» »

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji

1
2
»

Mirč ::

avto kmap ljutič je itak med najcenejšimi.celo leto stane prikolica letos 1300€ pred dvema letoma 900€.voda topla.Priporočam pa ta kamp tistim,ki imajo čolne saj preko je pašman,kornati,...

STASI ::

Kdo kaj predlaga oziroma kam ne iti na Braču? Grem prvič pa da je blizu V... gore. Pa še v okolici Omiša kak kamp bi rabil.:D

Kdo pozna kamp v Paklenici? A to je v parku ali zunaj njega?:O
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

IgorGrozni ::

STASI: Kampov je več, le da so priimki lastnikov enaki. Local inbreeding.;). Ob cesti.

Kampiranje v Aniča Luki (v parku) je že dooolgo prepovedano. Jaz sem bil med zadnjimi srečneži dolga leta nazaj.
....:\ Ko si vstopil v Dedijevo Šaleško iz šotora !8-)

But, ...odsvetujem plezanje v Big Wall čez poletje ( snakesss..).

V kanjonu pa le zgodaj zjutraj.

Zgodovina sprememb…

Zorroo ::

A je v okolici Pule kašen soliden kamp oz. katerega priporočate. Pa še katero pot naj izberem da ni prevelik drena na cesti.

krneki0001 ::

Na Krku kamp AMAR v vasici Pinezići. Res je od kampa do vode kakih 5 do 10 minut hoje, vendar imaš na plaži 3m od vode lokal s hladnim kozlom in sladoledi za otroke.
Cena kampa nizka, vse v senci in brez doplačila imaš možnost stvari imeti v skupnem hladilniku. Krade se nič, ker je kar nekaj "visokih" gostov v kampu, ki hitro poskrbijo da se tatič najde in potem policija lepo urgira.

Eden izmed rednih (vsakoletnih) gostov je celo nekdanji minister za notranje zadeve - v tem kampu ima kr prikolico postavljeno in je vedno dol poleti.

Je pa tko ob 10h zvečer mora biti mir v kampu, drugače te takoj vržejo ven. Rdino parkrat se komplet kamp zmeni in takrat se privleče ene 5 žarov, vsak da par kun za hrano in pijačo(ponavad smo dajal po 100kun) in se celo noč peče, je , pije in zabava.

Zgodovina sprememb…

STASI ::

Slučajno kdo hodi v Rovinj? Kako je s kampi tam? Kaj priporočate? Vem da so ful dragi kampi v Rovinju ampka ne gre drgač kot da grem v Rovinj.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

karmen ::

:DPriporočite mi dober kamp na krku kjer je dosti sence za male otroke in možnost sprehoda,ne preveč hrupen da bi tam stacionirala prikolico za dlje. hvala lep pozdrav!

Okapi ::

Eh, a dva posta bolj gor ti pa oči ne zaidejo:P

O.

MagicTune ::

Imam kupone za popust v višini 15% za kampiranje( nočitev v kampu,wellness, najem mobilne hišice...) v Camping park soline.

V kolikor koga zanima jih podarim le na mail mi napišite naslov. Škoda , da propadejo , ker so do konca junja.

moj majl je pressagencija@mail386.com

Jaka

shinko ::

ql camp na krku je tudi glavotok, dokaj blizu pinezićev, ki so bili omenjeni nekaj postov gor... v campu je trgovina, gostilna - restavracija, veliko plaž tudi z pomolom. Camp je pokrit z gozdom. Meni je ful dobro to, da če se sprehodiš 15 min ob obali iz kampa najdeš polno malih plažic na katerih si lahko povsem sam (če negreš glih popoldne ko je že vse zasedeno).

http://www.kamp-glavotok.hr/sl.html

edit: dodan link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shinko ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110267 (1349) Mato989
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212766 (9805) Go-ahead
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8929000 (26321) maco-maco
»

Malo samote na hrvaški obali ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5121478 (19357) msjr
»

Kampiranje na Hrvaški obali

Oddelek: Loža
76660 (3674) zile

Več podobnih tem