» »

VPN za registracijo na britansko stran - vseeno blokirajo

VPN za registracijo na britansko stran - vseeno blokirajo

Kaj ::

Pozdravljeni!

Poskušam se registrirati na britansko stran globaltestmarket.com, kjer zaslužiš z izpolnjevanjem anket. Zadeva preverjeno 100% deluje, problem je le v tem, da za registracijo potrebuješ biti britanec/biti tam/tam živeti - whatever, finta je le v tem, da po IP naslovu vidijo iz kje si in če nisi iz Velike Britanije, ne odobrijo registracije.

Rešitev je v VPNju, ki ti omogoča navidezen tuj IP naslov, v tem primeru britanski. Tule je lep članek o možnostih: http://www.monitor.si/clanek/dostop-do-...

Probal sem več programov, a se je brezplačna različica SecurityKISS-a izkazala za najboljšo, sploh, ker lahko določiš lokacijo.
Po zagonu programa, izbiri lokacije, preveritvi v spletu, če je moj IP res pravilno viden, registraciji na globaltestmarket.com in prejemu potrditvenega maila s povezavo na njihovo stran tam vseeno (isto kot ko sem se registriral prvič z drugim mailom s slo IPjem) dobim odgovor:

"We're sorry, but you are ineligible to register for GlobalTestMarket at this time.
If you feel you have received this message in error, please contact us.
"


Kaj sem spregledal?

Sorodnica je na tej strani kar nekaj zaslužila, tudi s klikanjem iz Slovenije brez vsakega VPNja, finta je le, da se je registrirala, ko je bila v VB.

Program izgleda takole:


Hvala za pomoč.
  • spremenil: Kaj ()

GTX970 ::

Poskusi s tem:
http://www.justfreevpn.com/

Preden greš na njihovo stran pobriši cookije/flash player local storage settings.

Yacked2 ::

Najbolje bi bilo da uporabiš kakšno Live različico linuxa, na katerem uporabiš samo VPN, da te nebojo kakšni piškotki zajebavali.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

GTX970 ::

Saj to se da s "private mode" v spodobnem browserju rešiti.

Kaj ::

Yacked2 je izjavil:

Najbolje bi bilo da uporabiš kakšno Live različico linuxa, na katerem uporabiš samo VPN, da te nebojo kakšni piškotki zajebavali.



Evo sem naredil še par poizkusov registracije - neuspešno.

Poskusil sem tudi preko Linuxa Knoppix 7.0.5. Live DVDja, kjer sem naredil novo VPN povezavo od justfreevpn.com in od securitykiss.com. V zadnjem poskusu sem celo ustvaril nov gmail račun znotraj VPN povezave, da ne bi bilo kakšnih problemov. Probal sem tako private browsing kot navadno brskanje, vedno počistil piškotke ipd. in vedno uporabil drug mail naslov, druge osebne podatke.

Ni mi jasno, kaj je problem. Ko se registriram, dobim na mail povezavo za potrditev, nato pa mi na strani po parih sekundah napiše da sem ineligible za registracijo.

aja, pomislil sem tudi, da imajo na strani globaltestmarket blokirane ip naslove teh VPN ponudnikov, saj izgleda, da se ne menjavajo. Za london imajo na voljo en IP naslov, za Newcastle enega itd. Možno da je to,ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

Pesimist ::

brezveze se trudiš. Idi raje sosedu travo kosit bos vec zaslužo pa če je to tudi samo 1€ bo več.

Ko bo prišlo do izplačila ti ziher nebojo kar nakazali brez da preverijo podatke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava dveh lokalnih omrežij

Oddelek: Omrežja in internet
171661 (1141) Aleks Nafi
»

Pinganje iz FF

Oddelek: Pomoč in nasveti
171983 (1331) Metabond
»

Težave z OpenVPN povezavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
629367 (6263) čuhalev
»

Povezava do interneta preko računalnika na oddaljeni lokaciji

Oddelek: Pomoč in nasveti
5933 (843) NeMeTko
»

Dostop domačega računalnika do računalnikov v službi.

Oddelek: Omrežja in internet
71845 (1621) jan01

Več podobnih tem