» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
750 / 859
»»

kow ::

Ne razumem kaj ima tisti referendum z Ukrajinsko drzavo in njeno suverenostjo. Cakam na pojasnilo. Hvala!

WizzardOfOZ ::

Bil je precedens za vse ostale ki so in ki bodo še sledili.

Republika se lahko odcepi, pokrajina se ne sme. Izključno pravno gledano. Kosovo in Krim sta bili pokrajini. Eno so zaščitili američani, drugo rusi, da jih niso naciji razsuli in razpisali referendum. in obe sta bili odcepljeni od matične države. Lahko se strinjaš, lahko ne, ampak način ni pravi, ne za eno ne za drugo. Ampak kosovo je bilo prvo in s tem zgled za vse, ki bodo še sledili. Smo takrat to pisali in danes še enkrat povem. Katalonija sledi in čaka. Pa še par drugih.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

kow je izjavil:

Ne razumem kaj ima tisti referendum z Ukrajinsko drzavo in njeno suverenostjo. Cakam na pojasnilo. Hvala!


Srbina boli, da so spusili Kosovo.
Samo to vezo ima:))

WizzardOfOZ ::

Srbina? Ti si bolj srb, kot jaz. Ti si kmetavz, ki je pobegnil z vasi, samo vas ni pobegnila iz tebe. Butalec.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kixs ::

TezkoDihanje je izjavil:

kixs je izjavil:

Seveda je se alternativna stran, ki pravi, da gre vec ali manj po planu. In druga faza je osvoboditev Doneska. Tam se nahaja cca 60-90K ukrajinskih vojakov, ki pa so obkoljeni. Ta 2. faza bo zelo verjetno koncana v 2-3 tednih. Tretja faza potrebuje rezerviste za zascito hrbta v Donesku, saj se bo vojska (ce je bo se kaj ostalo) premaknila - en del proti Kijevu in drugi proti Odesi. Na tej poti ni kaj dosti ovir..


Kdo lahko pravi, da so Ukrajinci obkoljeni v Donbasu??

A lahko pokažeš na tej mapi, kje je teh 60-90k obkoljenih ukrajincev?



Ti tole malo preresno jemljes. Se tisti tam "zgoraj" nimajo pojma kaj se dogaja oz. sejejo propagando, kaj sele mi... :lol:

l0g1t3ch ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Srbina? Ti si bolj srb, kot jaz. Ti si kmetavz, ki je pobegnil z vasi, samo vas ni pobegnila iz tebe. Butalec.


Maček zacvili ko mu stopiš na rep :)

WizzardOfOZ ::

Ja se ti pozna, ti namreč cviliš. Že cel mesec.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuiIII ()

scythe ::

Zgleda, da bo moral moderator enga poslati v Terme Banovci....
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

kow ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Srbina? Ti si bolj srb, kot jaz. Ti si kmetavz, ki je pobegnil z vasi, samo vas ni pobegnila iz tebe. Butalec.


Seveda si Srb. Dokaz je enostaven: zgodovina se je zacela s Kosovom. Vsaj tako pravis zgoraj, ko omenjas precedens.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Unchancy ::

Notnow je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Notnow je izjavil:

Unchancy je izjavil:

večina se zaveda da so obe strani krivi za konflikt


Jup, "zakva je imela pa minico oblečeno".
/s

l0g1t3ch je izjavil:

oooo

tu to tengo je nazaj :)

Na zaprtem oddelku je nekdo pustil vrata odklenjena. Praznično vzdušje…:))


Pa dost časa je blo za kak bolši argument,kot pa to z posilstvom..ona še ni nobenga nikol poslilila ;)

Grdo grdo to govoriš...jaz sem predstavnik navadne raje..prinašam vam mnenja običajnih fabrik delavcev...
tulk,da jih ne bote kdaj fasal če bote preveč tulili o eni ali drugi strani v resničnem svetu;)
two to tango :D

Aha. Zakaj potem nisi na Fb?


Zakaj pa ne bi bil?

Ker si tukaj.

WizzardOfOZ je izjavil:

kow je izjavil:

stroj-pralni je izjavil:


Na Krimu je bil referendum.


Po mojim spominu, ga ni bilo.


Tvoj spomin se moti.

Veš da je bil. Vseprisotnost množice neznanih oboroženih moških, ki kažejo proruske tendence, je garant za svoboden referendum.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

WizzardOfOZ ::

Hmm, pa sem mislil, da nisi srb, sedaj pa vidim, da se je tvoja zgodovina začela s kosovom. Ker odcepitev pred tem ne poznaš. Zanimivo. Pa tak dober spomin naj bi ti imel, ampak očitno niti do leta 1991 ne seže.

Unchancy je izjavil:

Notnow je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Notnow je izjavil:

Unchancy je izjavil:

večina se zaveda da so obe strani krivi za konflikt


Jup, "zakva je imela pa minico oblečeno".
/s

l0g1t3ch je izjavil:

oooo

tu to tengo je nazaj :)

Na zaprtem oddelku je nekdo pustil vrata odklenjena. Praznično vzdušje…:))


Pa dost časa je blo za kak bolši argument,kot pa to z posilstvom..ona še ni nobenga nikol poslilila ;)

Grdo grdo to govoriš...jaz sem predstavnik navadne raje..prinašam vam mnenja običajnih fabrik delavcev...
tulk,da jih ne bote kdaj fasal če bote preveč tulili o eni ali drugi strani v resničnem svetu;)
two to tango :D

Aha. Zakaj potem nisi na Fb?


Zakaj pa ne bi bil?

Ker si tukaj.

WizzardOfOZ je izjavil:

kow je izjavil:

stroj-pralni je izjavil:


Na Krimu je bil referendum.


Po mojim spominu, ga ni bilo.


Tvoj spomin se moti.

Veš da je bil. Vseprisotnost množice neznanih oboroženih moških, ki kažejo proruske tendence, je garant za svoboden referendum.


Enako lahko rečemo za kosovo. Vseprisotnost množice neznanih oboroženih moških, ki kažejo drugačne tendence, je garant za svoboden referendum.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Hmm, kolikor se spomnim, je najprej srbska vojska zganjala genocid nad kosovskimi Albanci, nakar se je po masovnem eksodusu civilnega prebivalstva zganila mednarodna skupnost.
Vse to na podlago iz Srebrenice in podobnih krajev.
Ne spomnim se tega v primeru Krima...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

kow ::

Lahko recemo, da je bil precedens za kosovski referendum, kar vec transnistrijskih referendumov. Hi hi.

WizzardOfOZ ::

Unchancy je izjavil:

Hmm, kolikor se spomnim, je najprej srbska vojska zganjala genocid nad kosovskimi Albanci, nakar se je po masovnem eksodusu civilnega prebivalstva zganila mednarodna skupnost.
Vse to na podlago iz Srebrenice in podobnih krajev.
Ne spomnim se tega v primeru Krima...


Mednarodna skupnost bi lahko poslala močne enote, ki bi umirile zadeve. Ne pa da odcepi del suverene države na tak način. Način odcepitve je bil napačen. Drugače bi to morali izvesti. S tem kar so na kosovu naredili, so dali direkten zgled ostalim in rusija je potem naredila enako, čisto po njihovem zgledu.

Pa glede na to da stalno omenjaš genocid. Ali lahko recimo ukrajino obtožiš genocida? Recimo za načrtno zapiranje vode, kar je povzročilo sušo na krimu, od katere so ljudje zadnjih 8 let na veliko umirali?


Večkrat sem že napisal. Ne postavi se na eno stran vojne, v kateri niti ne sodeluješ niti nimaš vloge. Postavi se na stran pa glej s kritičnimi očmi obe strani. Ker nobena ni nedolžna. Najbolj nastradajo pa civilisti, tako ukrajinci, kot ukrajinski rusi, ki se s tem početjem ene in druge strani ne strinjajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

TezkoDihanje ::

kixs je izjavil:

Ti tole malo preresno jemljes. Se tisti tam "zgoraj" nimajo pojma kaj se dogaja oz. sejejo propagando, kaj sele mi... :lol:


Potem pa pejt raje trolat v kakšno drugo temo.

kow ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Mednarodna skupnost bi lahko poslala močne enote, ki bi umirile zadeve.


V vsakem primeru ti ne bi bilo vsec. Domnevam, da bi te zadovoljilo edino nadaljevanje vec stoletnega etnicnega ciscenja (obeh strani).

WizzardOfOZ ::

kow je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:


Mednarodna skupnost bi lahko poslala močne enote, ki bi umirile zadeve.


V vsakem primeru ti ne bi bilo vsec. Domnevam, da bi te zadovoljilo edino nadaljevanje vec stoletnega etnicnega ciscenja (obeh strani).


Tvoje domneve so tako napačne, kot domneve tvojega velikega vodje na oblasti, da bo zmagal na volitvah.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

kow ::

Tudi tvoje domneve so napacne. Ne verjamem v "velike vodje". To je bolj pravoslavni koncept.

Kakorkoli, zdaj je stvar jasna. Srbi priznajo Kosovo, severni del pa prikljucijo Srbiji. To je edino smiselno in ne vem kaj carajo srbski politiki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Unchancy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Hmm, kolikor se spomnim, je najprej srbska vojska zganjala genocid nad kosovskimi Albanci, nakar se je po masovnem eksodusu civilnega prebivalstva zganila mednarodna skupnost.
Vse to na podlago iz Srebrenice in podobnih krajev.
Ne spomnim se tega v primeru Krima...


Mednarodna skupnost bi lahko poslala močne enote, ki bi umirile zadeve. Ne pa da odcepi del suverene države na tak način. Način odcepitve je bil napačen. Drugače bi to morali izvesti. S tem kar so na kosovu naredili, so dali direkten zgled ostalim in rusija je potem naredila enako, čisto po njihovem zgledu.

Pa glede na to da stalno omenjaš genocid. Ali lahko recimo ukrajino obtožiš genocida? Recimo za načrtno zapiranje vode, kar je povzročilo sušo na krimu, od katere so ljudje zadnjih 8 let na veliko umirali?


Večkrat sem že napisal. Ne postavi se na eno stran vojne, v kateri niti ne sodeluješ niti nimaš vloge. Postavi se na stran pa glej s kritičnimi očmi obe strani. Ker nobena ni nedolžna. Najbolj nastradajo pa civilisti, tako ukrajinci, kot ukrajinski rusi, ki se s tem početjem ene in druge strani ne strinjajo.

A veš kaj bi napisal Poldi? Če se Krim ne bi odcepil, Ukrajina ne bi zapirala vode.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

WizzardOfOZ ::

kow je izjavil:

Tudi tvoje domneve so napacne. Ne verjamem v "velike vodje". To je bolj pravoslavni koncept.

Kakorkoli, zdaj je stvar jasna. Srbi priznajo Kosovo, severni del pa prikljucijo Srbiji. To je edino smiselno in ne vem kaj carajo srbski politiki.


Vprašaj kosovarje, če so pripravljeni deliti državo? Jaz bi rekel da ne. In si spet na začetku in trenju.
To bi morala mednarodna skupnost že takoj na začetku narest.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

sbawe64 ::

Biznis teče kot ponavadi:


Servicemen of the Armed Forces of Ukraine set up the sale of armored vehicles and other weapons to the DPR militias

The sale took place in the area of N. p. Snegirevka, Mykolaiv region. At the same time, it is significant that the Ukrainian military is happy to accept Russian rubles as payment.

https://t.me/c/1463168661/799
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/Osinttechnical/stat...
I try to glean as much as possible from the highly edited state media videos coming from Russia, and there usually isn't much. But for some reason they keep including drone footage of their strikes wildly missing.

https://twitter.com/rekurencja/status/1...
This shows what the state media think of the intellectual capacity of their audience in Russia. Judging by the level of chauvinism and support for the war among the general population, they are not wrong.

kixs ::

TezkoDihanje je izjavil:

kixs je izjavil:

Ti tole malo preresno jemljes. Se tisti tam "zgoraj" nimajo pojma kaj se dogaja oz. sejejo propagando, kaj sele mi... :lol:


Potem pa pejt raje trolat v kakšno drugo temo.


Trolam toliko kot vsi ostali v tej temi :lol:

PacificBlue ::

Niste resni.

sbawe64 ::

Jih je stisnilo...

The reaction of the Ukrainian PoWs to the atrocities of their fellow soldiers towards the Russian captive militaries.

https://t.me/UkraineHumanRightsAbuses/1...


Mobilizacija poteka uspešno
Ukrajugend
https://t.me/UkraineHumanRightsAbuses/1...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Pac-Man ::

https://twitter.com/Den_2042/status/151...

An advertisement on an online marketplace in Tver, Russia:

Selling drill set Metabo.
2,400 rubles [approx. €27]
Genuine. In excellent condition. Husband brought it from the special operation in Ukraine. For all the questions WhatsApp 9198175573
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Scaramouche ::

Vsi napori NATO in Amerike bi morali biti na notranjo osveščanje ruskega naroda, da nekako pride do realnih slik napada na Ukrajino! Preko internetnih medijev ali preko fizične dostave tisočih medijev USB ali dvd podatkovnih slik vojne osebno do ljudi!
Ampak to ni njihov interes, oni bodo pomagali Ukrajini in se borili skupaj z njimi do zadnjega Ukrajinca...

RedDrake ::

Pac-Man je izjavil:


An advertisement on an online marketplace in Tver, Russia:

Selling drill set Metabo.
2,400 rubles [approx. €27]
Genuine. In excellent condition. Husband brought it from the special operation in Ukraine. For all the questions WhatsApp 9198175573

Klasika.
Jaz sem nakupil za pol omare razne analogne fotografske robe na boljšaku sredi/konec 90-ih za bagatelne zneske od ljudi v črnih leder jaknah.
Da je bila večina ukradena po raznih delih BIH med vojno je bilo več ali manj očitno, ker so bile cene 1/2 ali 1/3 od tistega kar bi morale biti.

Scaramouche ::

RedDrake je izjavil:

Pac-Man je izjavil:


An advertisement on an online marketplace in Tver, Russia:

Selling drill set Metabo.
2,400 rubles [approx. €27]
Genuine. In excellent condition. Husband brought it from the special operation in Ukraine. For all the questions WhatsApp 9198175573

Klasika.
Jaz sem nakupil za pol omare razne analogne fotografske robe na boljšaku sredi/konec 90-ih za bagatelne zneske od ljudi v črnih leder jaknah.
Da je bila večina ukradena po raznih delih BIH med vojno je bilo več ali manj očitno, ker so bile cene 1/2 ali 1/3 od tistega kar bi morale biti.


Če so stvari prodane z ameriško nalepko, ko so delane v Aziji z sužnjelastniškim modelom, ko otroci delajo za nas poceni izdelke,je to kapitalizem, ruski model in balkanski pa jebiga, zaostali neandertalci...

Če se gremo obtoževanja, bi bilo lepo če se oboje izkorenini!

PacificBlue ::

Tudi med korono je dišalo po vojnem dobičkarstvu.

mackilla ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Srbina? Ti si bolj srb, kot jaz. Ti si kmetavz, ki je pobegnil z vasi, samo vas ni pobegnila iz tebe. Butalec.

Te je zadel huh?:D

Scaramouche je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Pac-Man je izjavil:


An advertisement on an online marketplace in Tver, Russia:

Selling drill set Metabo.
2,400 rubles [approx. €27]
Genuine. In excellent condition. Husband brought it from the special operation in Ukraine. For all the questions WhatsApp 9198175573

Klasika.
Jaz sem nakupil za pol omare razne analogne fotografske robe na boljšaku sredi/konec 90-ih za bagatelne zneske od ljudi v črnih leder jaknah.
Da je bila večina ukradena po raznih delih BIH med vojno je bilo več ali manj očitno, ker so bile cene 1/2 ali 1/3 od tistega kar bi morale biti.


Če so stvari prodane z ameriško nalepko, ko so delane v Aziji z sužnjelastniškim modelom, ko otroci delajo za nas poceni izdelke,je to kapitalizem, ruski model in balkanski pa jebiga, zaostali neandertalci...

Če se gremo obtoževanja, bi bilo lepo če se oboje izkorenini!

Daj vzgled in se izklopi iz elektronskih naprav,ki so narejene z sužnjelastniškim delom v Aziji:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

Scaramouche ::

Daj vzgled in se izklopi iz elektronskih naprav,ki so narejene z sužnjelastniškim delom v Aziji


Enako, nehajte se pritoževati nad eksploatacijo Rusov na Ukrajinci? Bo šlo? Ali pa nehajte uporabljati poceni delovno silo iz Bosne in rekrutirajte Slovence naj delajo v komunali in gradbeništvu!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuiIII ()

mackilla ::

Scaramouche je izjavil:

Daj vzgled in se izklopi iz elektronskih naprav,ki so narejene z sužnjelastniškim delom v Aziji


Enako, nehajte se pritoževati nad eksploatacijo Rusov na Ukrajinci? Bo šlo? Ali pa nehajte uporabljati poceni delovno silo iz Bosne in rekrutirajte Slovence naj delajo v komunali in gradbeništvu!

Bosanci,ki delajo v gradbeništvu so v sužnjelastniškem razmerju? A delajo pod enakimi pogoji kot otroci v Aziji?

WizzardOfOZ ::

Scaramouche je izjavil:

Daj vzgled in se izklopi iz elektronskih naprav,ki so narejene z sužnjelastniškim delom v Aziji


Enako, nehajte se pritoževati nad eksploatacijo Rusov na Ukrajinci? Bo šlo? Ali pa nehajte uporabljati poceni delovno silo iz Bosne in rekrutirajte Slovence naj delajo v komunali in gradbeništvu!

marsikdo od slovencev bi brez problema delal v komunali, samo zraven ne pride. plače sploh niso nizke za 8 urni delavnik.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

mackilla ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Daj vzgled in se izklopi iz elektronskih naprav,ki so narejene z sužnjelastniškim delom v Aziji


Enako, nehajte se pritoževati nad eksploatacijo Rusov na Ukrajinci? Bo šlo? Ali pa nehajte uporabljati poceni delovno silo iz Bosne in rekrutirajte Slovence naj delajo v komunali in gradbeništvu!

marsikdo od slovencev bi brez problema delal v komunali, samo zraven ne pride. plače sploh niso nizke za 8 urni delavnik.

Kaj to obvladuje kakšna gospodarska mafija?

WizzardOfOZ ::

zj v ljubljani.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Scaramouche ::

mackilla je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Daj vzgled in se izklopi iz elektronskih naprav,ki so narejene z sužnjelastniškim delom v Aziji


Enako, nehajte se pritoževati nad eksploatacijo Rusov na Ukrajinci? Bo šlo? Ali pa nehajte uporabljati poceni delovno silo iz Bosne in rekrutirajte Slovence naj delajo v komunali in gradbeništvu!

Bosanci,ki delajo v gradbeništvu so v sužnjelastniškem razmerju? A delajo pod enakimi pogoji kot otroci v Aziji?


Niso, so pa zelo blizu, to da delavci dolgo ali pa nikoli niso dobili plačila,praksa že dolgo v Zloweniji!

Delavci Vegradovega bosanskega hčerinskega podjetja Gradve so še vedno brez lanskih in letošnjih plač v skupni višini 110 tisoč evrov. Obupana bosanska delavca, edina, ki sta po sredinem izgonu štirih njunih kolegov iz države kar 5 dni vztrajala v Vegradovi upravni stavbi, sta se v ponedeljek vrnila v domovino.


Pripeljali v Slovenijo, niso jim uredili dokumentov, potem pa za to kaznovali z izgonom!

Kot je znano, je v ponedeljek šest delavcev, zaposlenih v podjetju Gradve, zasedlo prostore Vegrada v Velenju. Zahtevali so poplačilo zasluženega denarja. Ker štirje niso imeli ustreznih dokumentov za bivanje v Sloveniji, so jih policisti odpeljali iz države.

https://www.24ur.com/novice/gospodarstv...

Aston_11 ::

Poldi112 je izjavil:

Ja, ker mi smo od edino zveličavno, od boga poslano ljudstvo, ki bo svetu govorilo, kaj sme in kaj ne, medtem ko bodo drugi delali, kot mi rečemo, ali pa batine.
Ruski fašisti najprej poskrbite zase, ker za druge trenutno niste.

Poldi112 je izjavil:

Medtem ko ste ovce ponoste na svoj čredni nagon.
Edina ovca si tukaj ti. Bleješ po rusko.

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:

To,da so Afganistanci zaostali so si krivi sami.

Po poti Japonske, Nemčije,Južne Koreje, Tajvana?


Kako točno so Afganistanci krivi,
Poldi je ovca. Beeeeeee.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

mackilla ::

WizzardOfOZ je izjavil:

zj v ljubljani.

Sem slišal,da pri raznih sanacijah in podobno lahko sodelujejo samo podjetja,ki imajo njegov blagoslov. Nisem si pa mislil,da se ukvarja celo z tem kdo lahko pobira smeti.

kow ::

Se en Ka-52 sestreljen.

strawman ::

A začnemo pobirat stave kdaj Rusija interno uradno preide iz specialne operacije v odprto vojno?
Jaz mislim, da se v roku 14 dni sproži splošna mobilizacija.

TezkoDihanje ::

full naci prvi ruski program

https://twitter.com/nexta_tv/status/151...
#Russian propaganda no longer hides the fact that the goal of the Russian Federation is to erase the idea of being #Ukrainian. Even the word "Ukrainians" itself they considered an insult and see no reason for existence of this nation or ethnicity outside of a "Russian" identity.

strawman je izjavil:

A začnemo pobirat stave kdaj Rusija interno uradno preide iz specialne operacije v odprto vojno?
Jaz mislim, da se v roku 14 dni sproži splošna mobilizacija.


Nič ne bo to pomagal, ker mobiliziran folk ne gre direktno na fronto, ampak jih je treba usposobit, kar traja tedne. Ukrajinci dobivajo dnevno orožje iz Zahoda in vedno težjega formata.

Zgodovina sprememb…

kow ::

strawman je izjavil:

A začnemo pobirat stave kdaj Rusija interno uradno preide iz specialne operacije v odprto vojno?
Jaz mislim, da se v roku 14 dni sproži splošna mobilizacija.


Se strinjam. Brez mobilizacije ne morejo doseci ciljev oz. verjetno bodo kmalu probali z all in (z obstojecimi silami). Ce ne rata, bo splosna mobilizacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

strawman ::

TezkoDihanje je izjavil:


Nič ne bo to pomagal, ker mobiliziran folk ne gre direktno na fronto, ampak jih je treba usposobit, kar traja tedne. Ukrajinci dobivajo dnevno orožje iz Zahoda in vedno težjega formata.


Saj ne pravim, da bo.
Bo pa lahko Putko v zapor metal tiste, ki se bodo upirali naboru in lažje zagotavljal mir doma.
Glede na UK protiudarce na rusko ozemlje (rakete, helikopterji) ima že skoraj dovolj razlogov da jo sproži.

Edit: Plus preklop v vojno ekonomijo za prioritizacijo resursov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

Notnow ::

Aston_11 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Ja, ker mi smo od edino zveličavno, od boga poslano ljudstvo, ki bo svetu govorilo, kaj sme in kaj ne, medtem ko bodo drugi delali, kot mi rečemo, ali pa batine.
Ruski fašisti najprej poskrbite zase, ker za druge trenutno niste.

Poldi112 je izjavil:

Medtem ko ste ovce ponoste na svoj čredni nagon.
Edina ovca si tukaj ti. Bleješ po rusko.

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:

To,da so Afganistanci zaostali so si krivi sami.

Po poti Japonske, Nemčije,Južne Koreje, Tajvana?


Kako točno so Afganistanci krivi,
Poldi je ovca. Beeeeeee.


Ohoho ASStonko je vdaru eno logično.Lahko bi bil še bol jedrnat.naprimer: NE TI! pa NE TI! pa NE TI!

Scaramouche ::


Se strinjam. Brez mobilizacije ne morejo doseci ciljev oz. verjetno bodo kmalu probali z all in (z obstojecimi silami). Ce ne rata, bo splosna mobilizacija.


Ameri niso mogli osvojiti Afganistan po 20 letih in so na koncu bežali od njih na koncu...

Ukrajina je podobne velikosti in veliko bolj oborožena, drugače bodo zgubili...
Pa še vojna doktrina je iz 70ih...tako da bodo tanki samo boj goreli...

Notnow ::

kow je izjavil:

strawman je izjavil:

A začnemo pobirat stave kdaj Rusija interno uradno preide iz specialne operacije v odprto vojno?
Jaz mislim, da se v roku 14 dni sproži splošna mobilizacija.


Se strinjam. Brez mobilizacije ne morejo doseci ciljev oz. verjetno bodo kmalu probali z all in (z obstojecimi silami). Ce ne rata, bo splosna mobilizacija.


A pol že majo rusi za jest? pa bencin? municije tudi? a jim ni že zmanjkalo mesec dni nazaj?
Mislim da bojo rusi šli kot poraženci kmalu domov...
Ljudje že kar hitro pozabljajo da je sploh še vojna..mislim da kaj več kod teden dni ne bi smelo trajat...

l0g1t3ch ::

Nov dan, novi cilji :D

Rusija ima nov cilj v Ukrajini
"Glavni cilj specialne vojaške operaciji je uničenje nacionalističnih bataljonov v Ukrajini," so sporočili iz Kremlja. Kot je dejal tiskovni predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov, "se na območjih, kjer ni nacionalističnih bataljonov, živjenje že vrača v normalo".

Do sedaj je bil cilj ruske "specialne vojaške operacije" v Ukrajini "demilitarizacija in denacifikacija Ukrajine."

kow ::

Zaenkrat, po podatkih ruske centralne banke - jim lahko zaupamo?, vzdrzujejo tecaj rublja s prodajanjem deviznih rezerv.

l0g1t3ch je izjavil:

Nov dan, novi cilji :D


Glavni vir fasisticne desnice je itak Zahodna Ukrajina. Tako, da so Rusi izgleda zamesali strani neba?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Aston_11 ::

Ukrajinci tudi uspešno še naprej deratizirajo Ruse. Tako na morju, kot na kopnem. Kmalu bo ruska golazen hodila peš, tako da jim Nodi alias Poldi in ostali odstopite svoje opanke.

Rus gori, tank leti!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()
««
750 / 859
»»