» »

Brezžični komplet tipkovnica + miška

Brezžični komplet tipkovnica + miška

talo ::

Odločam se za nakup brezžičnega kompleta - tipkovnica + miš za vsakdanjo rabo. Budget je 30-50€. Če lahko priporočate kak zanesljiv komplet. Aja pa pri miši mi je všeč, da je normalne velikosti, da lepo sedi v roki, ker opažam, da je pri večini kompletov dokaj majhna miš. Kar sem gledal mi je padel v oči komplet Logitech MK520, samo je miš med manjšimi. Če lahko priporočate nekaj kar bi lahko dolgo služilo.

Že vnaprej hvala za odgovore. :)

Lp

Nesta ::

Upam da si lahko izposodim temo da ne bom smetil :)

Jaz bi namrec rabil za prenosnik komplet miska+tipkovnica z vmesnikom bluetooth, brez kakih USB vmesnikov.
Pa ne najdem nic pametnega. Nasel sem tole misko ki zgleda ugodna in kvalitetna:

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Glede tipkovnic pa nisem nic pametnega nasel. tudi kompleta ne.

Ima kdo kak predlog kje oz kaj bi kupil.

Hvala

šernk ::

a so te brezžične tipkovnice res takšna smet od smeti?

pred 4 leti sem v hoferju nabavil komplet za 20eur in sem jo po letu in pol vrnil ker je tipkovnica prepogosto zmrznila med igranjem kakšne enostavne igrce recimo.

potem sem rekel kupim malce boljšo in gremo na logitech. dal za komplet 50eur in kaj se dogaja? najprej sem moral USB sprejemnik seveda na prednji strani kište priklopit, ker zadaj 50% časa sploh ni lovilo in sedaj vsakič ko premaknem tipkovnico na točno določeno mesto tipkovnica ne deluje. med tipkovnico in USB sprejemnikom je max 1m razdalje, dobrih 12mm debela iverka in moje koleno...

kitajsko stikalo za led lučke vrednosti 1 eur lovi RF daljinec pa od 10m stran skozi 2 steni...a tipkovnica pa skoz neki štrajka na pol metra. že ko je bila nova se je to dogajalo ampak me pač ni toliko motilo, sedaj imam pa dovolj. najlepše je ko kaj pišeš in pogruntaš da ti je umes polovico stavka spustilo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028191 (9798) Kayzon
»

mini (mega) problem z namiznim kompletom

Oddelek: Pomoč in nasveti
151077 (840) Opkow
»

Brezžična miška, ki lovi tudi cez steno

Oddelek: Kaj kupiti
192150 (1720) nobodyelse
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877268 (5920) specterss
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087757 (5118) SnakeBite

Več podobnih tem