» »

Taipan

Taipan

Backup22 ::

Se vedno delam konfiguracijo... in to kar rabim majo ravno vse v Taipanu... pozna kdo dobro to trgovino? Sodec po pejđu in citatu
Ker je prišlo do že kar nekaj pomot o trgovini, vas obveščamo, da je naša trgovina izključno Internetne narave.
mi deluje nekam nesigurno... Kake izkusnje anyone? Fala0:)
  • polepsal: Primoz ()

falotXP ::

No, ker smo v Sloveniji je to res malo čudno; računalniška trgovina na internetu!? To ni nič čudnega...se pač bavijo z prodajo računalnikov in rač. komponent samo prek interneta oz. pošte, tako, da trgovine z policami in prodajalko, kot sami navajajo pri njih ne najdeš. V tujini so take trgovine pogoste, samo mi smo še za svetom. Pač...Slovenija od kod lepote tvoje...:D Brez panike 8-O

perci ::

Do zdej sem pri Taipan nabavil za okol 350 jurjev robe.

Kako sem zadovoljen?

Model (Uroš) je zlo OK, včasih mal neresen deluje, ker včasih (večinoma) ful zamuja z robo. Zmeniš se za jutri, dobiš pa čez 3,4 dni. To se mi je zgodilo enkrat ko sem mašino kupval - če sem kupoval posamezne komponente ni blo problemov z zamujanjem.

Z reklamacijami še nimam izkušenj, saj se mi še nič ni pokvarlo, razen venta na northbridgu od plate, ki sem ga pa raje sam zamenjal, kot da bi mu komp nesel nazaj in čakal par dni, da ga dobim nazaj. Kolega je pa ze reklamiral ene dve stvari pri njemu in baje ni blo problemov.

Aja, moti me edino to, da miškoline smatra za potrošni material. Čeprav mišaka mi je vseeno zamenjal, ko je šel v franže - tok je bil korekten - to je treba priznat.

Cene ma konkurenčne, kle ni kej ;).

Skratka, če ti ni panike počakat kak dan več, se ne sekiraj in kupi zadevo. Vedt pa moraš, da to ni neka velika firma, ampak gre za eno osebo, ki je mojster za vse.

boštjan ::

Jaz sicer nisem nič tam kupo,a kolko vidim so cene zelo konkurenčne,tak da priporočam nakup,ker bi ziher kaj tam kupo,če bi kupoval.

Backup22 ::

Hm..ok sem ze nekako pridobil zaupanje v to firmo...edino kar em moti da so cene procesorejv (athlonov) še vedno po stari celi, med tem ko so v Mlacomu že znižane...:\ Bom pa nakup tam opravil že zarad Gigabajtovega 9500pro...slin

0:)

frenk ::

backup22:ne vem kere cene si ti gledou ampak taipan IMA cenejše xp-je kot mlacom...sem gledou pred sekundo...al si mogoče box proce gledou:\

Backup22 ::

frenk!

Taipan => AMD ATHLON XP Processor 2600+ 68.240,00

Mlacom => Athlon XP 2600+ 49.600 SIT

Razlika je velika...:\

frenk ::

jest sm gledou 1700+ ki je u taipanu cenejš...za ostale proc me ne zanima

MAX34216 ::

Kdo kaj ve, kaj se dogaja s Taipanom spet. Bo prenehal s poslovanjem? Na maile in klice sploh ne odgovarjajo že zelo dolgo.!

krneki ::

Mislim da je model na dopustu tako kot lansko leto in pride nazaj jeseni.

e-marko ::

Verjetno bi mu bilo zelo težko napisati kratko obvestilce na njegovi strani????

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

frenk ::

jah seveda mu je to težko...sej tud cenika ne posodablja:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon-Nemčija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
975399 (4179) ferdo
»

GeForce FX 5200,5500,5600...wtf?!

Oddelek: Kaj kupiti
271582 (1272) frenk
»

Kje kupiti 9600XT ali 5700ULTRA

Oddelek: Kaj kupiti
281399 (904) boštjan
»

Mlacom

Oddelek: Kaj kupiti
222335 (946) ganzi
»

neresni prodajalci???

Oddelek: Kaj kupiti
322760 (274) misso

Več podobnih tem