A to dejansko sploh kaj pomaga? Meni so se podobni programi vedno zdeli le kot nek placebo, zato dandanes niti nič ne uporabljam, pa zadevo raje popucam tako, da na novo inštaliram windowse.


Mi je cev pri kotličku za vodo v kopalnici začela spuščat. Bom kr bajto porušil in novo sezidal.

To je otroški kotiček. Računalnik uporabljajo za FB in onaniranje. OS lahko na novo namestijo večkrat dnevno pa ni nobene škode.

Ja v otroškem kotičku se sarkazem ne sme uporabljat. Ne moreš pa resno odgovarjat v temo v kateri nek otrok ne ve poguglat in prebrat kaj počnejo antimalware programi. Itak imajo naložene black edition feat. kanyieast windoze s travnika, ki ga kontrolira en rus :)

A potem tudi pri vsaki menjavi olja pri avtu zamenjaš raje motor? Nameščanje na novo winsow je zadnja opcija, ki se jo poslužuješ.
Commodore 64

MrStein ::

Ciklamen je izjavil:

O madona, kak ste se spotaknili ob dejstvo, da sem napisal da teh programov ne uporabljam pa da če je že potreba, na novo namestim windowse. A sem rekel da vsak dan/teden/mesec na novo inštaliram? Če vbistvu povzamem, nisem še sploh na novo inštaliral OS-a, odkar imam ta računalnik (cca 9 mesecev). Madona a ste vsi tako zafrustrirani, da je treba vsakemu, ki kaj drugače pove od vašega mišljenja takoj zabiti kol v glavo?

Dobrodošel v čudovitem svetu, imenovamem "forum".

Yacked2 je izjavil:

Ne boš verjel, dejansko deluje :) http://www.howtogeek.com/172820/beginne...

A da cache in kukije pobriše? (kar lahko v browserju samem)
In je potem PC hitrejši?
Če ima kdo več informacij...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Gutjerez ::

torej kater je bolši
malwarebytes ali ccleaner ? oba brišeta-čistita iste zadeve?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

MasterTade ::

Ne met avasta, je bv..raje vzem malwarebytes..Jaz imam oboje malwareb. in ccleaner ker malwarebytes išče zlonamerne programe, ccleaner ti pa pobriše piškotke,zgodovino brskanja, ipd.

GTX970 ::

Za brisanje piškotkov in zgodovine brskanja ne potrebuješ ccleaner-ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

MasterTade ::

GTX970 je izjavil:

Za brisanje piškotkov in zgodovine brskanja ne potrebuješ ccleaner-ja.



Ja vem ampak saj ti ne pobriše le teh..Če si kdaj uporabljal ccleaner to že sam veš

Zgodovina sprememb…

Gutjerez ::

avast uporablam že več kot 4 leta in še nikoli ene same težave z njim. zato bi ostal dalje pri njem. sploh pa je malwarebytes plačljiva zadeva da je popolna pol. medtem ko jaz uporabljam avast antivirus. in ne celega kompleta avasta in je free

tako da ob tem rabim še nekaj da bo brisal odvečne zadeve
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boljša alternativa AVG Free antivirusnem programu (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6514672 (13057) opeter
»

Vdor v računalnik in pošto

Oddelek: Pomoč in nasveti
233719 (2510) harmony
»

Kako naj namestim nove Windowse?

Oddelek: Operacijski sistemi
111767 (1129) flameir
»

"Pospesiti" delovanje osebnega racunalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
212029 (1516) trnvpeti
»

Internet problem .

Oddelek: Pomoč in nasveti
439327 (8302) Gregor3

Več podobnih tem