» »

Stranded Deep

Stranded Deep

WallSreet ::

Kdo špila to igro? Ravnokar sem je povlekel in začel igrati. Zgleda zanimiva...












heero ::

10/10 moja ocena se da jo dokoncajo pa bo to to

WallSreet ::

heero.

Ali je sploh možno končati to igro? Recimo, da te na koncu pride nekdo rešiti ali gre pač v nedogled?

PacificBlue ::

Ja jaz si želim,da bodo naredili vsaj multiplayer. Že co-op bi bil ok. Sem jo pa preigral že po dolgem in počez, bil na več kot 30 otokih. Ne uporabljam splava ali čolna, ker zaradi bug-a izgine. Zato samo plavam med otoki, morski psi me ne napadajo, razen če se ustavim.
Pazit moraš, da se ne poškoduješ, ker jaz sem padel s palme in si zlomil roko. Nimam pa več morphija s sabo, sem čisto na drugih otokih in v potopljenih ladjah mi ga ne uspe najti, življenje mi požira, hrana in voda pa tudi gresta kar navzdol.
Izgleda, da so uspeli narediti dober survival(še posebej brez zombijev), upam, da bodo vključili v igro še kaj več.

WallSreet ::

30 otokih? Jaz sem pa mislil, da so samo štirje LOL. Kaj ti je že zmanjkalo vseh for ali še vedno odkriješ kaj novega?

WallSreet ::

Mojster veš kaj me zdaj muči. Nekako sem izgubil nož oziroma ne vem ali se je uničil in sem zdaj brez noža. Brez noža ne morem nič. Da bi nasekal tisto Yucco, da bi dobil vru, da bi skup spel kamen in palico, da dobim sekiro...

PacificBlue ::

Ne, kolikor razumem se svet generira okoli tebe in gre v neskončnost:).

Nisem še preveč raziskoval potopljenih ladij in otoki so si različni in mi je dober za raziskovat. Pa tudi nisem še našel otoka na katerem bi se ustalil. Samo me poškodba ovira in moram najprej najdit morfij.

Pazi sledi spoiler!



Sem bil že na otokih, kjer je zelo malo hrane..palme so brez kokosovih orehov, še krompirja ni. Na veliko otokih najdeš tudi FedEx mysterius box, ki ga ne moreš odpret. Najdeš tudi Wollie-a..povezava s filmom Cast Away in igro je več kot očitna.

Aja, odgovor še za vprašanje..na potopljenih ladjah najdeš sekire in mačete, pač malo moraš pogledati po ladjah. Skoraj vsaka stvar ima omejen rok uporabe.

Zgodovina sprememb…

WallSreet ::

Madona :) Zakon tole. Lahko bi naredili recimo, da moraš poiskati nek predmet, recimo kakšne ključ do nekega zaklada :) Ali pa recimo kakšen, da bi nekako lahko vzspostavil stik z drugimi. Morda pa je še kakšen človek na otoku? Je možno? Na letalu nisi bil sam :)...

Edit: Zdaj sem pa še raft zgubu LOL.

Bom pogledal pod vodo. Me je prejle morski pes napadu me je skor pokončal XD

Če je ta igrica res neskončna potem je to mojstrovina. Upam da bodo prišle nove verzije in nove ideje itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

PacificBlue ::

Morda, nisem še srečal koga:). Mi je pa bilo enkrat malo freaky, ko sem prišel na random otok in je bila ena palma že podrta. Na tistem otoku sigurno še nisem bil...mislim pa, da je bil hrošč.:)

WallSreet ::

PacificBlue je izjavil:

Morda, nisem še srečal koga:). Mi je pa bilo enkrat malo freaky, ko sem prišel na random otok in je bila ena palma že podrta. Na tistem otoku sigurno še nisem bil...mislim pa, da je bil hrošč.:)


Noro :). Meni je zaje*ano ko ne vem na katerem otoku sem že bil. Recimo prejle ko me je morski pes potegnil pod vodo in, ko sem se vrtel potem nisem imel pojma v katero smer sem šel :)

Samo nebo je ponoči je pa prekrasno ej :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

PacificBlue ::

ja je kar eye candy špil. Na steam forumu sem videl, da si nekateri dajo screenshote za ozadja.

WallSreet ::

PacificBlue je izjavil:

ja je kar eye candy špil. Na steam forumu sem videl, da si nekateri dajo screenshote za ozadja.


Bi mi lahko zalepil link od steam foruma?

heero ::

WallSreet @ ne ni jo mozno preobrnit ker je se niso koncali igro (to je zacetna verzija)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: heero ()

WallSreet ::

Heero

Aha morda veš kdaj podo nove verzije?


Malo berem tuje forumi in imajo, kar dobre zamisli, kaj bi lahko dodali itd...

WallSreet ::

Naj mi nekdo pove, kako si nafilam lajf? Sem že povsem pri koncu? Samo še ena črtica mi je ostala.

Novi update je zunaj btw

Zgodovina sprememb…

Twixz ::

Epski špil, edino grafično nedodelan (kar me je na začetku motilo, ampak sem se navadil).

Receptov je polno, še zdaj nevem kaj kliknit da ti na uri pokaže lakoto, itd. ;((

Drugače pa ja, sem se ustalil na prvem otoku in še zdaj ne vem VSEH receptov za craftat. Počasi bo že :)

piromanček ::

a se ve kdaj bi približno končna verzija izšla?

Zmajc ::

Glede na to da je Early Access verzija igre 0.01 mislim da bo preteklo še dosti vode preden igra pride ven. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

AapocalypseE ::

Toliko nekje kot je rabla Assetto Corsa za final verzijo.

WallSreet ::

Twixz

Drži tipko F in na to z piško klikni 1x in ti pokaže. Najprej ti pokaže uro potem ko klikneš pa ti pokaže za hrano vodo in zdravje.

Twixz ::

Moji predlogi za igro:

1. Chest za shranjevanje stvari. Velikokrat imam polne roke ravno ko pridem v wrecked ship, pa ne morem nesti motorja itd.
2. Živali na kopnem. Vse kar je živega najdemo v morju.
3. Posledično zaradi živali bi povečal otoke. Več raziskovanja, več stvari na enem otoku. Mogoče kak izvir pitne vode, kakšno jamo bi dodal na otok, pa v jame kako hostile kopno žival.
4. Več itemov za craftat, več možnosti postavljanja bivališč.

Twixz ::

 WOolie

WOolie

Tole sem včeri našu, pa ne vem če bi še igrau naprej.. Me je kr zmrazilo.. 8-O

WallSreet ::

LOL noro!

Daj mi povej kako narediš pri ognju tiste stoječe palice? Jaz znam samo tisti spodnji del in je to to+ povej mi kako narediš da rakci ležijo na ognju, ker mi velikokrat pade in ga moram potem držati dokler se ne speče...

Twixz ::

Fireplace + 6 kamnov je fire pit.
Fire pit + 3 palce je pa to kar iščeš.

Nisem ziher, mislim pa da morš uporabit hammer da "sestaviš" to.

Men drugače lepo stoji gor na navadnem fireplacu (kar se rakov tiče). :)

kratos ::

@Twixz to je Wilson hehe, nisi gledal filma Cast away ?

WallSreet ::

Twixz

Bi mi lahko še povedal kako zdravje nafilaš? Ali pa recimo ko si zlomiš roko kako jo pozdraviš?

Twixz ::

S tem da si filaš žejo in lakoto do polnega.

Če si zlomiš kaj, moreš pa najdit v shipwreckih povoj pa se povit :D

Andrej15 ::

to imate pomoč pri izdelavi... http://stranded-deep.wikia.com/wiki/Cat...

BorutO ::

A še kdo igra to igro? Zdaj so jo lepo posodobili. Zdaj lahko igraš dva karakterja (moškega ali žensko) in še ogromno novih stvari so dodali. Seveda je treba igro igrati na Experimentalu, kjer je verzija 0.54.01.

Dolgo časa sem imel problem igrati to igro, ker že kar nekaj verzij nazaj nisem mogel igrati igre, ker sploh nisem mogel nič craftat, saj sem imel crafting menu čisto prazen.
Rešitev sem komaj našel na netu. Rašiš jo pa tako, da v samem Windowsu spremeniš jezik iz slovenščine na angleščino (US) in čas sistema nastaviš na US. Potem se izpišeš iz Windowsa, nazaj vpišeš, in ko greš v igro, lahko spet craftaš. Problem je, ko si spet vse nazaj na realno naštimaš (slovenščina, slovenski čas), potem pa spet več ne deluje crafting menu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed 4: Black Flag (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
588977 (269) oo7
»

GreedFall (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10513105 (780) oo7
»

Blejsko jezero (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9419082 (4851) VladarP
»

Xenus 2: White Gold Kako zmanjšati Alcohol Addiction?

Oddelek: Igre
101822 (1499) Sandi1987
»

apartmaji na Visu in Mljetu

Oddelek: Loža
117608 (7421) perci

Več podobnih tem