» »

Nakup pisarniškega stola

Nakup pisarniškega stola

Kleemen ::

Zanima me kakšen pisarniški stol priporočate v cenovnem rangu tam okrog 80eur. Za ta denar se dobi že kar hude stole kar sem gledal, tako da bi rad izbral nekaj konkretnega da je super za kakšnih 10+ let, glavni pogoj pa je udobnost, po možnosti usnje in visok naslon.

https://www.mimovrste.com/pisarniski-st...

kaj takega?

flipflop ::

Tezka bo 80eur za deset let razen CE si lahek in pazis na STOL. Meni ne zadnji zdrzal dve leti potem pa je zabrisalo vzmet ven. Pa vse he se skripalo.

AndreAS ::

Je " malo " več, ampak je vreden. Ga imam zdaj že enih 5 let in je še čist ok.

http://www.ikea.com/at/de/catalog/produ...

Za kaj manj pa naj pove kdo druga za stol.
Lp ,Andrej

RejZoR ::

Pa če imaš laminat oz parket glej, da ima gumirana kolesa...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Kleemen ::

Hvala za info. Sem imel sedaj enega za 30eur, plastična kolesca, itd. cheap shit pa je bil super 10 let, danes pa se mi je zlomil en kolešček, tako da treba menjat :)

@AndreAS, ikeo imam blizu tako da mogoče grem en dan pogledat ponudbo, ampak ta stil mi ni všeč (viuzualno), verjamem pa da je ok in udoben, kar mi je tudi zelo pomembno - bolj kot videz :)

fosil ::

Drugače če je problem samo v koleščku, lahko kupiš samo kolešček.
Jih prodajajo na primer v Merkurju.
Tako je!

Kleemen ::

Ne, ker se je zlomila ena noga od koleščka na pol, tako da bi pomagalo samo kakšno močno lepilo, še to dvomim.. Sicer pa sem tako ali tako nameraval počasi menjati stol in je kot naročeno :D danes grem po trgovinah (lesnina, mercator..) da vidim če imajo kaj pametnega

RejZoR ::

Definitivno se ustavi še v Ergoles trgovini na Viču (blizu policijske postaje, mal pred Hoferjem (oz skoraj nasproti Spara tam). Sicer so stoli mal dražji ampak so res kvalitetni in imajo kar precej izbire. Sam sem ga vzel tam in sem zelo zadovoljen, pa tud par drugih je že tle objavilo, da so kupoval tam. Pa en je tud na Rudniku, sam se ne spomnim, kako se že imenuje trgovina. baje so isto specializirani za pisarniške stole.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Kleemen ::

Hvala za info, ampak sem s primorske. :)

Sem kupil danes enega v lesnini, pa mi ni kul in ga bom verjetno menjal. Mogoče že kdo vračal kakšen izdelek v lesnino? Kako je z vračilom? Denarja baje ne vračajo, se pa da menjat? Drugače pa stol 70eur, pomoje nabavna cena ni več kot 30eur vsaj glede na kvaliteto..že ko sem ga sestavljal sem rabil več kot eno uro - navoji katastrofa, gumice se zelo slabo vrtijo, nastavitev nobenih, samo gor pa dol.. Bom dal raje mal več pa kupil nekaj boljšega.

flipflop ::

Vsi ti stoli so isti. Izgleda že nekako, kvaliteta pa je zelo slaba. Jaz grem te dni v ikeo po tisti stol markus ki ga tako hvalijo pa upam da bo kaj boljši.

N0t0ri0us ::

RejZoR je izjavil:

Definitivno se ustavi še v Ergoles trgovini na Viču (blizu policijske postaje, mal pred Hoferjem (oz skoraj nasproti Spara tam). Sicer so stoli mal dražji ampak so res kvalitetni in imajo kar precej izbire. Sam sem ga vzel tam in sem zelo zadovoljen, pa tud par drugih je že tle objavilo, da so kupoval tam. Pa en je tud na Rudniku, sam se ne spomnim, kako se že imenuje trgovina. baje so isto specializirani za pisarniške stole.


tudi sam sem tam kupil stol pred dvemi leti. Imeli so 5% sejemskega popusta in še 5% na gotovino, tako da sem odštel skoraj 100€ za stol. Mislim da je model "Delta". Za tak denar sem zadovoljen, lahko rečem da ne izgleda cheap, sedi se lepo, je stabilen in ne škriplje.

Vsekakor se stegni do tja, saj ga boš lahko imel za dolgo časa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje z gamerskimi stoli

Oddelek: Kaj kupiti
4410330 (5920) kixs
»

Nakup "pisarniškega" stola

Oddelek: Kaj kupiti
112186 (1399) Mikec17
»

Pisarniški stol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12230676 (15206) Unknown_001
»

Vrtljiv stol za pred comp. - kje, koliko $?

Oddelek: Kaj kupiti
102692 (1446) Fury

Več podobnih tem