» »

Parking v ljubljani

Parking v ljubljani

chrispy ::

Kje v ljubljani bi najceneje parkiral od 8:30 do 15:00? Po možnosti v bližini centra. Sem gledal na dolgem mostu pa potem na 6-tko. Kako je kaj s prostorom za parkiranje tam okoli osme ure, predvidevam da po večini zasedeno?
  • polepsal: Mavrik ()

Tody ::

Če se gre za dnevno migriranje potem imaš kar nekaj opcij P+R. Če se gre za enkratni dogodek potem v Tivoliju dobiš dosti ugodno parkiranje in veliko prostora je. Če ti 8 eur ne pomeni kaj dosti je Kongresni trg pravi zate. Drugače pa v Bežigradu je 3,5 eur za cel dan parkiranja za Gospodarskim razstaviščem, 15 minut peš do centra. V ulicah je 0,40 za eno uro...

ivanuscha ::

V poštev pride zate Cona 2, kjer lahko parkiraš 6 ur, po 40-50c/h, ali pa kot si sam ugotovil, Dolgi most je zelo dobra varjanta. Ob 8h zjutraj ne bi smel imeti problema dobit parking, lahko ga pustiš tudi na neoznačenih mestih(če bi blo slučajno vse zasedeno), samo ne na pločniku. To ti je tudi najcenejša varjanta, 1,2€ parking + vožnja z busom v obe smeri.

Gandalfar ::

Lahko ga pustis zadaj pri Teslovi, 40c/h, ~3.20 za cel dan.

fosil ::

Tukaj imaš P+R. V Ljubljani so že štirje.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

chrispy ::

kaj pa tisti parking ki so ga zdaj postavili pri drami, za vegovo. ve kdo koliko stane?

Unknown_001 ::

Jutri grem na informativne dneve s kolegi v Ljubljano in me seveda zanima kje se da dobit zihr parkirni prostor za normalno ceno. Najbolj bi mi ustrezala lokacija čim bliže Aškerčevi. Planiram parkirati od 10.00 do max 15.30 .

Že vnaprej hvala za odgovore.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

crniangeo ::

chrispy: pri vegovi je kr drag parking , mislim da cca 1€/h, ne vem več na pamet, vem pa da too much glede na to , da je to en makadam..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

šernk ::

oražnova ulica

do aškerčeve je 3min peš, 40 centov/ura, max lahko parkiraš za 6 ur. Še nikoli nisem imel težav najti parkirni prostor tam.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Unknown_001 ::

Ta parking na Oranžovi je zgleda v redu. Kaj je pa je s tistim velikim makadamskim parkiriščem na koncu Aškečeve? Nekaj so mi govorili da je tam dost placa pa da je še kar vredu cena. Al je bol zihr na Oranžovo it?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

telen ::

Verjetno misliš parkirišče pri Križankah. Cena na uro parkiranja je 1,2€.

Unknown_001 ::

Kje je pa najbolj zihr, da se parkirni prostor dobi? Je velik gužve v Ljubljani med 9.00 in 10.00 uro zjutraj ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

joze67 ::

Na cesti ne, ker so že vsi parkiral. Najbolj zihr se da dobiti v garažnih hišah (razen Kongresni trg), ker so najdražje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joze67 ()

Unknown_001 ::

joze67 je izjavil:

Na cesti ne, ker so že vsi parkiral. Najbolj zihr se da dobiti v garažnih hišah (razen Kongresni trg), ker so najdražje.


No mislim na parkirišča navadna. Koliko je pa ura v prakirni hiši (skrajni primer če ne dobim drugej parkirnega)?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

joze67 ::

V Anderličevih parkirnih hišah (Šempeter, Trdinova, Kapitelj, Mexico aka urgenca) je 2,4 €/h. Pri Šempetru in Mexici je priročno, ker lahko ledvico prodaš v bližnjem UKC in pokriješ parkirnino, pa še za kako kavo ti ostane.

Trdinova ima menda akcijo, 1. ura zastonj.

Kongresni trg in Kozolec imata 1,2 €/h. Pri čemer je v Kozolcu običajno prostor.

Ostale so vmes, 2€/h. No, vem za Maximarket.

St235 ::

Unknown_001 je izjavil:

Kje je pa najbolj zihr, da se parkirni prostor dobi? Je velik gužve v Ljubljani med 9.00 in 10.00 uro zjutraj ?


Upoštevaj da jutri bo obsedeno stanje ker so informativni dnevi.

Unknown_001 ::

joze67 je izjavil:

V Anderličevih parkirnih hišah (Šempeter, Trdinova, Kapitelj, Mexico aka urgenca) je 2,4 €/h. Pri Šempetru in Mexici je priročno, ker lahko ledvico prodaš v bližnjem UKC in pokriješ parkirnino, pa še za kako kavo ti ostane.

Trdinova ima menda akcijo, 1. ura zastonj.

Kongresni trg in Kozolec imata 1,2 €/h. Pri čemer je v Kozolcu običajno prostor.

Ostale so vmes, 2€/h. No, vem za Maximarket.


Se pravi me parking za 5ur v najslabšem primeru pride okol 10EUR...
No glede na to, da nas bo 5 na en avtomobil bo še vedno dokaj pocen skozi prišlo na osebo.

St235 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kje je pa najbolj zihr, da se parkirni prostor dobi? Je velik gužve v Ljubljani med 9.00 in 10.00 uro zjutraj ?


Upoštevaj da jutri bo obsedeno stanje ker so informativni dnevi.


Se zavedam tega. Ravno zato že razmišljem o parkirnih hišah.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

šernk ::

Pomojem sem sam na oranžnovi parkiral v zadnjih 2 letih vsaj ene 40x avto in še nikoli nisem imel težav za dobit parkirni. Če ne tam zaviješ pa na postonjsko ulico.

Na koncu oražnove je tudi eno večje parkirišče (tobačna mesto), glede na spletno stran je tam prva ura parkiranja 1,2€, vsaka nadaljna pa 50 centov in tam dobiš zagotovo kaj prosto. Še nisem videl da bi bil niti do polovice zaseden tist parkirni.

za križanke pa ne vem kako je z zasedenostjo. Parkirna hiša pod trgom republike je 2€/ura in avtomat sprejme samo kovance! Prejšnji teden parkiral tam, da sem imel čim bližje do faksa po čimlepši poti (cena parkiranja me res ni sekirala). Pridem nazaj sem bil parkiran 3 ure in 57minut...in seveda ne sprejme bankovcev. Preden sem prišel do maxija in nazaj, da sem dobil še drobiž so pa 4 ure parkiranja bile mimo in je bilo potrebno plačat dodatna 2 eura. Ne vem kako pričakujejo ob tarifi 2€ ura da boš plačeval s kovanci...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Unknown_001 ::

šernk je izjavil:

Pomojem sem sam na oranžnovi parkiral v zadnjih 2 letih vsaj ene 40x avto in še nikoli nisem imel težav za dobit parkirni. Če ne tam zaviješ pa na postonjsko ulico.

Na koncu oražnove je tudi eno večje parkirišče (tobačna mesto), glede na spletno stran je tam prva ura parkiranja 1,2EUR, vsaka nadaljna pa 50 centov in tam dobiš zagotovo kaj prosto. Še nisem videl da bi bil niti do polovice zaseden tist parkirni.

za križanke pa ne vem kako je z zasedenostjo. Parkirna hiša pod trgom republike je 2EUR/ura in avtomat sprejme samo kovance! Prejšnji teden parkiral tam, da sem imel čim bližje do faksa po čimlepši poti (cena parkiranja me res ni sekirala). Pridem nazaj sem bil parkiran 3 ure in 57minut...in seveda ne sprejme bankovcev. Preden sem prišel do maxija in nazaj, da sem dobil še drobiž so pa 4 ure parkiranja bile mimo in je bilo potrebno plačat dodatna 2 eura. Ne vem kako pričakujejo ob tarifi 2EUR ura da boš plačeval s kovanci...


Najlepša hvala vsem skupaj. Še vprašanje imam. V Ljubljani nisem kaj dosti vozil, če že, sem bolj poredko. Pa domnevam da je najbolje it iz AC na izvozu Ljubljana Center, al je kakšna boljša varianta. Prihajam iz dolenjskega konca.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

Ja ta pot je najblizja. Se je pa potrebno zavedati (kot je ze nekdo prej omenil), da je vsako leto na informativni dan obsedeno stanje v centru (promet lahko tece zelo pocasi).

Mehmed ::

www.lpt.si/parkirisca

Nekomu v avtu uvali, da malo preveri stanje spotoma pa bo.

Unknown_001 ::

Kako je pa kaj varnost na teh parkiriščih. Vozilo ni ravno bogvekaj, da bi ga bil kdo fovš - neatraktivna oblika (enoprostorc).
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

šernk ::

Nična :))

dlje kot parkiraš od drugih avtov več je možnosti da ti ga kdo odrsa ;(
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Unknown_001 ::

šernk je izjavil:

Nična :))

dlje kot parkiraš od drugih avtov več je možnosti da ti ga kdo odrsa ;(


Dejansko?

Bože mili, pol je narod res tako blesav kot sem slišal. Če je verjeti zgodbam o situacijah, ko parkiraš kar se da daleč stran od ostalih pol se pa eden glih zraven tebe naštuli pa ti z vrati zbuta avtomobil ali pa še retrovizor odlomi pri speljevanju ali štuljenju zraven.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

šernk ::

Dejansko...parkiral v parkirni hiši v BTCju avto ja stran od vseh ostalih (ravno prišel od ličarja 15minut stran, kjer sem prevzel avto s sveže prebarvanim odbijačem), ko sem se vrnil čez pol ure nazaj h avtu sem imel sveže odrsan zadnji odbijač...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Unknown_001 ::

šernk je izjavil:

Dejansko...parkiral v parkirni hiši v BTCju avto ja stran od vseh ostalih (ravno prišel od ličarja 15minut stran, kjer sem prevzel avto s sveže prebarvanim odbijačem), ko sem se vrnil čez pol ure nazaj h avtu sem imel sveže odrsan zadnji odbijač...


Pol najbolj ziher da ga zraven fejst očuvanega pleha "luksus" znamke vštulim. Avto je še čisto nov pa mi ni ravno do tega da bi mi ga kdo krstil.:8)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Smurf ::

Pretiravajo, toliko imas sans, da ti ga nekdo podrgne kot na vsakem parkiriscu. Meni ga do sedaj se nobeden ni *tok tok po lesu* pa parkiram v parkirnih hisah nekajkrat tedensko.

Unknown_001 ::

Evo še enkrat hvala za pomoč. Je uspelo najti parkirno mesto. Začuda je avto ostal nedotaknjen:D

Parkirno mesto pa mi je uspelo najti na Slovenski cesti nasproti avtobusnega postajališča.

[Odstranjena referenca na izbrisan post -- moderator ]
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

videc ::

Parkirna hisa modri kvadrat ima obcasno akcijo za 60€ na mesec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkiranje LJ?

Oddelek: Loža
399714 (2065) MadMicka
»

Kje parkirat v Ljubljani blizu Čopove

Oddelek: Loža
224207 (3333) jusv
»

Parking LJ center, kje ?

Oddelek: Loža
92719 (1879) fosil
»

Prosimo parkirajte vzratno/vnaprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6221054 (18874) solatko
»

Obvestilo redarstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508123 (7091) cyber_killer

Več podobnih tem